reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć dziewczyny!
Wróciliśmy we wtorek pod wieczór, wczoraj nie miałam czasu by zajrzeć, więc melduję się dziś :-).
Pogoda nam dopisała, w piątek jak przyjechaliśmy do m-je, to wiało, a tak było słonecznie i 20 stopni i więcej ;-). Fajnie, bo wypoczęliśmy, babcia również zadowolona :-). Zdjęć na cykaliśmy więc wrzucę je jak będę miała chwilkę na fb. Nie wiem czy uda mi się nadrobić, to co pisałyście ale postaram się być już na bieżąco z wyjątkiem niektórych weekendów, bo mam zjazdy. W tym tygodniu pierwszy :-p.
Zajrzę później teraz ogarniam chatkę. Miłego i spokojnego przedpołudnia ;-).
A gdzie byliście ?? i fajnie ze wypoczęliście :)
 
reklama
Wiktoria, u mojej babci w Międzyzdrojach. Pojechaliśmy w piątek, a wróciliśmy we wtorek. Pogoda dopisała, zdjęć na cykaliśmy, bo nam przepadły jak laptop się spalił i nie pozostało nam nic :dry:. Młody całymi dniami na dworze, wracaliśmy, to on jadł i dosłownie padał :-D. Masz stresa przed szkołą? Serio książek wymagają? :szok: Paranoja, przecież możesz sobie e-booków poszukać w necie i taniej wyjdzie albo i za darmo ;-)
 
Lena do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. A swoją drogą chodził ktoś niedawno do liceum albo ma rodzeństwo potrzebuje książki do Języka Polskiego ,,Przeszłość to dziś'' Ewa Paczoska

Edi: Lenka a czym się stresujesz ?? bo ja nie w temacie

Mam rozmowe do SM:)

A książek poszukaj na allegro:)
 
Nie nie mam byłam już w tamtym tygodniu 2 razy :) Książek nie wymagają ale przydają się w pracach które będę pisać .

Na biologi podała nam już tematy i wybiorę chyba o chorobach genetycznych :tak:



Lena szukałam ale pomyślałam że może ktoś tutaj ma zbędną :)
 
Wiktoria, w takim razie pierwszy stres masz za sobą :-D. No proszę jaka pilna uczennica ;-), 3mam kciuki by prace lekko się pisały i by wszystko udało Ci się pogodzić ;-). Może poszukaj też na tablica.pl nie kiedy za darmo też ludzie oddają podręczniki i zamiast patrzeć na allegro zajrzyj najpierw do starego dobrego antykwariatu, tam znajdziesz książki za grosze ;-):-).
 
Witam się :-)

u nas dalszy ciąg barowej pogody ja chcę żeby było ciepło:tak:

krolcia u nas też dziś wczesna pobudka bo o 5.30:szok:udanych zakupów pochwal się co kupiłaś
atfk witam na forum , udanych zakupów w Lidlu
my też jeszcze nie my garderoby zakupionej na zimę ale na jesień za to mała jest już obkupiona
koralikowa papa miłej pracy
lena powodzenia, na którą idziesz? daj znać jak było. Kapciuszki śliczne takie cieplutkie.
wiktoria zdrówka dla małej, widać ze szkoła cię wciągnęła
fana fajnie że wyjazd udany oooo fotki pooglądałabym ale nie mam cię na FB i nie wiem jak cię wyszukać, miłego ogarniania chatki:tak:
aguska gdzie się podziewasz aaa goście przyjechali i temu cię brak;-)


mała wstanie to wyjdziemy na chwilę na spacerek niech się hartuje wczoraj przez deszcz nie byliśmy na polku.


Miłego dnia
 
reklama
No i wróciliśmy.
Zakupki udane. :tak::-D
Amelie trzeba się zapisać na stronie "takko" jako klient vip i oni jak robią jakąś akcję promocyjną to wtedy przysyłają coś do rabatu do domu albo na maila. Np teraz były karty z naklejkami zniżkowymi. Na jednej karcie 4 naklejki 30%, 25%, 20% i 15% zniżki. Naklejki naklejasz na taki artykuł jaki chcesz. Możesz 30 nakleić np na ciuch za 100zł i zapłacisz za niego 70zł.
Ja mam na siebie taką kartę, dostałam też jeszcze od teściowej i szwagierki bo są zapisane ale nie skorzystały, więc tych naklejek się uzbierało.:tak: A promocje różne, np 25% na wszystko, albo naklejki właśnie, czasem na 50% nawet:szok:. Ja czyham na taką akcję właśnie i wtedy kupię sobie u nich spodnie.:tak:

A teraz obkupiłam chłopaków i szwagierki córę (ciężko mają więc w miarę możliwości kupuję coś młodej:tak:) Daniel dostał 3 bluzeczki na długi rękaw, Mateusz bluzkę, sweterek wyjściowy i taką grubą bluzę zapinaną a Wiktoria 4 bluzeczki, spodnie i bluzę.

Dla dziewczynek zawsze większy wybór! Dla chłopców jakoś się trzeba nakombinować!:crazy:
Zliczyłam sobie rabaty i wyszło, że 100zł zaoszczędzone:-)

Fanta witaj! Czekamy na fotki!

Lena &&&&&&&&&&& trzymam!
 
Do góry