reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

DOMINISIA - ja chyba tez Cie zlokalizowalam NK; a powiedz mi ktorego sie urodzil Twoj synek???bo chyba mamy dzieciaki w tym samym wieku a ja sie dopiero teraz zorientowalam:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam się i ja

Tynia -dzięki serdeczne za kawusie i pogaduchy -zapraszam do mnie- a i odwiedze cie w poniedzialek 22.03:)) oczywiście z najmłodszą pociechą

Doris- my mamy childmindera do opieki nad dzieciakami jak pracowalam - mężuś załatwił opiekę ja chciałam TYnie- i wyszło jak zawsze - wkurzona jestem bo nie pracuje a musze placic. I jeszcze 4 tyg wypowiedzenia to jakies 740 funtow platne z gory masakra. Totalne zdzierstwo i jeszcze nie jestem zadowolona

MIlenka dzisiaj u Tyni taka grzeczna była jak nie moje dziecko- a normalnie to idzie zwariować z nią- non stop wiesza mi sie przy nodze iw ygląda jak rzep.
Zmykam położyć Olę i poczytam bajki mam nadzieje że szybko padnie bo nie mam nerwow do niej dzisiaj. A szkoda nawet mowic

papa i milej nocki
 
hej laseczki/post mi wcielo/ wiec zwiezle napisze bo mam nerwa. produkuje sie czlowiek a tu taki psikus:wściekła/y: coz
dzis od samego rana bez energii jestem. bylismy kupic nikolce adidaski-wybrala sobie ze swinka pepa a jak sie cieszyla-:-D tyle radosci hahah. po drodze zachatrzylismy o piknik-tam maja duzt wybor przypraw, ale jakos nie wiem dlaczego wydaje mi sie ze panuje tam dziwna atmosfera:baffled::-(
mojadzidzia-Nadusia po prostu cudowna:-) rewelacja
graziul/marta84-moja nikola ma tez dni ze sama nie wie co chce:-( wczoraj np. jak przebieralm jej pielusze z kupa, tak ja z pod siebie szarpnela, ze kupa wyleciala na dywan-na szczescie to byly bobki
sylwiam-dzis nikole 2 razy siedzila na nocniku-za pierwszyym razem super-nasikala a za drugim to rozbroila mnie na maxa- zeszla z nocnika i zalozyla go sobie na glowe-na szczesie byl pusty. no i koniec nocnikowania u nas na dzien szisiejszy:-(
kasia8118-jak wizyta u lekarza?? nie zabilas go??
Aagam-widze ze ty tak jak ja specjalizujesz sie w dlugich dystansach tak jak ja:-)
dominisia-tez cie zapprosilam:-p
doris-zdrowka dla Davidka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mojadzidzia Nadia wygląda bosko w tej sukieneczce. Tym bardziej, że przy jej karnacji i ciemnych włoskach a sukienką jest świetny kontrast.
Kasia8118 Ja już się tutaj nauczyłam, że jak idę do lekarza to uprzedzam go, że już sama siebie lub dziecko leczyłam prawie tydzień paracetamolem , ale to nic nie daje i jest gorzej. W 95% przypadków skutkuje i zapisują coś innego ;-)
Doris zdrówka dla Davidka
A dla wszystkich mam - CIERPLIWOŚCI
 
Dzien doberek:-)
Ja wczoraj jakis taki dzien zalatany miałm.Najpierw play grup-a,potem obiadek i misia przyjazd.Gdzie dzisiaj znowu nie wraca na noc:-(Wiec rozumiecie;-).
Doris,Kasia1881 Zdrówka dla was i maluchow.:tak:
Mojadzidzia Juz wyobrazam sobie twojego Aniołka w całej okazałości poprostu piknaaa jak zawsze;-)
I juz sobie popisała:-(mam smierdzacą sprawe do załatwienia pa
 
hej laski
Maja dzisiaj pierwszy raz sama wyszla z lozeczka i przyszla obudzic mame :-) taka slodka byla jeszcze wpadla, do mojego lozka i sie poprzytulalysmy chwile :happy2:
Dzieki za komentarze na NK;-)

DOMINISIA - moja jest z 20 pazdziernika, fajnie ze ma nastepnego rowniesnika do zabawy, albo jak w przypadku Mai do klotni :dry::-D

sylwia.m - gratulacje dla malego wampirka :-p:-D

dobra moja zainteresowala sie bajka ide sie ogarnac do pozniej
 
hej baby:-)

Moja dzisiaj obudziła się o 6, ale bawiła się sama w łóżeczku aż do 7:tak: Kochane dziecko...
Z Marcelem mamy dzisiaj ciąg dalszy treningu, ale dzisiaj będziemy musieli wyjść już z domu, mam nadzieję że nie pomiesza mu się w głowie przez to:confused: trzeba na zakupy pojechać, na pocztę i do lekarza z Olivką bo dostała takich krostek na pipce jak kiedyś Nadia miała, więc idę za przykładem Mojejdzidzi, czyli do lekarza bo samo nie przejdzie:baffled:

Marta84ja uwielbiam jak Marcel przychodzi nad ranem na przytulaski:tak:
 
Witam dziewczynki
Ja też się wybiorę w końcu na play grupę bo nie byłam już kilka ładnych tygodni. Wyciągnęłam też Mojądzidzię to się przynajmniej nie będę nudzić.
Sylwia Ty chyba mówiłaś kiedyś że Marcelowi też tak zęby wychodziły :confused::confused::confused::confused:. Czy to była Dorota hmmm :baffled::confused::confused::confused: Wytrwałości życzę z Marcelem.

Miłego dnia dziewczynki. Idę Was pośledzić na naszej klasie ;-);-):tak::tak:
 
reklama
Czesc wszystkim:-)

Wiecie co moj P wczoraj wytrzasnal taki duzy worek (wiec Marta dziekuje za dobre checi;-)) no i mowie pojade jeszcze raz maz zostanie z Mala a ja obroce raz dwa no i pojechalam i na miejscu myslalam ze roztrzaskam te baby!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Byla ddruga zmiana i wciskala mi za wszzelka cene ze ten fotelik jest wielokrotnie uzywany i ona nie moze mi przyjac!! co ja na to ze uzylam go tylko raz a w rzeczywsitosci to tak naprawde nie uzylam go ani razu nawet w samochodzie ten fotelik jeszcze nie byl bo poki co jezdzilismy jeszcze ze starym!!
Bylam tak zla ze ryczec mi sie chcialo a z drugiej str chcialam tej babie oczy wydrapac!! tlumaczylam jej ze bylam rano i ze baba sprawdzlala ze wszytsko jest ok tylko mam jej przyniesc w worku przezroczystym ehhh na koniec powiedzialam pare niecenzuralnych slow i wyszlam z tym fotelikiem niegdy wiecej zakupow w argosie!!!!!
Doszlismy do wniosku ze ch** im w d*** i zabirzemy ten fotelik d Polski bo tam nie bedziemy mieli zadnego a tu kupimy sobie ten co chcemy. Przepraszam za niecenzuralne slowa ale poprostu brak mi slow na tych ludzi tutaj:wściekła/y:

Dobra koniec juz:-p

U nas dzien jak codzien Mala wstala o 6 a teraz spi jak zabita no a ja mam chwilke dla siebie;-)

Marta ja oststnio tez mialam mojej malej dosyc jak poszla mi spac ok12 w nocy dobrze ze pozniej P sie nia zajal bo i taak nie mogl spac bo ja bym jej chyba krzywde zrobila. Przy cycyku spala a jak ja odkladalam do lozeczka to oczy jak 5zl normalnie szok.

sylwiam masz racje lepiej za wczasu pojsc do lekarza. A Marcel bez pieluchy wybiera sie z domu??

Doris zdrowka dla Davidka jeny jak on biedaczek sie nacierpi:-( tulaski dla niego;-)

Kasia tez jestem zdziwiona ze niby nie spelniasz kryteriow w prawdzie ja nigdy odpukac z tego nie korzystalam ale slyszalam ze zawsze mozna przyjechac:confused::confused: co za ludzie:wściekła/y::wściekła/y:

mojadzidzia Nadusia wyglada cudnie:tak::tak:

graziul a gdzie dokladnie mnie "widzialas" trzeba bylo krzyczec:-D

hmmmco komu jeszcze?? jak kous nie napisalam to prosze sie upomniec:happy2: do spisania pozniej ide pranie rozwiesic bo chyba sie juz wypralo
Milego dnia zycze:tak:
 
Do góry