reklama

Poród w Austrii

Temat na forum 'Mamy z Austrii' rozpoczęty przez wweerraa13@wp.pl, 3 Marzec 2013.

1. wweerraa13@wp.pl

wweerraa13@wp.pl Zaciekawiona BB

Witam przez przypadek trafiłam na to forum :) Widzę że dużo kobiet rodzi czy rodziło w Austrii :) Ja mam termin na kwiecień planuje rodzić na Wilhelminenspital ponieważ nie znam języka a tam jest dużo położnych polek jednak mam wiele pytań co do porodu i po porodzie czy któraś z was mogłaby mi udzielić kilka informacji ?
    Czy do tego szpitala mam zabierać wszystko na wyprawkę ubranka itp? A interesuje mnie też jak wy sadzicie o znieczuleniu przy porodzie naturalnym do kręgosłupa ?

2. modernbarossa

modernbarossa Początkująca w BB

czesc :) Ja rowniez rodzic bede w tym szpitalu tyle ze w pazdzierniku . Nie znam zbyt dobrze jezyka wiec ten szpital wydawal mi sie odpowiednii . Jakies doswiadczone mamusie tore tam rodzily moze zechca opowiedziec cos na ten temat ?

3. reklama
  4. Mosia2731

Mosia2731 Początkująca w BB

Cześć, ja mam termin za 4 tygodnie i będę rodzić w szpitalu w Bregenz. Może, któraś z Was właśnie tutaj rodziła :-)

5. renatarom@gmx.at

renatarom@gmx.at Początkująca w BB

Witam wszystkie przyszle mamy we Wiedniu!
    Na pytania gdzie urodzic i wszystko zwiazane z porodem moge udzielic pomocy.Serdecznie pozdrawiam.Babyswimmen

6. kasik1980

kasik1980 Początkująca w BB

Witam, mam takie pytanko. Właśnie dowiedziałam sie ze jestem w ciąży 7 tydzień. Stąd moje pytanie pracuje od 1,5 roku jednak umowa konczy mi sie 28 lutego. Orientujesz sie moze od kiedy tu kobieta podlega ochronie. W Polsce od 3 miesiaca a w Austrii ???
    Proszę o pomoc .
    Dziękuję i Pozdrawiam

Poleć forum