reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu Was poczytuję, ale chyba zacznę w końcu też się udzielać :D. Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopaków i mam to szczęście, że mogę z nimi być w domku (jestem na wychowawczym :-))

Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam na kawę, a potem zawożę dzieciaki do mamy i nadrabiam zaległości domowe.
 
reklama
hejj

atfk ojjj wyniki złe,,no kiepsko....

wiktoria dokladnie,dobrze pamietasz?/ ja belfer:)

amalieee zdrowia kochana,,ooch kurcze szpital masz...ech a z rodzicami,,,boziu zycze ci abys szybko mieszkala ze swoim....a ten sam hehee:-D rozbawilas mnie.....

Faith czesc,a z zawodu kim jestes?? i gdzies pracowalas..kiedy wracasz do pracy??
 
heja :)


Faith czeeeeee :)

Bylam dziś u fotografa. zdiecie do dowodu cyknąć. no i bosko wyszlam :D ale co sie dziwic skoro ja taka ladna :D ah ;)

na zakupach przedsobotowych. kasy wydalam full! bo kupilam drukarke sobie :D ze stypendium socjalnego mi zwrocą wiec bedzie za free :D

Amelie zdrowka. a co rodzicom znowu dolega ze sie pokluciliscie??


padam ze zmeczenia
 

Koralikowa jestem zatrudniona w banku ( obsługa Klienta) wychowawczy mam na razie do końca 2013, ale jakoś mi się nie śpieszy do tej roboty...mam nadzieję, że jeśli będę pracować to już nie tam...zobaczymy.
Na razie spełniam się w domu :D

Dzieciaki u babci, teraz muzyka na uszy i szybkie sprzątanko :-)


Justa_82 regulamin przeczytany, i błędy poprawione (dzięki za wyrozumiałość ) :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.

Widzę, że pojawiła się nowa mama.
Witaj Faith.
I tym samym zapraszam Cię do zapoznania się z Regulaminem panującym na "Mamach będących w domu" .

I jeszcze jedna mała uwaga, która również jest w Regulaminie:

Prosimy o nie pisanie z CAPS LOCKIEM - drukowanymi literami, jak i POGRUBIANIA LITER BOLDEM w całym poście, co w netykiecie uważane jest za krzyk. Tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana.

Dostosujmy się też do pisania tylko czarnym kolorem, nie męczmy swoich i koleżanek gałek ocznych. ;-)
 
Ostatnia edycja:
wiktoria z zawodu matematyki i iinformatyki...
ale ucze wszystkiego,mam oligo i zajecia z dziecmi niepelnosprawnymi....a tam sa inne przedmioty niz w szkole masowej:)
 
reklama
Do góry