reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Doris chcieć to ja nadal bym chciała ale teraz myśle o innych priorytetach i dobrze mi z tym ;-) A moja 3 jest tak wymagająca ;-), że mnie to wystarczy ;-). Nie zawsze można mieć to co się chce, ja staram się cieszyć z tego co mam :-)
 
reklama
hej.
poziomki Jak ogarniasz swoja siodemke? Ja jestem wypompowana na maksa. Fabian ma ciezka faze, Maja tez a Max wymaga tez duzo uwagi. Do tego szkola i cala masa lekcji.
Fabian chodzi chetnie do przedszkola. Podoba mu sie. Ale zostaeiam go tylko 4 godzinki.

Ivi Jak synek i starsze rodzenstwo?
 
hello

Ivi ogromne gratulację!! Jak się czujesz? Jak Starsze?
Steffaa nie ma sprawy. Umawiamy się już od nie wiem kiedy. Można by w końcu zrealizować.
Lenka też mam wrażenie, że czwarta klasa to ogromny przeskok.
Happymama może zazdrośni są. Niby przy rodzeństwie wydaje się, że nie, ale zawsze to nowy członek rodziny i bardzo absorbujący. Powodzenia
Dorota jak tam Twoje gospodarstwo?
Doris ależ ten czas leci.
Poziomka odezwij się się do nas. Jak tam Królewicz? Jak Król ;) zniósł detronizację?

Ja staram się ogarnąć, wszystko na właściwe tory wprowadzić, ale ciężko mi idzie, muszę przyznać. Doba za krótka, weekendy już w ogólę. Tak, że leci czas błyskawicznie.
W niedzielę jadę w błoto, a za tydzień sobota niedziela jestem na wystawie w Kielcach. Może tam odsapnę, zarezerwowałam wypasiony hotel:biggrin2:

pozdrawiam wszystkie
 
Ale tutaj cisza znów nastała!!! Dziewczyny gdzie jesteście???? Co się dzieje? Zapominacie o BB? Poziomki, opowiedz jak tam sobie radzisz z Malutkim Misiem? Bo dla Ciebie to "nowość" :-)
Dorota123456, jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo odpuściłaś starania.
Stefa, jak tam idzie Twój "biznes". Zadowolona jesteś, wszystko jest tak jak chciałaś?
Annaoj, co Cię tak zainspirowało do tej jazdy błotnej? To jakaś tradycja rodzinna, czy tak sama sobie wymyśliłaś?
Happy, jak Max? Spokojny czy płaczliwy? Bo mi się teraz trafił naprawę bezproblemowy i grzeczniutki dzidziuś!!! <3
Ivi, jak u Ciebie??? Maluch daje pospać?
Milla76, pokaż te swoje skarby! Super, zawsze Cię podziwiam, dwa razy bliźniaki!!!
Lenka, SłodkaOwsianka...co u Was??
 
Słodka aaaaa gratulacje !!:):)

U nas siekanka:) młody póki co bezproblemowy, wszelkie marudzenia załatwia chusta :) a dzieciaki oszalały na jego punkcie i ciagle tula, całują, chcą trzymać na rękach.. super jest:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej Dziewczyny !

Czytam ale w sumie ostatnio malo was tutaj :) chyba gdzie przeoczylam opowieść poziomki o porodzie królewicza :)
Poziomki a co to w ogóle były te plamki, nastraszyli tylko ?? Wszystko w porządku ;)

Doris super że masz takie grzeczne dziecko:) ponoć jaką ciąża takie dziecko hihi. Interes jak narazie w fazie rozkrecania raz jest pod górkę a raz z górki. Ciężko mi wyczuć klienta troszkę ale uczę sie i wciąż analizuje :)

Lenka co u ciebie ??

Ania ogród do zimy przygotowujesz ??

Aaa wieje dziś poznałam w końcu nasza haline na żywo i miałam okazję poznać jej syna podczas zabawy ;)

Buziaki !!

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej,
slodka ogromnie gratuluję i trzymam kciuki za bezproblemową ciąże!

Doris Max jest taki pół na pół, bywa marudny i wymagający ale nie w takim stopniu jak Fabian był ogólnie jest rozkoszny uśmiecha się szeroko, jest okropnie ciekawski i spostrzegawczy jak na swoje niespełna 4 miesiące.

my aktualnie przechodzimy jelitówkę, mówię wam koszmar nie z tej ziemi, jelitówka w 7 osobowej rodzinie.
 
reklama
Słodka owsianka wielkie gratulacje. Trzymam kciuki za Was
U nas choróbska paskudne mnie nawet dopadły no i trójka w domu siedzi a za tydzień do pracy idę, ehh.
1479734691-j0u3gv.jpeg
1479734704-fgklt5.jpeg
mieliśmy trochę zimy dzieciaki przeszczesliwe



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry