reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Myszunia to dobrze ze nie plakal;-)
Moj ze wszystkiego sie wydostanie ze stojaka na glowke skacze z chodzika tez a potem tak szybciutko raczkuje u ucieka oczy trzeba miec w d... wasze maluchy tez tak robily??

Co Ty;)moja Weronika to złote dziecko:-)w wątku padziernik 2007 opisałam co nieco:-)Czy słyszałyście żebym jakos narzekała:-D:-D:-D:-D
Myszunia kup swojemu małemu tablice znikopis-taka z magnetycznym pisakiem.Moja ma z tym duzo zajęcia i od ponad miesiaca zatacza piękne petelki an nim:-)
 
Na walentynki kompletnie nie mam pomysłu. Mój mąż kilka dni temu wpadł na taki pomysł, że może byśmy tak romantyczny weekend w Paryżu spędzili, ale okazuje się, że to już za późno. W biurach podróży już dawno rezerwacje porobione i jak trafi się jakiś lot to drogo jak nie wiem co! Więc tak czy inaczej siedzimy w domku i trzeba będzie o jakiejś romantycznej kolacji pomyśleć. :-)
 
Ja już chyba za długo jestem z jednym facetem bo zapomniałam co to romantyzm:-(
tzn w ostatnim miesiacu ciązy z Weroniak to miałam dosc i sibie grubasa i w ogóle że codzinnie dostawałam do P chociaz jakis mały wierszyk smse a teraz nic!!!padalec jeden
 
Myszunia to dobrze ze nie plakal;-)
Moj ze wszystkiego sie wydostanie ze stojaka na glowke skacze z chodzika tez a potem tak szybciutko raczkuje u ucieka oczy trzeba miec w d... wasze maluchy tez tak robily??


Moje to sa kamikadze albo jakies robocopy:tak::tak::tak:Wszedzie wejda,wszystko sciagna;-)Lubia jak braciszek wpycha je gora do lozeczek,wchodza na stol i na parapet,bujaja sie na stojaco na koniku na biegunach....Ale juz sie przyzwyczailam:-);-)
 
Myszunia kup swojemu małemu tablice znikopis-taka z magnetycznym pisakiem.Moja ma z tym duzo zajęcia i od ponad miesiaca zatacza piękne petelki an nim:-)

Tak tak, znamy już, znamy! Często się tą tablicą bawimy i Piotruś jest zachwycony rysunkami. Często też daję mu kartkę i kredki - tylko wtedy muszę przy nim siedzieć, bo jak tylko się oddalę to od razu je obgryza! :-D
 
reklama
Anabuba ja ze swoim jestem nie całe 3 lata i nigdy nie zaznałam od niego żadnego romantyzmu, nic kompletnie zero!!!







 
Do góry