reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

reklama
Moje wcześniejsze ogłoszenie z prośba o pomoc w znalezieniu opiekunki dla chorej córeczki jest juz nieaktualne.
Zgodnie z obietnica kasuje je aby nie zaśmiecać Wam watku - z góry dziekuje za zainteresowanie.

Pozdrawiam i życze zdrówka wszystkim chorowitkom !!
 
Ostatnia edycja:
Hej, czy aby na pewno wszystko zapakowane ?;)
Wczoraj urodziła moja przyjaciółka Natalia śliczną córeczkę Wiktorię 3,4 kg i 58 cm :)

Mam nadzieję, że we wtorek klub mam będzie otwarty i że wszyscy są już zdrowiusieńcy :)

Pozdrawiam, Klaudia z Olą
 
Hej!
Ja nadal x2. Co jutro z klubem?
Muszę rano jechac na usg i ktg. Nie wiem do której mi się zejdzie, ale wiecie jak to jest...
A co u Was?
My już zdrowi :-).
 
Cześć,

a My jeszcz leczymy katar, już jest lepiej ale jeszcze się coś tam gotuje, zwłaszcza że Fridą nie daje nic zrobić.

Asiu85 Ula do mnie pisała czy jutro otworzę i zamknę Klub, napisałam że mogę otworzyć ale nie będziemy wchodzić, więc pytanie czy Ty będziesz i zamkniesz, jeśli tak to napisz do Uli bo pytała czy odwołać jutrzejsze spotkanie, powiedziałam że skontaktuje się z Tobą i Ty jej już dasz ostateczną odp. Ale widzę że jesteście już dwie więc już jest ok :)
A my dziś mieliśmy iść na te zajęcia umuzykalniające, ale po pierwsze Adaś zakatarzony a po drugie mamy na 17.30 lekarza wiec niestety musiałam sie wypisać, szkoda :(
Asiu może jakiś prezent na Mikołajki będzie - "rozpakowany", bo na Gwiazdkę to Ci nie życzę.

Magdzik trzymajcie z Kacprem przede wszystkim ZDROWI !!!!!

Buziaki i zdrówka dla wszystkich
 
Witajcie Kochane,
ale mnie tu dawno nie było. No ale cóż, każdą wolną chwilę poświęcam na pisanie... no ale wygląda na to, że jestem na dobrej drodze, tylko ze zmęczenia nie mam już siły na nic :(

No nas jutro nie będzie, jesteśmy jeszcze w Lubinie, wracamy w niedziele, więc za tydzień będziemy na pewno :)

U nas ze zdrówkiem ok, też mieliśmy ostatnio kata i mały kaszelek, ale przeszło po kilku dniach pomogła Frida (w bólach, mękach i płaczu), woda morska czy coś takiego :)), maść majerankowa i długie spacery. Yoda, Jaś jak widzi Fridę to już krzyczy, ale u nas to pomaga więc zawszę wpuszczę mu trochę wody, mocno złapię i ciągnę - Jaś popłacze, ale później ewidentnie mu lepiej :)

Jeśli chodzi o mojego syna to z nowości i postępów nauczył się chodzić przy pchaczu :) Jaki zadowolony był :) Poza tym dzisiaj pierwszy raz pił z kubka takiego normalnego herbatkę od mamusi i był zachwycony :) Tylko z tym spaniem ciągle coś :((

Asiu powiem szczerze, że Ci współczuje ;) Jak na bombie teraz siedzisz i nie wiadomo kiedy się spodziewać ;) No ale oczywiście czekamy, czekamy z niecierpliwością :))

Pozdrawiam :*
 
reklama
Magdzik nie jeszcze nie...
Dobijają mnie te dwa pytania: "Jak się czujesz? Czy urodziłaś już?"
Jak coś to się odezwę obiecuje :-).
 
Do góry