reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No i się zaczeło!!! Tylko ja sie pytam dlaczego choruje Fifi skoro on nie przedszkolny???? Antybiotyk dostał...Do tego się zaciaga na deszcz...A chyba nawet juz pada i zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
rogaliki upieczone:-), obiadek w piekarniku i zasiadłam z kawką bo szkraby o 13 wracają dzisiaj!
co do tych cholernych przeziębien...wrrr mnie tez dopadło i czuje ze rozkłada,wypiłam paracetamol żeby si wzmocnić ;-)
 
hej ja po pracy

Zimko na dworku..brrr,,ale słonko jest..
Na wycieczke nie pojechalismyy,bo lało od rana...

aftk witaj:) mniam rogaliki,podziel siee..

lena co ty za ustawe czytasz??

rozyczko jak nie katar to kaszel;;hyhh

Beata na tablicy wystaw meble,moze ktos przyjedzie po nie...

asiulka to sie ciesz,,bo dzieciom to mija..heee

atfk to zdrowka:) i pochwal sie origami,ja tez sie tym zajmuje,bo lubie...

Bodzia zdroweczka....

Ech ta jesien same przeziebienia deszcz,,bleeee

Ja na obiad bigos z tostem zjadlam,hee
 
hej ja po pracy

Zimko na dworku..brrr,,ale słonko jest..
Na wycieczke nie pojechalismyy,bo lało od rana...

aftk witaj:) mniam rogaliki,podziel siee..

lena co ty za ustawe czytasz??

rozyczko jak nie katar to kaszel;;hyhh

Beata na tablicy wystaw meble,moze ktos przyjedzie po nie...

asiulka to sie ciesz,,bo dzieciom to mija..heee

atfk to zdrowka:) i pochwal sie origami,ja tez sie tym zajmuje,bo lubie...

Bodzia zdroweczka....

Ech ta jesien same przeziebienia deszcz,,bleeee

Ja na obiad bigos z tostem zjadlam,hee
Ustawa o Strażach Gminnych już nawet umię wiele;)
 
I u nas sie zachmurzyło:baffled: ale było pieknie wczesniej! Spacerek zaliczylismy:tak: kasztanów nazbieralismy. Teraz Olo spi:laugh2:
Ja moge wreszcie odpoczac.
A no sezon na chorobska przyszedł:-( i ja smarcze od soboty... co raz mi lepiej a potem znowu gzorzej. Dobrze ze przynajmniej do pracy chodzic nie musze przez młodego bo bym sie wykonczyła.
bodzia ale Lolo przynosi z przedszkola same dobrocie:sorry: zdrowka dla Was!!!! Ja mam nadzieje ze bez antybiotyku sie Olek wylize z tej infekcji:tak:

aftk dawaj przepis na rogaliki:tak:

justa miałam Ci wczoraj napisac ze moje marchewki porosły ze hoho olbrzymy ale sa niesmaczne... i doszlismy wczoraj z mama ze to dziki nam grasuja po polu:szok:

lena owocnej nauki zycze:tak: ja to nigdy nie lubiłam sie ustaw uczyc:baffled: Dzis rano Olek tego Twojego robaczka odganiał :confused2: jak pisałam cos... tylko go zobaczy i go odgania, nie przetłumaczysz mu ze to w ekranie a nie na ekranie... hehe

Chorowitkom zdrowka!!!!!!
 
amaliee kochana moze kupiłas inna odmiane ziemniaków?:tak:

Ja dzis robie udka pieczone i do tego ziemniaczki z brokułem gotowane na parze:laugh2: pycha:laugh2: Ostatnio sie rozsmakowalismy w warzywach na parze:tak:
 
Dowlokłam się do was :-) od rana robiłam z drewnem :-) a teraz czas na herbatkę.
Martynka znowu chora (nie wiem czy wam już pisałam ) ma zapalenie ucha :-( przyjmuje antybiotyk i już jej przynajmniej nie boli.Musze jej z kontrolować 3 migdał,czy czasem nie ma powiększonego.
Pogoda się popsuła i teraz trochę pada,chociaż mogło by więcej padać.

Witam nowe mamusie bo widzę że są nowe :)
 
reklama
amaliee hmm wez wrzuc do piekarnika i podpiecz,,zmiekna....

lena fiu fiu,,starasz sie o prace do strazy?? czy cóśśś???

renia milego wypadu...
 
Do góry