reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kasia83 mam takie pytanie czy przytyłaś po Jasminie bo ja za krotko je biorę żeby coś powiedziec na ten temat,a boję się tego żeby nie przybyło mi kilogramów na lato.
 
reklama
Ale nuda na tym forum ,co wy dziewczyny robicie że taka cisza?Niema tu z kim pisac a straszyłyście mnie że będę jeszcze miała was dosyc.Wypędziłam męża z łóżka co mi tu będzie cały dzień leżakowac jak za oknem słońce trzeba korzystac póki jest.
 
czesc
Dziewczyny ksiek83 i kasiek8118- czemu wy sie meczycie z tymi tabletkami?:baffled:.
dajcie sobie wstawic implancik i po klopotku, ja jestem bardzo zadowolona z niego. Nie trzeba pamietac o stalych porach, nie ma praktycznie skutkow ubocznych, dla mnie super no i zyjesz bezstresowo. Dzieczyny naprawde polecam , starcza on na 3 lata, ma bardzo mala dawkie hormonu , po czym sie nie tyje ani nic z tych rzeczy. Mowie wam warto.
Poczytajcie o tym i napewno sie przekonacie. pozatym po 6 miesiacach mozna go w kazdej chwili usunac np, jakbys chciala drugie dziecko. Wystarczy odczekac miesiac po wyciagnieciu i do dziela:-D
No musze wam powiedziec ze ja niedlugo bede wyciagac implancik i bedziemy majstrowac dziewczynkie:-):tak::-D.
papa pozdrawiam i zycze udanej niedzieli, bo ja siedze w omku - moj maz pracuje:-(
 
Ale nuuuuuudy:crazy::crazy::crazy::crazy:
Wczoraj dostałam @ i baaardzo się cieszę bo wreszcie wszystko wróci do normy i może niedługo pochwalę się Wam fasolką:-)
Przed chwilą dostałam maila że zmienili nam godzinę odlotu na wczesniejszą:tak: więc przestrzegam Was dziewczynki. Lepiej sprawdzac pocztę przed odlotem bo może byc duży ZONK:tak:

Kasia8118 nie pisałyśmy że będziesz miała nas dosc tylko że się uzależnisz od forum i to juz się stało:-p:-p
Niunka mój też w pracy ale ja niedłuo do mamuśki na obiad jadę więc zawsze to jakaś rozrywka:tak: Wyciągaj ten implant i może razem w ciąży będziemy chodzic:-)
Kasiek tylko dzisiaj się już nie pocieszaj wódeczką bo nam w alkoholizm wpadniesz:-p (żartuję oczywiście)
Asiunia wybieramy się z Dorotą jutro do centrum autobusem, może pojedziesz z nami??
 
Doris78 ty to masz fajnie bo mój mąż to straszny obserwator i zawsze lubi wiedziec z kim pisuje na gg i ogólnie.Ninuka jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne bo biorę je z trochę innego powodu niż reszta kobiet.Mam problem z cerą i jest to jedyny ratunek dla mojej twarzy na kosmetyczki to straciłam już fortunę jedyne co może mi pomóc to tabletki ant.Jasmin biorę pierwszy raz bo słyszałam dużo dobrego jezeli chodzi o mój problem.Zobaczymy czy pomogą jak nie to przestanę brac.Dzieńki serdeczne za radę.
 
Sylwia.m o tym że będę miała was dosyc to straszyła mnie Myszavik.Kurcze poszłam sama na zakupy bo mój położył małego spac,ale już wstał jemy obiad trochę jedziemy na Foster, a póniej do parku żeby mały sie wyszalał bo w domu to energia go rozsadza.A jakie wy macie plany?Straszne wiatr dzisiaj.
 
Ale dzisiaj pogoda!Ja wrocilam z pracy i jestem troche zmeczona:-(a tak poza tym to nic ciekawego!Co tak cicho tutaj?;-)
Sylwia M._a wy na zakupy jedziecie czy tak sobie?
 
reklama
Właśnie wróciłam z parku byłam gdzieś na BD4 średni ten park,ale mały trochę się wyszalał to mam nadzieję że będzie spokojny.Byłam też na Foster przelotem oczywiscie pełno tam rodaków.A tak ogólnie to nic ciekawego.
 
Do góry