reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

jutro chyba ide złożyć to cv rozmawiałam z moim m i powiedział e spróbowac przecież zawsze mogę:-)ciekawe jakie godziny pracy?jutro zobaczymy o ile bedzie to jeszcze aktualne.Lena moja mama będzie mogła z małym zostawać bo pracuje na pół etatu od 16 a wiem że może też się dogadać że na 18 będzie chodzic zreszta mój m będzie też popoludniami w domu.jakoś by się dało dostosować.Nie napalam się bo powiem szczerze że nie wiem jakby to było ze mną i bartusiem?ja chyba nie zniosę tej rozłąki!dlatego jutro zobaczymy:-)
 
reklama
Witam weekendowo. Rodzinka jeszcze smacznie śpi więc mam chwile. A, i gościa mamy w domu do poniedziałku ale też lubi pospać więc oto jestem :)

Mleczko migdałowe można zrobić samemu.
Jest pyszne :tak::-):-),ale ma jedną wadę :crazy: bardzo szybko znika :rofl2::rofl2::rofl2:

Oh,aż mi ślinka poleciała, jak robisz to mleczko migdałowe????????????????????




To zdjęcie, pstryknełam wczoraj jak Niki spala :0 ale jeszcze kupa roboty przedemna :p Zobacz załącznik 331183

Sliczny pokoik, tyle w nim światła :D

jutro chyba ide złożyć to cv rozmawiałam z moim m i powiedział e spróbowac przecież zawsze mogę:-)ciekawe jakie godziny pracy?jutro zobaczymy o ile bedzie to jeszcze aktualne.Lena moja mama będzie mogła z małym zostawać bo pracuje na pół etatu od 16 a wiem że może też się dogadać że na 18 będzie chodzic zreszta mój m będzie też popoludniami w domu.jakoś by się dało dostosować.Nie napalam się bo powiem szczerze że nie wiem jakby to było ze mną i bartusiem?ja chyba nie zniosę tej rozłąki!dlatego jutro zobaczymy:-)

Powodzenia w sprawie pracy :)

A ja dzisiaj będe bawić się w przewodnika. Kto jeszcze pisze się na wycieczke po Wrocławiu? Są wolne miejsca ;)
 
Witam w sobotę :tak: M mi jednak nie zabrał laptopa o dziwo :szok: no cóż, to już jego wybór :tak: My z Kubkiem już po śniadanku :tak: pranie się właśnie skończyło prać, zaraz powieszę i nic więcej dzisiaj nie robię :-) chyba pojadę na cały dzień do mamy żeby samemu w domu nie siedzieć, a i nie chce mi się obiadu robić :-p u mnie piękne słoneczko świeci, jakbym nie poparzyła na śnieg na dworze to bym powiedziała że lato takie pikne słoneczko :-D
 
Witam i ja
Ja juz od ranca ogarnelam chatke i zrobilam pranie:tak::tak::tak:Suszarka stoi juz na balkonie:tak::tak::tak:Na dworze chyba troche cieplej,wiec jest git:tak::tak::tak:
Zaraz bedziemy sie szykowac i jedziemy do Patyczaka:tak::tak::tak:

Milej soboty:-)
 
ej dziewczyny ja zakupiłam już mleko ryżowe i sojowe zobaczymy.mam nadzieje że Bartek będzie je pił
A złożyłam cv i mam czekać na tel a wtedy chyba rozmowa kwalifikacyjna.zobaczymy a tak szczerze to ja nawet nie wiem czy bym poszła teraz do pracy hehe


dałam mu już troche ryżowego i zjadł!posmakowało !
 
Ostatnia edycja:
A co tu nikogo nie ma dzisiaj więcej :szok:
My z Kuba zjedliśmy kolację i zaraz się kładziemy :tak: o 13.00 pojechałam do mamy a o 17.30 byłam już w domku :-) chyba nigdy się nie przyzwyczaję do tego samochodu :sorry2: Kuba dzisiaj nie spał więc pewnie padnie nie długo a ja będę mogła obejrzeć mój film z vinem dieslem kroniki riddicka :-) głowa mnie dzisiaj przez cały dzień boli :dry: wzięłam tabletkę nie dawno i mam nadzieję że zacznie działać :tak: na jutro już mam rosołek zrobiony więc pół obiadu z głowy :tak: spokojnej nocki życzę Kochane ;-)
 
Witam wieczorkiem
Ale tu pusto:szok::szok::szok::szok:
My wrocilismy do domu jakos przed 19:tak:U siory zrobilismy sobie deserki owocowe z bita smietana a pozniej nalesniczki:tak::tak::tak:
Moje dziewczynki to byly wymeczone tak ze szok:tak::tak::tak:Teraz juz spia:tak:Wiktoria przebrala sie tylko w bluzeczke od pizamki i padla na moim wyrze a Klaudia sie wogole nie przebrala i usnela na stojaco opierajac sie o moje lozko:szok::-DZanioslam Je do lozek i mam nadzieje ze rano dluugo pospia:tak::tak::tak:
Dominik bawi sie u mnie jakimis samolotami a ja zaraz robie sobie wyrko i tez sie klade:tak::tak::tak:

Dobranoc:-)
 
hej kobietki ale pustki:szok:
my dziś na spacerek sie wybieramy bo słoneczko świeci i jest tylko -3:-)
dziewczyny wczoraj poszłam z m do mojej przyjaciółki wypić winko:-)wrciliśmy o 24.30 a o 6 musiałam wstać Bartka nakarmić i wstałam jakby nigdy nic:-)tylko później mnie trochę żołądek bolał ale tak to jest jak wogóle sie nie piję tylko bardzo bardzo rzadko;-)
 
Witam i ja
U nas dzisiaj temperatura na plusie i swieci sloneczko:tak::tak::tak:Tylko mocno wieje:no::no:
Ja wlasnie skonczylam prasowanie i wyprasowalam wszystko co mialam:szok::tak::tak::tak:Niedlugo sie ubierzemy i musimy chyba skoczyc na jakies zakupki:tak::tak::tak:A pozniej planuje pomyc okna:tak:
Glowa mnie cos boli od rana :no:a wstalam wczesnie bo juz jakos kolo 8:szok::szok::szok:

MIlej niedzieli laseczki:-)
 
reklama
Lena nie dziwie się że brzuch trochę boli :sorry2: ja dlatego wolę jakiś słabe piwko wypić czasami :tak: no ale fajnie tak wyjść czasem :-)
Dowikla mnie wczoraj głowa bolała a Ciebie dzisiaj :sorry2: zakupy możesz i mi zrobić bo mi się nie chce wychodzić z domu :-D

Witam w słoneczną niedzielę :tak: Kuba poszedł spać bo przechodzi dzisiaj samego siebie, od rana wrzask i płacz jakby go ze skóry obdzierali a mnie już trafia :dry: u mnie dzisiaj ładna pogoda, słoneczko świeci, wiaterku nie ma i chyba po południu zaliczymy spacerek nad rzekę :-) idę obiadek dokończyć ale tak mi się dzisiaj nic nie chce jak nie wiem co :-p
 
Do góry