reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wiem wiem Vici, pójdę, w lutym mam jeden dzień wolny w środku tygodnia, to na wtedy się umówię.

Powodzenia u okulisty! My mieliśmy aż trzy podejścia, bo Filip nie dał sobie zakropić oczu. Chociaż podobno nie wszyscy okuliści kropią.

Współczuję bólów głowy :( mąż cierpiał wiele lat na migreny, co on miał badań robionych i nic nie znaleźli, aż tu w Austrii jeden lekarz zdiagnozował, że to przez oczy i teraz nosi okulary, od tego czasu mega poprawa. Wady wzroku nie ma, tylko coś tam z soczewkami chyba i ma odpowiednio szkła dobrane.

Kto wie Anet, może to i zasługa lakierowania :) Chodzisz tu w Wiedniu do dentysty? Może gdzieś w 11.? Bo szukam właśnie jakiegoś, pierwszy raz tu poszłam do jednego w 17. Bezirku, był ok, no ale to jednak daleko jeździć, już wystarczy, że do Dinhof wyprawa :p
Hi hi oj tak, chory facet w domu to nic dobrego :p Chociaż na mojego mężula narzekać nie mogę, bo jak raz nas w tym samym czasie dopadło, to on dbał o mnie [emoji40][emoji85]

Karolask hi hi no ciekawe ciekawe, chociaż chyba nie ma reguły jak to z tymi zębami. Ważne, że porobione i odpukać nic się nie dzieje :)
 
reklama
Vixen ja byłam parę razy na przeglądzie u Rawika w 11 przy simmeringu także rzut beretem i dla Ciebie ;) większe sprawy zawsze w Pl robiłam wcześniej a tu raz kanałowke ale to już z 5 lat temu u innego. Akurat okazało się że Polak ale nie zależało mi... ale jest ok także może spróbuj :)
Maz dwa dni polezal i pobiegł do pracy także spokój już był ;)
Pozdrowionka
...qle dziś pięknie było ahhhh :D

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, sprawdzę sobie :) znalazłam też jakąś dosłownie dwie minutki ode mnie, ma dobre opinie w internecie.

Oj tak, dziś super pogoda była, wybraliśmy się na spacer :)
 
Hejo u nas tez cieplo bylo ale ja weeckend pracujacy mialam wiec kicha a dzis od rana siapi,pada snieg i wszystko bure takie. Co do dentysty to tez teraz mam fajnie bo 2 domy obok jest a nawet sa bo to malzenstwo i oboje przyjmuja tam.
Tel zamowilam i czekam,czekam i kicha nie doczytalam ,ze 2-3 tyg sie czeka....2 juz minelo a moj ledwo zipie mam nadzieje,ze w tym tyg dostane. I to wcale nie jakisc wyszukany samsung czy iphon tylko zwykly huawei..Wrocilam tez do cwiczen od tyg i maz wczoraj podpytywal czy cos robie bo widzi zmiany:szok: no ze on cos zauwazyl :szok: Najpierw sie balam o co m zas chodzi hihihi a potem sie smialam bo dziwnie powazny byl a on tylko pochwalic chcial :-D:-D
Jeszcze 2 tyg i urlopik ach jak sie ciesze
 
Vici urlopik, ale masz fajnie. hehe to coś takiego istnieje przy dzieciach w ogóle?? :D
U nas ciepło było i się skończyło, leje jak diabli...

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
Urlopik istnieje jesli sie do babc jedzie :-D:-D a my wlasnie do nich sie wybieramy.No i przelotem do aquaparku w Pradze na 3 dni.
 
Tel zamowilam i czekam,czekam i kicha nie doczytalam ,ze 2-3 tyg sie czeka....2 juz minelo a moj ledwo zipie mam nadzieje,ze w tym tyg dostane. I to wcale nie jakisc wyszukany samsung czy iphon tylko zwykly huawei.
Vici ja również zamówiłam huawei, małobyć 10 dni, a już mija czwart tydzień. Byłam jednak się dowiedzieć, co się z nim dzieje i okazało się, ze mają opóźnienia po dwa tygodnie i w tym tygodniu powinnam się spodziewać przesyłki, więc cierpliwie czekam dalej.

Mam zapytanko, czy znacie może jakiś polskojęzycznych pedriatrów w okolicy 10 bz? Bo chciałam zmienić obecnego lekarza dla małej.
 
reklama
Marlena nie dobijaj mnie my 17 jedziemy na tydzien na urlop...jak nie dojdzie w tym tyg to ich przeswiece i zrezygnuje...pojde do sklepu i od reki bedzie...
 
Do góry