reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

Justynaj Przeczytalam opis Twojego porodu i jak zwykle lezka w oku sie zakrecila.;-) Super, ze poszlo tak szybko. Ja po wywolaniu tez dosc szybko urodzilam i teraz licze tez na szybki porod, ale jak bedzie to sie okaze.;-) Juz bym chciala miec moja kruszynke, ale juz blizej niz dalej wiec zleci szybciutko:tak: Ciesze sie, ze dziewczynki zareagowaly z radoscia na braciszka, jakby moglo byc inaczej.:-) Tez bede musiala nagrac reakcje Lenki na siostre. To bylo jej marzenie zeby miec siostrzyczke takze nie moze sie doczekac.:tak:

No wlasnie ktora nastepna?:-D;-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy w danii:) Obecnie jestem w ciazy, ale juz mysle o tym co zrobie z moim maluszkiem, gdy skonczy mi sie urop macierzynski. Znalazlam wiele informacji w necie na tem, dagpleje i zlobkow, jednak nie wiem do konca, ktory jets lepszy. Wiem, ze w dagpleje na 4 dzieci przypada 1 opiekunka, jak jest w zlobku? Widze, ze ceny na 2014 do 3020 DKK w dagleje, czy to jest z wyzywieniem? Zlobek ceni sie na 3800 ( z jedzeniem), dlaczego cena jest wyzsza? No i kiedy nalezy zglosic sie i gdzie, aby zapisac malucha o zlobka lub dagpleje?:) uf.. to chyba wszytskie moje pytania :)
Dziekuje za odpowiedzi:)
 
Dziecko zapisujesz na https://www.borger.dk/Sider/handlin...xonomyId=d4c79ff4-1258-4d19-aaa5-4fbf7c835704 i z tego co wiem, czym wcześniej tym lepiej, chociaż to akurat zależy od kommuny, bo u nas dzieci brakuje. A co lepsze tego Ci nie powiem, bo moje dziecko zacznie chodzić dopiero do przedszkola, ale dziewczyny Ci poradzą. Ja gdybym się już miała zdecydować to chyba wybrałabym żłobek, albo na prawdę sprawdzoną dagpleje, po w pracy (w przedszkolu) poznałam wiele dagpleje i większości podejście do dzieci i wychowania kompletnie mi nie odpowiada
 
reklama
Do góry