reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Chyba zrobie sobie goraca kapiel z babelkami moze to mi humor poprawi
musze sie przyznac ze ostatnio kapie sie z kaczkami mojego synka...taka jakas dziecinna sie zrobilam
__________________
heheheh dobre:-D:-D:-D
 
reklama
Jagodowe?? Pierwsze słyszę... Ach jak mi brak tych kąpieli z bąbelkami, świecami i winkiem.... Stare dobre czasy ;-);-);-)







 
A jak miema to jak kaczuchy:-)A to moj maly z jedna z nich:-):-):-):-)
 

Załączniki

  • STA60117.jpg
    STA60117.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 35
O rany! Dziewczyny, jak Wy to robicie? Ja przez cały dzień z niczym nie mogę zdążyć, a Wy wszystko porobione i jeszcze na neta macie czas! :szok:
 
Ja Walentynki z pewnoscia spedze w domku:tak::tak::tak:Co bedziemy robic to nie wiem :confused:

My juz po obiadku;-)No ale Wiktoria nadal jeczy a teraz dolaczyla do nije jeszcze Klaudia:wściekła/y:Bajki nie pomagaja ,obiad nie pomogl-jakas masakra:szok:
A ja nalozylam sobie takiego cycola ze nie moglam go zjesc:szok:Ale schowalam sobie do mikrofali i zjem na kolacyjke
 
Myszunia organizacja pracy :-D:-D
Anabuba nabuzowana jestes musisz sie odprezyc taka kapiel z babelkami napewno Ci pomoze.
Klaudynka starszemu tez mozna!!Slodkie malenstwo z kaczucha :D
Beata masz co pic:-D
 
O rany! Dziewczyny, jak Wy to robicie? Ja przez cały dzień z niczym nie mogę zdążyć, a Wy wszystko porobione i jeszcze na neta macie czas! :szok:

no wiesz;)ja to juz lata wprawy:-)
i coz jak sie ma wiecej noz jedno dzieckoto trzeba miec dobra organizacje czasu.a poza tym ja wstaje o 7 rano Pauline do szkoły wyszykowac wiec mam wiecej czasu na inne rezcy
 
Ja jestem na strajku okupacyjno- niestety nie glodowym opierdzielam sie jak moge:-)
Kawka z sasiadka zaliczona, tak to necik:)
Co ja sie tu bede zrzucac ...przemeczona jestem i zyje w stresie:-D:-D:-D:-D
 
reklama
A moje dziecko dziś na spacerze zaryło nosem w chodnik! :baffled: Na szczęście nic mu się nie stało i chyba nawet nie bardzo zauważył ten upadek! Był tak zafascynowany śniegiem, że szybko się podniósł i ruszy dalej robić aniołki! :-D:-D:-D
 
Do góry