reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wlasnie wracam od kwietniowek.To co tam sie stalo to po prostu szok,i pomyslec ze dziewczyna byla zarejestrowana od marca 2007r
 
reklama
Hallo Kobitki :-)
zaliczyłam dziś dermatologa i jestem teraz wymaściona:baffled::szok:

Krzymka namaszczona a co Tobie kofanna nawyskakiwało bo nie w temacie jezdem:confused::confused:

Sorki za brak polskich liter ale cos mi sie porobilo i nie chca sie pisac.Juz kiedys tak mialam, po ponownym odpaleniu kompa powinno minac
control i shift jednocześnie wciśnięte odczyniają ten urok na komputrze;-) i wracają polskie znaki:tak::tak: no mnie nikt się włamać nie ma szans bo męż informatyk ale na złośliwość rzeczy martwych to już nic nie poradzi:sorry2:

ło matko jak mnie łamie spanie:baffled:znowu jakaś burza nad nami krąży to może na tę pogodę:confused::confused: śpijta dobrze mateczki
 
Cześć Kobiety:-D:-D:-D:-D
My już na nóżkach.Dzisiaj nam zmieniają coś od gazu i czekam na baranów robotników bo wiadomo,że dzisiaj ale nic więcej:wściekła/y: i cały dzień pewnie w plecy
Madźka no ja nie chciałabym być w skórze Twojego m.:no::no::no::no:;-)
JKRZYMKA i co Ci dermatolog powiedział?
Wszystkiego naj naj naj najlepszego i jeszcze lepszego dla Karolka na jego 21 miesięcy
 
Witojta kobity:tak::-):happy:

Anula cierpliwości i dziarskości w zmaganiach z ekipą gazową:dry: jak ja nie lubie z "fachowcami " mieć do czynienia:no::no: bo to zawsze pół dnia z bani a nerwów ze 3 kilo:sorry2:u nas znowu podejście nie wiem już które do zmywarki:crazy: mam nadzieję, że w koncu zakończone sukcesem i z mojej kuchni zniknie model 81;-);-)

Wstali , śniadanie zjedli teraz na PPD czas uderzać. Dzisiaj jeszcze w planach mamy rynek i zakupki zieleninowe:tak:

A jeszcze się Wam pochwale jaka torebkę sobie zamówiłam
torebki-106282_390190616_mainpic.img




Dobrego dnia koffane
 
Dzień Doberek:-)

Madźka fajna torebeczka:tak:
co mi dolega? hmm.. jakieś uczulenie :baffled: lekarka niewiedziała :-(
wydałam prawie 6dyszek na maści:szok:i tabletki...

Wszystkim Kobietkom buziaki przytulaki :-p odbija mi już :rofl2:
 
hej kobietki
mnie cos wczoraj struło lub gdzies tam sie ukleiło i zaszkodziło
pól nocy biegunka mnie męczyła okropny ból brzuchaaaaaaaaa
i ciagle ledwo zyje
na morzu ma byc sztorm 80km/h ma wiać i juz jest wiatr spory leje deszczem jak cholera
z domu dzis nei wychodzimy
fajna torebka i koszyczek
ja tez myślę często o takim koszyczku dla synka w końcu mamy częsciej jezdzic na rowerach tzn mąz ma taki plan zobaczymy jak to bedzie w praktyce
 
reklama
Anula fotelik bomba:tak:w sam razik na letnie przejażdżki;-) my za takim oprzyrządowaniem zaczniemy się na wiosnę rozglądać bo póki co to Szymek zywe srebro i nie wysiedzi ;-)

Agatulka biedactwo tulasy na brzucha - może miętki się napij i jakieś paskudztwo na żołądek zażyj - krople, albo ranigast:confused:

No my się odmeldowujemy do popołudnia późniejszego
36_3_16.gif
 
Do góry