reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejka;-)
Mały przymusową wcześniejszą pobudkę zrobił. Próbowałam udawać, że śpię w nadziei, ze choć cicho będzie siedział, ale się nie dało. Mogłam od razu wstać. Bez sensu takie bezużyteczne leżenie.

Dziś w planach najazd na sklep z ciuchami:tak:. Mam karty ze zniżką na dziś i kolejne 2 dni to chcę wykorzystać na dzieciaki. Jak nie na teraz to coś na wyrost kupię, będzie leżało i czekało.

Mam nadzieję, że uda się coś fajnego trafić.:tak:
 
reklama
dzien doberek!!
zaraz zmykam do lidla -mają byc dzisiaj fajne kozaki!
na ulotce wyglądają nieźle

Amaliee potem mogę podać przepis
mega łatwy i szybki no i pyszny!!
jak wrócę to sie odezwę!miłego ranka
 
Hej dziewczynki, jeszcze ide do sklepu po rajstopy:)Muszę poprasować i gotowa:)
Nie mam stresa póki co, ale pewnie jak wejde to mnie zje;)
 
Dzień dobry :) ja kawusię dopijam.Pogoda nareszcie brzydka i leje tego nam trzeba było :-).
Martynka dalej w domku,ogląda teraz bajki a Kamilek własnie włączył drugiego kompa i chce grać :-).
Ja zaczęłam czytać Wojnę trojańską,a muszę jeszcze zrobić sobie notatki z Narodziny świata(ale to tylko dla samej siebie ).
A jutro znowu do szkoły :)
 
Dzień dobry :) ja kawusię dopijam.Pogoda nareszcie brzydka i leje tego nam trzeba było :-).
Martynka dalej w domku,ogląda teraz bajki a Kamilek własnie włączył drugiego kompa i chce grać :-).
Ja zaczęłam czytać Wojnę trojańską,a muszę jeszcze zrobić sobie notatki z Narodziny świata(ale to tylko dla samej siebie ).
A jutro znowu do szkoły :)

A do jakiej szkoły chodzisz??
 
Lena do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. A swoją drogą chodził ktoś niedawno do liceum albo ma rodzeństwo potrzebuje książki do Języka Polskiego ,,Przeszłość to dziś'' Ewa Paczoska

Edi: Lenka a czym się stresujesz ?? bo ja nie w temacie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!
Wróciliśmy we wtorek pod wieczór, wczoraj nie miałam czasu by zajrzeć, więc melduję się dziś :-).
Pogoda nam dopisała, w piątek jak przyjechaliśmy do m-je, to wiało, a tak było słonecznie i 20 stopni i więcej ;-). Fajnie, bo wypoczęliśmy, babcia również zadowolona :-). Zdjęć na cykaliśmy więc wrzucę je jak będę miała chwilkę na fb. Nie wiem czy uda mi się nadrobić, to co pisałyście ale postaram się być już na bieżąco z wyjątkiem niektórych weekendów, bo mam zjazdy. W tym tygodniu pierwszy :-p.
Zajrzę później teraz ogarniam chatkę. Miłego i spokojnego przedpołudnia ;-).
 
Do góry