reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witajcie kochane !!!

ja co porawda tylko na chwile bo moj mezus wrucil z pracki i zalar sie dorwie do kompa ...ale chociaz sie przywitam i powiem ze od srody pracuje -ukladam mozajke,listwy i ciagle sie ucze mimo ze to w moim wyluczonym zawoodzie,,,

ale czytam co prawda niewiele przeczytalam bo mi sie niecha stronki otwierac ze ,co i rusz to nowa dzidzia chora ,to tak jak mordziulka napisala "netowy wiru" dla kazdego dziecka i wszystkich z osobna duuuuuzo zdrowka i szybkiego porotu do normalnosci


cos strasznego z ta przerwa na naszym forum ,cale4 szczescie ze to w wekend wypadlo bo ciezko niezagladnac tu choc na chwilke ale mam nadzieje ze wolne dni szybko mina i szybko nadrobimy w klikaniu ta przerwe ,
moze zajrze jeszcze wieczoprem ,a narazie lece robic porzadki juz na niedzielke ,bo jutro tatus zostaje z dziecmi tak wiec bedzie mial na glowie i sprzatanie i dzieci i zakupy....chyba za duzo tego jak na faceta....
 
reklama
Witam!

Wczoraj wieczorem myslałam ze posiedze przy kompie ale gdzie tam mały miał inne plany :D Dzis tez spedzilismy cały dzionek na powietrzu i musze pochwalic mały juz przechodzi na jedno spanko w dzien i dobrze bo wieczoram pada jak mucha i mam luz ;D

jutro rozpoczynamy składanie mebli wiec pokoj Maciejki nabiera kształtów. A ponadto przyjezdza do mnie kumpela z Krakowa wiec napewno przez wekend nie bede sie nudzic.
Ciekawe jak to bedzie z tym nowym bb, mam nadzieje ze nie bedzie problemów z wejsciem :p

A tak wogóle to sliczne dzieciaczki na fotkach ;D
 
JOANNA@ najlepsza na odparzenia jest kartoflanka, ja tez nie wierzylam ale moj maly mial takie rozwolnienie ze az mial strupy na pupci probowalam wszystki ale kartoflanka najlepsza i do tego mam specjalny krem z Penatena na odparzenia
Pozdrawiam
 
Witam. Szkoda, że akurat jutro BB zamkniete, bo mężuś wyjeżdza na 2 dni. No cóz będe musiała sie czymś innym zająć, może dla odmiany sprzataniem ;D ;D ;D
Muszę się pochwalić, że Lenka przekreciła sie z plecków na brzuszek i oczywiście powtórzyła to kilka razy.
Kamcia Jak patrze na twój suwaczek to az mnie wspomnienia z nóg zwalają. 13 dni ! Pamietam jak ja liczyłam 2,3 ,4 ,5 i tylko czekałam, ąż bedzie miała 1 miesiąc, bo wydawało mi sie, że wtedy bedzie silniejsza, a nie taka parodniowa kruszynka. Słodkie nasze dzieciaczki, niech będą zdrowe i radosne.
Na gorączke nie wiem co, na szczęście nie miałyśmy. Ale też lekarz mój mówił, żeby przy temp. powyżej 38 podać paracetamol, zimne okłady przy wysokiej temp. tez pomagają.


Aga29 I jak tam zdrówko??? Mam nadzieję, że nic poważnego ?
Anaconda No to super , że Majeczka juz zdrowa. I piekna dziewczyna.
Lilith A w oczach twojej małej można się zaczarować :)

Pozdrawiam was wszystkie, antidepressiva na noc i przetrzymać do poniedziałku.PaPaPa
 
Iwonka2006 No teraz cofnełam sięo pare stron i zobaczyłam Twoja gwiazdkę. Ujmujący ma ten błysk w oku przy szafce pełnej skarbów i tajemnic :laugh: :laugh: Chyba szafki kuchenne sa najbardziej tajemniczym miejscem w domu. ::) ::) ::)
 
Witajcie...ja dzis tak pozno i to jeszcze tylko na chwilke bo czasu dzis brak...taka cudna pogoda no i remonct jeszcze robimy w lazience:(
Chcialams ie z wami pozegnac i zyczyc milego weekednu!!!!

Dziekujemy z Judi za mile slowa!!!!
to do zobaczenia w poniedzialek!!!!!
papapa!
 
Witam wieczorkiem!Dziekuje za pochwale mojego dziecka!Wszystkie dzieciaczki nasze sa urocze i kochane choc czasem moze nerwy nas ogarniaja ;) Dwa dni bez bb :( Ale moj Robert sie cieszy ze bedzie mogl sobie przez weekend pograc spokojnie na swojej grze, ale za to ja sobie pozniej odbije.. ;D
lenaZebys wiedziala...Teraz zabawki sa beeeee tylko mamy szfki,szuflady czy lazienka po ktorej trzeba sie wspiac po dwoch schodkach,sa najlepszym miejscem do zabawy ;D ;D ;D
sylwia Oooo.... to jest kandydat na ziecia!!! Juz ma prawko i swoj samochod ;) Za wczasu mysli o przyszlosci ;D Jako tesciowa nie mam zastrzezen ;D ;) :) :laugh: :D (ale ze mnie bedzie tesciowa kiedys juz to widze) ;D ::) :p :-[
 
Dobranoc wszystkim i do niedzieli bo tak teraz napisali ze w niedziele na nas czekaja wiec szubko zleci !!! A chcialam sobie jeszcze chwilke poklikac a tu informacja ze o23;30 zamykaja forum  ::)
 
reklama
Hej!!!
no ale mialam problemy z zalogowaniem!!!
Ogolnie forum super ale jak dla mnie straszny burdel na razie...
Moze jeszcze jest wczesnie i dlatego nic sie nie wyswietla:(

a jak u was?
 
Do góry