reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Oj moi chlopaki tez juz spia,kuchnia posprzatana,oczewiscie tak po lebkach,bo na dokladniejsze sprzatanie nie mam sily:-)chociaz bardziej ochoty:-p:no:

KASIEK-gdzie jestes????:-):-)jestes mi potrzebna!!!!!!!!!!!!zaczelam gotowac ta zupke szpinakowa i ona jakas taka zielona wyszla:baffled:malo apetyczna:errr::rolleyes: i ty cos jeszcze do niej dodawalas??bo ja wrzucilam ziemniaki,marchewke i ten misiowy ogrodek.Zobaczymy jutro ,czy bedzie jadl:-D:-D

ASIUNIA-zapraszam bardzo chetnie,jak zawsze no i przyszly tydzien Kuba mam ferie,tagze bedzie w domu:-)wiec NO PROBLEM:-D
 
reklama
kasiunia-widze ze u ciebie ten sam schemat co u mnie,jak wlaczam komputer to odrazu nasze forum:-):-)bo to jest jak nalog:-Dpotem nasza klasa:-Da potem juz nie mam co robic :no::-(
 
hejzie
dwie godzinki temu napisalm posta i niechcaco nacisnelam wtecz i dupa al sie wnerwilam:wściekła/y::wściekła/y::crazy:
Doris ta zupka wychodzi zielona, tez dodaje marchewke ziemniaka i jak mam to kawaleczek pietruszki moj maly jak narazie nie robil problemu, ona taka slodkawa wychodzila.Na kupke rewelacyjna :) szpinak jest dobry na zatwardzenia;-)
Moj maz dzis mial wolne - rzadko to sie zdarza wiec poszlismy na miasto poszwedac sie, ale nie bylo latwo bo od rana beczalam jak nie wiem co, nie wiem co sie ze mna dzieje, to chyba wina anty-tabletek:dry:
niunka z ta kawka to musimy sie zgadac ja jestem wolna od wtorku
Doris i Sylwia a nasz spacer w parku? kiedy?
Ja dzis po tym porannym plakaniu musialam jakos odreagowac i moj maz zaproponowal ze wypijemy wodeczke :-):-D i wlasnie sie odstresowuje :-):-):rofl2: 3 kieliszki a ja juz jak po pol litra :sorry2: moze i my kiedys wyskoczymy razem na jakies disco a faceci zostana z dzieciakami :rofl2:
dzis dolaczyla do nas nowa mamuska - witamy witamy ale nas tu duzo fajniusio :-)
lece ogladac koncowke eurowizji, michas dzis spokojniejszy tylko smarki mu leca jak z kranu, spi juz slodko i jak narazie w miare spokojnie
milej nocy
 
kasiek-ja jestem chetna na spacerek i moze byc w wtorek:-)nie wiem jak Sylwia,ale pewnie tez bedzie chetna i ze mna pojedzie,oby nie padalo:-D:-D
 
Kurcze ale nudy mąż ogląda Eurowizje mały śpi a ja buszuje tu w internecie,ale są też plusy nikt nie marudzi mi nad uchem:tak:.Na gg widzę tylko buszującą Doris78 z kim ty tak czatujesz?Masz jakiegoś wielbiciela:-D?
 
Kurcze dziewczyny walczę z tym internetem od rana żeby coś napisac raz już napisałam,ale znik mi internet i dupa po wiadomosci :no:.Mam nadzieje że ta dojdzie bo straciłam już cierpliwasc:baffled:.Mały właśnie biega po mieszkaniu i dzwiga taty ciężarki i podjada przysmaki bo już po sniadanku więc dałam mu trochę żeby miec chwilę spokoju.Mąż śpi bo jakby inaczej:crazy:.A ja piję kawę.Kurcze mam nadzieję że pogoda dopiszę bo ma ochotę na rodzinny spacerek.
 
reklama
Kasia 8181 ja tez biore Jasmin i buzuje we mnie strasznie, wzielam dwa opakowania teraz mam @ i odstawie je bo utluke meza jeszcze ;-);-);-)
dzis od rana tez chodze cala wnerwiona ehhhh
 
Do góry