reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Jezuuuuuuuuuuuu co za pogoda
Jak tu cos na jutro zaplanowac z malym:wściekła/y:
Dziewczyny a jak wstawic zdjecia na forum. Tak normalnie nie w podpis jak karolina czy cfcgirl ze spotkania daly to bym jutro wrzucila pare z blackpool.

Szymonkowi rosnie kolejna 4 mial dzisiaj temperature, slini sie i marudzi. Mam nadzieje ze przespi noc.
Do jutra
 
reklama
Kama Witamy spowrotem w tej jakże cudownej Anglii:crazy::crazy: Widzisz jaki Maksiu kochany jest, poprostu zobaczył jak to fajnie jest byc grzecznym:-p

Ampar pod okienkiem odpowiedzi kliknij na "zarządzaj załącznikami" i dalej to chyba będziesz wiedziała jak:-)

Cfcgirl ja w mężowej szkole się ucze:-p A czemu pytasz, jeśli mogę wiedziec, bo Ty chyba masz prawko?

Kasiek uważaj bo w środę rano też mam lekcję:-p
 
Hej dziewczyny!Pogoda za oknem tak fatalna że brak słów:no:.Cieszę sie tylko z tego że włączyłam na noc ogrzewanie to chociaż mam cieplutko bo za oknem mokro i zimno.
Niunka ze względu na pogodę przełożymy nasze spotkanie na inny dzień mam nadzieje tego tygodnia.Bo dzisiaj nawet droga do Ciebie na kawe mogłaby byc mało przyjemna.Niby nie jest daleko,ale w deszczu z wózkiem wiesz jak to jest.Od czwartku ma byc ładnie,ale tu tak zawsze piszą więc jak zobaczę to uwierzę.No to nudny dzień dzisiaj będzie co tu robic cały dzień w domu:crazy:.Tym bardziej że ostatnie dwa dni ostro sprzątałam i mało co mam pomysł na dzisiejsze porządki.A co wy dziewczyny robicie w taką pogodę???Ok.dziewczyny idę wstawic małemu drugie śniadanie.
 
Czesc wam dziewczyny!!!
Oj mnie dzisisaj tez czekaja nudy:wściekła/y:A najgorsze ze jutro mielismy jechac na wycieczke i jak tak bedzie lalo to nie wiem czy pojedziemy i jak ja to wytlumacze mojemu dziecku:-(ktory juz od tygodnia czeka na ten dzien:baffled::rofl2::crazy:
Dawid jakis dzisiaj marudny jest,caly czas z dydkiem siedzi:wściekła/y:
Oj dzisiaj tutaj moze byc tloczno,wszystkie pewnie w domu siedza wiec beda pisac,mama nadzieje;-):nerd::happy2::cool:
 
Nudy, nudy, nudy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Choc ja i tak będę musiała wyjsc do sklepu później:crazy::crazy:
Doris my i tak będziemy gdzieś jechac:tak: bo Rafał nie odpuści:no: Więc jeżeli Ty nie będziesz chciała to możemy Kube wziąc;-)
No właśnie może Wy znacie jakieś miejsce w które można pojehac nawet jak pada??? My myśleliśmy o tym oceanarium w Hull ale może jest gdzieś ciekawsze miejsce:-)
 
Mały właśnie miesza coś przy kablach i pewnie za pare minut dostanie w dupe od taty.Ciężki przypadek z mojego syneczka.Karolina czy z Gabrysia też taki rozrabiaka?Czy tylko ja mam tak ciężko i muszę wiecznie chodzic za moim małym i pilnowac żeby nie wywinął mi jakiegoś numeru.


Kasiu8118- moj Gabrys tez potrafi czasem cos narozrabiac, np. uwielbia wylewac swoje picie na lawe w pokoju i mazac w tym rekami. To najlepsza zabawa. No a tak poza tym to nie moge narzekac. Rozumie coraz wiecej co wolno a czego nie. Z dnia na dzien wydaje mi si coraz bardziej grzeczny i coraz rzadziej sie buntuje. Od samego poczatku zaznaczylismy z mezem pewne granice i poprostu nie ma zmiluj, nawet placz i tupaniee nogami nic tu nie zminilo. I widze, ze takie postpowanie z malym przynosi najlepsze efekty. Powiedz mezowi, ze danie w tylek nie przynosi zadnych pozytywnych efktow. Maly bedzi sie bal, ale i tak zrobi swoje. Wazniejsze jest by Was szanowal i sie Was sluchal niz bal. Jedyne co moge Tobie doradzic to wprowadzenie w domu zasad co wolno a czego nie. Badz stanowcza i konsekwentna. A efekty dostrzezesz juz po kilku dniach. Jesli chcesz ukarac malego posadz go na kilka minut w koncie, np 2-3min, i przypilnuj zeby ta chwile tak wysiedzial. Szybko zrozumie z to kara i ze zrobil cos zle.

U mnie spokoj od rana. Maz wybyl do pracy, a dziecko mimo ze obudzilo sie o 8.30 to nadal grzecznie siedzi w swoim lozeczku i przeglada ksiazeczki:-).Wiec sobie pospalam do 9tej:tak::-p.
Za oknem pogoda okrutna na maxa. Leje i wieje. Kolejny dzien w domu. Macie racje NUUUDA.

Pozdrawiam Was wszystkie CIEPLUTKO:-).
Buziaki
 
Hej dziewczyny ja to się już wynudziłam ostro bo dwie godziny nie ,miałam dzisiaj prądu właśnie co włączyli i mam nadzieję że trak już zostanie.Karolina dzięki za wszelkie rady postaram się coś tu zdziałac z moim maluszkiem żeby sie trochę zmienił bo chwilami to mam już dosyc jego zachowania.Mam nadzieje że mi się uda.
 
Kurcze po co ja tu przyjechalam!:-( W Polsce pogoda,swieci sloneczko a tu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Ja dzis jeszcze mam Krzyska w domu,to skoczymy na zakupy,podjedziemy do szwagierki i do mojej pracy,dawno tam nie bylam,moze zjemy jakis obiadek:-). Od jutra znow bede siedziala sama z Maksikiem:-(. Nasza Kasia tez tyleczek wygrzewa pewnie gdziec na plazy:cool2:,ach tylko pozazdroscic... Musze uciekac bo Krzysiek mnie wola,ponoc cos ciezszego w pieluszce:-D
 
Czesc dziewczyny!Doris chyba miala racje przez taka pogode dzisiaj bedzie tutaj tloczno!!!!:-)Moj mezus ma 3 dni wolnego,pewnie caly dzien sie bedzie bawil z Olunia a ja przesiedze pewnie pol dnia w internecie.No ale co robic w taka pogode,a bylo juz tak pieknie:-(!!!W telewizji tez nic ciekawego,moze wezme sie za porzadki?No a co wy dzisiaj porabiacie?
 
reklama
Hej niunka właśnie po tym jak zadzwoniłaś sprawdziłam dokładnie ile mam tego mleka i stwierdziłam że mam jakieś pół opakowania więc na zbyt długo mi to nie starczy myślałam ze mam trochę więcej jakbyś była w tym Polskim sklepie to daj znac czy mają i za ile bo jeszcze nigdy nie zamawiałam tego mleka bo zawsze miałam z Polski.Niedawno byłam w Polsce,ale sama z dzieckiem więc przywiozłam sobie może góra trzy opakowania.Tak mi trochę głupio że nie mam ci odstąpic nawet jednej paczki,ale na prawdę mam końcówkę.Mam nadzieje że się nie gniewasz.
 
Do góry