reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej

Ja po pracy..
Wiecie zla jestem,obawiam sie,u mnie w pracy jest półpasiec.masakra..z mojej klasy 3 osoby juz...i pani wychowawczyni tam gdzie ucze.,no szlag by to trafił.....ja pikole,,i dzieci dalej chodza..normalnie sie wkurze to pojde na L-4..az sie juz wykrusza z chorobą...

As to Kuba rozrabiaka....kiedys taka bajka była...a karolcia wow,,super ci wazy....
no niech odsypia....
Bodzia taa kasa..skad ja to znam...
Amalie yhym na szczescie to super....mmi by sie teraz przydało..


zagłosujecie?? :)))
http://kfotoksiazka.nazwa.pl/soutez-2012/500857
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melduje sie pierwsza:-)!!
zaraz zmykam mamie zastrzyk dac,potem zajrzę choc mam miec awarie prądu wiec nie wiem na ile lapek wytrzyma:-)!

wczorajsza wizyta u okulisty po czesci udana bo na "odległość" Kajulka widzi super (to akurat wiedziałam:-D) a zeby sprawdzić reszte to musimy 5 dni oczy kropic i wrócić do niego...26 mamy wizyte kolejna!

zmartwienie jednak kolejne bo w tamtym tyg robiłyśmy kontrolną krew Kai i rozmaz wyszedł kiepski:crazy:, ma jakieś zakażenie bakteryjne:angry: i albo to alergia albo te cholerne pasożyty...Kaja od niemal 3 lat walczyła z lamblioza i juz myslałam ze sie w czerwcu zakonczyło...troche było spokoju a tu znowu cos!!trzeba szukac teraz...!na szczescie na nic sie nie skarży:tak:,nic nie boli:happy:.

na 4 grudnia jestem umówiona z chirurgiem szczekowym...ehhh

zaraz lukne i zagłosuje;-)
as no niezły klocus z Karolinki!!
a Kubus może miał gorszy dzień:blink:
bodzinka ...mam nadzieje ze bolesci przeszły!


zmykam do mamy...zajrze jak wróce!
 
Dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Jak ja nie lubie mieć @..W tym miesiącu wyjatkowa paskuda...Pewnie przez brak przytulane kprzed ;-)
 
atfk zdrówka dla córci dobrze że z oczkami ok i oby już tak zostało;-)&&&&&&& za kolejna wizyte
Wiktoria ja kiedyś z niemca pisałam mature ale teraz to już prawie nic nie pamiętam:-D:-p
U nas dziś też zimno ponuro....
 
reklama
Różyczka kalendarze adwentowe dwa...A jak skończe tobym chciała skrztai Mikołaja..I stroiki mi po głowie chodzą ale na razie na materiały kasy brak.
 
Do góry