reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ola super duza Mia jest.
Juz chodzi???
Moj leniuszek to za raczki naeet nie chce chodzic. Zaraz na tyłek i zasuwa na czterech.
Ola ten basen z pl czy tu kupowalas
 
reklama
Anitaka Mia juz od miesica chodzi a od 2 tyg biega [emoji14]
W pl kupowalam.
Oj Lucja tez wkoncu zacznie chodzic ma jeszcze czas :) swoja droga nie ma sie do czego cieszyc [emoji14] moja juz kombinuje jak na meble wchodzic [emoji44]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola super :)
Laura też rozrabia, ale wole ten stan niż wcześniej [emoji14] sama je, sama powie kiedy głodna, weźmie sobie picie, idzie do sypialni jak chce spać, otwiera uchylone drzwi itd. więc komunikacja dużo łatwiejsza. Tylko się strasznie złości jak coś chce, albo jej nie pasuje. Dzisiaj stała dłuższą chwile sama i zrobiła dwa kroki do mamy od kanapy, ale mam wrażenie że boi się jeszcze sama ruszyć. Najgorsze co robi to podchwytliwie najpierw się zbliża i tuli, a w sekunde odchyla i próbuje złapać moje oko :D

Ola nauczy się migiem, Laura nie chodzi sama a po schodach się wspina skubana :D

Anitaka spokojnie ma jeszcze czas :) u nas uwielbia za ręce i dosłownie biegnie jak tylko poczuje palce do złapania, ale polubiła się z pchaczem to już mniej marudzi o pomoc ;)

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Mija nie chce chodzic za rece to jest taka Zosia samosia.
A byscie widzialy jak uczyla sie chodzic sama sie nauczyla my jej do niczego nie bylismy potrzebni zrobila 2 kroki i na pupe to zas wstawala zas 1 krok i na pupe i potrafila tak caly czas przez dobre 20min przewracacla sie potykala ale chodzila. Mijce jak sie cos nie podoba to stoi krzyczy wrzesczy wygina sie oj ciezko z nia czasem ale uczymy ja ze nie bedzie tak jak ona chce w danym momencie bo terorystka mala z niej sie zrobila.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety jak narazie w Wiedniu nie znalazłam ale też szczególnie nie szukałam także jak ktoś znajdzie to czekam i ja na info :)
Karolask o co kaman z tym szczepieniem po porodzie...coś się w At pozmieniać ma.czy o Pl piszesz?
Laura piękna Księżniczka :) oj udała Ci się Córcia udała :)
A właśnie szukam lekarza pierwszego kontaktu w 11 żebym mogła być przyjęta nie czekając godziny lub więcej i który pomaga/doradza a nie na odwal swój zawód wykonuje...
Happy ten Roi to rodzinny może?
My jutro wracamy do At aż szkoda bo taka piękna mroźna i śnieżna zima u nas :)
4 piątki zdążyły się wybic przez t3n pobyt :)
Pozdrawiam

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet gratulacje zęboli ;)
Nie nie o PL pisałam, a wczoraj widziałam jakiś artykuł o obowiązkowym szczepieniu noworodków na Pneumo w PL...

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Dziewczyny te krzyki to i u nas.skubana zaczęła chodzic kolo telewizora. Mowimy ze nie wolno itd a ona na poczatku nic sobie z tego nke robiła teraz juz jak mowimi to odchodzi z tamtad. Lubi sluchac piosenek dla dzieci. Tak skacze ze mozna ze smiechu pasc. Jak usłyszala dzisiaj z sypialni to od razu poszla do salonu i zaczela skakac
Przy sofie. Lucja tez uchylone drzwi otwiera. Jak stoję i robie cos w kuchni to stanie za mna i glowe swoja daje pomiedzy moje nogi. Przylepa taka ze hoho.
 
reklama
Anet wieziesz nam śnieg?? Możesz śmiało wracać :) spokojnej podróży!!
20170108_084813.jpg


Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 

Załączniki

  • 20170108_084813.jpg
    20170108_084813.jpg
    185,3 KB · Wyświetleń: 304
Do góry