reklama

Mamy z Austrii

Temat na forum 'Mamy z Austrii' rozpoczęty przez agani, 23 Listopad 2008.

1. agani

agani Zaciekawiona BB

Mieszkam od dwoch lat w Wiedniu, a w pazdzierniku urodziła Nam się coreczka:-)
    Jeśli na forum są mamy z Austrii to odezwijcie się:) Razem zawsze razniej :-D

2. sabik

sabik Zaciekawiona BB

Witam Amelkę i jej Mamusię, mam nadzieje, że z czasem nas przybędzie i wątek się rozrośnie. Póki co ja jako grudniowa Mama 2008 się dołączam:).Pozdrawiam

3. reklama
  4. agani

agani Zaciekawiona BB

Witam przyszla mamuske:))) Czy my sie przypadkiem nie znamy???;-)

5. andzia79

andzia79 Zaciekawiona BB

Witam obie mamusie.Az grzech byloby do was nie dolaczyc.Pozdrawiam i zycze wesolych swiat:-)

6. poziomeczka

poziomeczka Fanka BB :)

witam wszystkie austriackie mamy!
    dolacze chetnie do tego watku. Mama jestem dopiero planujaca ale zamierzamy juz w 2009 zaczac sie starac.
    Mam nadzieje, ze milo bedzie nam sie gawedzic!
    :-)

pozdrawiam

7. agani

agani Zaciekawiona BB

No w koncu cos sie ruszylo na naszym watku;-) witam serdecznie i mam nadzieje, ze pozostaniemy aktywne:)
    andzia 79 super ze dolaczylas!:)
    poziomeczka trzymam kciuki za owocne starania;)

Skrobnijcie cos, jak tam po Swietach? Bylyscie w Polsce czy zostalyscie w Austrii? Jak Wam sie tu zyje? Jak dlugo juz tu mieszkacie?

8. poziomeczka

a dziekuje za mile przyjecie :-)

ja mieszkam w Wiedniu juz 3,5 roku - Boze, jak ten czas leci...

zyje mi sie w Wiedniu dobrze, aczkolwiek nie ukrywam, ze poczatki nie byly najlatwiejsze... ale w miedzyczasie sie jako tako zaaklimatyzowalam :tak:

na Swieta nie wyjechalismy do Polski, bylismy tu w domu z tesciami a w Sylwestra bylismy u znajomych w Eisenstadt. Bylo fajnie.
    Miedzy swietami bylam tez grzecznie w pracy :-)

a wy, dziewczynki?
    opowiadajcie

pozdrawiam,
    pozio

9. vici

vici mama Victor´a & Raphael`a

Witam,przeszukiwalam forum i tu trafilam.Ja mieszkam w Austrii juz ponad 4 latka.Do Wiednia mam jakies 170 km wiec kawalek do stolicy jest.Mieszkamy w niewielkiej miejscowosci.Teraz maly chodzi do przedszkola i ja ruszylam do pracy-pierwszej swojej na obczyznie.
    Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)

10. reklama
  11. poziomeczka

ciesze sie ze jest nas coraz wiecej.

A gdzie rodzilyscie? w ktorych szpitalach? Ja kompletnie niedoswiadczona w szpitalach.
    Agani - i jak sie zyje jako swiezo upieczona mamusia? po tych kilku miesiacach mozesz zdac relacje :-)

ja juz sobie planuje jak to bedzie jak ja bede mamusia... ale bedzie fajnie! :tak:

12. Marzenka270685

Marzenka270685 Zaciekawiona BB

Witajcie z przyjemnością się do was dołącze ,ja mieszkam w wiedniu od 5 lat poznałam tu męża też polaka i mamy już dwie córeczki 2.5 letnią Madlen i 8 miesięczną Lili , obie dziewczynki urodziłam w 13 bez w St .Jozef szpital :ST. JOSEF KRANKENHAUS morzecie zajrzeć na tę strone i wszystko o nim znajdziecie bardzo dobry szpitał prowadzą go siostry zakonne i jest bardzo miła i ciepła atmosfera ,polecam:)) Pochodze z małopolski ,ciesze się ,żwe stworzyłyście ten temat.Pozdrawiam wszystkie przyszłe i już obecne Mamusie .Powodzenia

Poleć forum