reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
wiktoria jakie ładne zdjęcie dzieciaczków masz w podpisie:tak:

wiecie co ja próbowałam dzisiaj Huberta odstawić od cyca na wieczór. dałam mu mleko w butelce, wypił może ze 40 ml i wypluwał. skończyło się na tym, że dostał cyca. a w dzień mi tak ładnie wypije całą butelkę. jutro znowu próba. a myślałam że łatwiej pójdzie.:sorry:
 
kazia ja sobie powtarzam od jakiegoś już czasu "chcesz na kogoś liczyć - licz na siebie" odkąd urodziłam Lenkę jestem uziemiona całkowicie mój M od rana do wieczora w pracy jak wraca to zjeść i się wyspać jednynie w weekend jest inaczej "stare dziewczyny" tutaj wiedzą w jakiej jestem teraz sytuacji -przeprowadziliśmy się z warszawy w moje rodzinne strony Poznań a właściwie tuż pod poznaniem moja mamusia namawiała ,że tu bedzie nam lepiej ,że w razie czego Lenka się zajmie .. jak tutaj przyjechalismy tak nawet na chwile się nią nie zajęła nie mogę wyjść po zakupy sama nawet jak mała była chora to chodziłam do tesco późnym wieczorem kiedy M był w domu nie mam żadnej pomocy a do tego jeszcze złośliwości bo niestety przejściowo musielismy się u niej zatrzymac(okres sprzedania tam mieszkania i kupienia tutaj) na szczęście powoli jesteśmy w połowie drogi bo nasze M się sprzedało i ludzie już kredyt załatwiaja ale przez co tu przeszłam pod "rodzinnym dachem" to mało kto jest w stanie sobie wyobrazić
Tak więc moja kochana sama nie jesteś i uwierz mi nie ma sensu się zadręczać myslami o takiej "rodzinie " żyj swoim zyciem miej ich w nosie dzieciaki szybko rosną w końcu będą bardziej samodzielne czas leci nawet się nie obejrzysz a takim babciom na starość będzie doskiwerac samotność bo więzi na pewno sobie nie wypracują więc karę same sobie szykują :tak:
Nie chcę pisac wywodu jak to ja :-D chciałam tylko powiedzieć ,że szkoda czasu na zadręczanie się i myślenie o czymś na co nie masz wpływu jest jak jest im mniej o tym myślisz tym lżej na sercu :tak:
Tak mlena masz rację życie mknie jak nie wiem co i ani się nie obejrzymy jak nasze dzieciaki będą dorosłe.:-) Ja tylko czasami już myślę sobie o tych wszystkich troskach bo nawet nie mam za bardzo na to czasu;-) Czasem tylko tak sobie sama przysiądę i ponarzekam do siebie. Teraz mogę sobie tutaj z wami pogadać i jest dużo lepiej.:-D Nie czuję się już taka samotna no bo oprócz dzieci to i do kogoś dorosłego by się chciało w ciągu dnia zagadać. Dziś mam szczęście bo przyjechała siostra z mazur i właśnie kąpie moich chłopaków a ja mogę sobie popisać;-) Czuję się jak królowa ha..ha..:-D No ale sama powiedziała że jest ciocią i chociaż jak przyjedzie to może mi coś przy dzieciach pomóc żebym ja mogła trochę wyluzować :tak: Zaraz i ja wezmę sobię gorącą kąpiel z bąbelkami:tak: Super:-)
 
dobra zmywam sie ... uz chca isc spac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dobrej nocki
wiktoria jakie ładne zdjęcie dzieciaczków masz w podpisie:tak:

wiecie co ja próbowałam dzisiaj Huberta odstawić od cyca na wieczór. dałam mu mleko w butelce, wypił może ze 40 ml i wypluwał. skończyło się na tym, że dostał cyca. a w dzień mi tak ładnie wypije całą butelkę. jutro znowu próba. a myślałam że łatwiej pójdzie.:sorry:
A dziekuje a w dzien nie je cyca
 
Witam! Wczoraj wieczorem buraczki zaprawiałam, wiec wcale kompa nie włączyłam bo wiecie pewnie bym nie skończyła ich robic. Ręce pościerane:-:)-(
Zuzia zasnęła wczesniej bo juz po 20. Jutro znowu na hipoterapie. Kupiłam jej dzisiaj fajne rękawiczki takie długioe do łokcia i wreszcie chce je nosić:-)
Dzwonili ze szpitala-9 listopada mamy cystografie. Az sie boje. Po tym badaniu sie okaże co dalej... Czy do CZD do Wa-wy i bedzie wiadomo czy to kamica czy cos innego o czym nawet nie chce myśleć:no::no::no:
 
A dziekuje a w dzien nie je cyca

no właśnie nie je. daję mu już tylko rano i wieczorem. nie miałam problemu, żeby mu odstawić w dzień. po prostu któregoś dnia nie dałam i tak zostało. ładnie pije mleczko w dzień. a wieczorem wydaje mi się, że on po prostu chce sobie pocuchać tylko bo nawet nie czuje żebym miała dużo mleka
 
witam :-) nie zglądam bo mam do 18 godz. kurs i siedze po 4 godziny przy komie to jak wracam to juz az bardzo nie ma ochoty siedziec na swoim Na kursie super odkrylam ze lubie rachunkowosc :zawstydzona/y: jedna z pan wykladowczyń namawial mnie na studia w tym kierunku ale niestety na razie nie ma jak studjowac :-(pozdrawiam :-)
 
Ok dziewczyny:-) Ja tez już na dzisiaj kończe bo musze maluchy utulić. Jutro do was wrócę jak tylko czas pozwoli:) Sciskam was wszystkie i życzę kolorowych snów wam i waszym maluszkom:-)
 
reklama
Do góry