Kasiunia i Fabian
Fanka BB :)
Ewa ja takze dzieki za spotkanie!!!;-)
A ja juz zjadlam i czekam na amparowa tylko gdzie ona sie podziewa pewnie z Kaska piwsko pija!!!!!!!!





Jeszcze do mnie nie dojdzie!!!
A Sywi to ja tam nie zapraszam bo mi krzesla polamnie i potem powie ze mam se na















superglu poprzyklejac!!!!1



















A ja juz zjadlam i czekam na amparowa tylko gdzie ona sie podziewa pewnie z Kaska piwsko pija!!!!!!!!






Jeszcze do mnie nie dojdzie!!!A Sywi to ja tam nie zapraszam bo mi krzesla polamnie i potem powie ze mam se na
















superglu poprzyklejac!!!!1



















Ostatnia edycja:


Ale Abi byla bardzo grzeczna i wszedzie spacerowala ze mna za raczke(bo mamusia zapomniala wozka) jestem z niej dumna

