reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Sewa no niedlugo :szok::szok: jestem tym zszokowana, ale co zrobic.
Ciesze sie bardzo, ale zal mi zostawiac rodzicow.
Znajomych to sobie znajde nowych, wiec tego akurat nie bedzie mi prakowalo, no chyba, ze mojej szalonej sasiadki, z ktora codziennie sie spotykamy ehhhh
 
reklama
Sewa, dzięki, powolutku ale posuwa się do przodu. Mam połowę wstępu teoretycznego i około 20% słownika. Mam nadzieję, że mi się uda zdążyć!
 
Cześć dziewczyny Pogoda fajna więc zaliczymy spacer.:tak:Super siedzienie w domu doprowadza mnie do depresji
Shady ten czas szybko minie zobaczysz ani się obejrzysz a bedziecie na swoim:tak:
Sewa najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy:tak::-)

Ewcia witaj w klubie niejadków;-) Patrżę teraz że Jusi Julka młodsza od mojej a juz sama je Moje dziecko raczej samo nie jada . Nie to że nie potrafi Zazwyczaj kończy sie to rozgrzebaniem tego co ma na talerzu albo rozrzuceniu w koło Jedzdzenie Julki polega na tym że włączamy bajke i wtedy jest szansa że coś zje Pwenie wszyscy spece od jedzenia złapaliby się za głowęże źle uczę moje dziecko ale innj możliwośći nie ma by wogóle coś zjadła Ech te niejadki:no:
 
Witam rano!
Sewa najlepsze życzenia rocznicowe!!!!
Męża wyprawiłam i teraz dwa dni sama. Sama nie wiem co będziemy robic bo nic mi się nie chce. Najchętniej to bym mieszkanko sprzątła ale nie wiem co na to małe. Dzisiaj też nie dali się wyspac:-( Madzia co chwila cyca chciała a Adrianek wstał o 6 chodził i marudził. :sick:pójdę za chwilkę z nimi na spacer, u nas słoneczko ale zimno.
 
Dzieci mam przeziebione nic powaznego:-). Dziewczyny dzis niespodziewanie wyszedl mi wyjazd do Wa-wy:tak::tak:. Pewnie wroce bardzo pozno wiec juz dzis mnie nie bedzie. Milego dnia i do jutra;-):-)
 
Dziękuję jeszcze raz za życzonka!

Ja zmykam bo muszę jeszcze odkurzyć mieszkanko, ogarnąć siebie i idę do mamy :tak:

Ola z całą pewnością napiszesz pracę na czas. Wierzę w Ciebie.

Iwonac.28 dobrze, że to tylko przeziębienie. Szerokiej drogi. Przez moje miasto będziesz jechała... zapraszam na kawę :tak:

Miłego dzionka życzę.
 
reklama
Do góry