reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej
Moj synek dzis dal mi spozniony prezent na dzien mamy - pospalismy do 10 :szok::szok:
o 8 zjadl mleczko i zasnol obok mnie :-D a teraz znowu spi, tak ta pogoda chyba wplywa na niego
Zapomnialam wam wczesniej powiedziec ze przebil mu sie ten zabek u gory i widac juz go jak sobie rosnie taki bialy ale... obok druga jedynka sie przebija i znowu ma mega wielkiego babla
Kamalodz na Maksika tak wplynela Polska, ja mialam to samo poki maly byl tutaj to krzyczal i krzyczal a ja liczylam dni do pierwszego wyjazdu do PL kiedy wreszcie mama mi pomoze. a tu niespodzianka dziecko sie tak odeminilo ze nie poznawalam go. i na pocieszenie ci powiem ze tak jest do dzis.
Karolina - podajesz Gabrysiowi juz krowie mleko? czy nadal modyfikowane?
pytam bo mam metlik w glowie, Polska i anglia maja znupelnie inne metody u nas w PL krowiego mleka najlepiej nie podawac do 2 roku a tu HV mowila juz mu podawac po trochu.
Sylwia - to mowisz ze jutro tez mam siedziec w domu?? hehe nie no ja zartuje, zazdroszcze ci tej nauki, ja tez bym chciala ale jak narazie musze przelamac strach
Doris- i jak maly zjadl ta zielona szpinakowa papke? bo moj dzis 2 sloiki ;/
Asiunia i Kasia8118 pytaci co robic w taka pogode? nie pozostaje nic innego jak internet. :) ja tez sie okropnie nudze ale moj brat dzis ze mna w domu to chociaz mi razniej.
Ampra3- powiedz cos wiecej o tym kampingu czy hotelu co wynajmowaliscie w Blackpool , to 48f za calosc czy za osobke? tez bardzo bym chciala sie wybrac za dwa tygodnie, i zbieram informacje :)
lece robic obiad, dzis miesko w sosie mysliwskim i kasza gryczana - moja ulubiona :-)
milego deszczowego dnia, ja tam czasem lubie takie dni, mozna sie polenic, nie ma sie wyrzutow ze sie nic nie robi :)ale jutro poprosze juz sloneczko
 
reklama
Karolina - podajesz Gabrysiowi juz krowie mleko? czy nadal modyfikowane?
pytam bo mam metlik w glowie, Polska i anglia maja znupelnie inne metody u nas w PL krowiego mleka najlepiej nie podawac do 2 roku a tu HV mowila juz mu podawac po trochu.

Kasiu- Ja mojemu Gabrysiowi nadal podaje mlko modyfikowane:tak:. Wedlug mnie powinno sie podawac mleko modyfikowane przynajmniej do 2go roku zycia. Ma ono lepiej dobrane skladniki( witaminy i mineraly), ktore sluza dobremu rozwojowi naszych maluszkow. Tak mysle. Jesli chcesz podawac mleko krowie to swobodnie mozesz, ale jak maly bedzie mial przynajmniej roczek:tak:. Tak niektore dziewczyny robia. Napewno mu nie zaszkodzi. Przeciez i tak wiele produktow, ktore malemu pewnie juz podajesz sa robione z mleka krowiego: jogurty, twarozki czy sery.Wybor nalezy do Ciebie.

Asiunia221- ja dzis sprzatam, piore, gotuje:dry:, czyli nic ciekawgo:baffled:. Jak maz wroci z pracy to pewni wybierzemy sie na zakupy, czyli na najwieksza atrakcje dnia:eek::eek::oo:.
Uroczo:-D:-D

Buziaczki
 
Ale nuda mały śpi mąż wyszedł już do pracy a ja właśnie skończyłam małe prasowanko.Chyba większosc dnia spędzę przy internecie jeżeli mały będzie łaskawy.Może jedną ręką będę z nim układac klocki a drugą pisac na kompie.Mam nadzieję że mi się uda.
 
Sylwuniu nie mam kochanie prawa jazdy i własnei chciałabym zrobic i szukam jakieś fajnej szkoły jazdy. Na razie odpada jeszcze, bo mam te potworne zawroty głowy i musze najpierw z tym cos zrobić. Ide się dzisiaj umówić z lekarzem, a jak oni nie pomogą to w Polsce mi pomoga może...
a zdjęcia można wstawiać m.in ze stronki ImageShack® - Image Hosting potem kopiujesz ostatni link i wklejasz
 
Ciagle pada!!jakas depresja mnie dopada przez ta pogode:-(!!
Karolina55-
tez sie wzielam za sprzatanie-ale raczej robie to z nudow!!!
Ola oglada bajki,Piotrek telewizje a ja teraz kawke pije i oczywiscie musialam na forum zajrzec co tam u was.To rzeczywiscie wciaga!!!Ale bardzo sie ciesze ze sie zapisalam!
Kasiek83-ja mojej Oli zaczelam podawac krowie mleko jak skonczyla roczek,pediatra nie mial zadnych przeciwskazan bo dostawala tyle witamin i minearow ile powinna jedzac inne produkty,ale Karolina ma racje-wybor nalezy do ciebie!
Pozdrawiam was cieplutko!:-)
 
KASIEK-Dawid ta zupke bardzo ladnie zjadl,smakowala mu ,ale faktycznie jest dobra na zatwardzenie bo takie kupki zrobil po niej ze szok:szok:wczoraj jak bylam w centrum to musialam go az przebierac z calych ubran, bo wyszla mu az bokiem:laugh2::laugh2:A co do tego mleka to ja Kubusiowi dawalam az do 3 roku zycia,dawalam mu ze wzgledu na witaminy i mineraly ktore zawiera i pewnie Dawidowi tez bede tak dawala.


A Dawid ma temperature,ale to chyba na zeby bo jak mu smaruje dziasla to strasznie placze ,moze mu wkoncu wyjdzie ten pierwszy :-):-)Bidulek calu dzien spi,troche musza przecierpiec te nasze dzieciaczki,nie??

NIUNKA-wlasnie,a jak ty zalatwiesz sobie wkoncu te mleko??Ja czytalam gdzies na forum ze jest tutaj mleko z Cow &gate PEPTI odpowiednik bebilon pepti,ale jest na recepte,w niektorych aptekach mozna dostac bez recepty.Moze sproboj isc do lekarza da ci recepte,zaoszczedzisz przynajmiej troche kasy:-):-)
 
Ale mały dzisiaj ładnie śpi :-).Zeby zawsze tak było.Pewnie obudzi się głodny i marudny.Właśnie trochę po cwiczyłam żeby spalic trochę kalorii.Bo resztę dnia to chyba spędzę w pozycji siedzącej objadając się słodyczami.Ale co tu robic w taką pogodę.Słodycze są najlepszym lekarstwem na taki ponury dzień.
 
Cfcgirl mój Rafał jest instruktorem:-) więc jakbys chciała lekcje po polsku to polecam:-p:-p:-p:-p Ja mam to szczęście że robię kurs za darmo:-p:-p


Dziewczynki a ja dzisiaj nie upilnowałam mojego Marcelka i stała mu sie krzywda:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( Leżał sobie na macie a ja poleciałam na chwilę do góry nagle on zaczął strasznie płakac a ja nie wiedziałam czemu ale czułam że coś jest nie tak bo płakał z takim żalem, tak inaczej poprostu i potem zobaczyłam że ma zaczerwienioną rączkę:-( Poprostu dotknął gorącego kaloryfera który niestety był dosyc blisko bo ja głupia nie wpadłam na to żeby matę bardziej odsunąc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Bidulek mój:-( Teraz śpi, mam nadzieję że jak się obudzi to nie będzie już tak bolec jego:-(
Ale jestem zła na siebie:wściekła/y::wściekła/y: a to wszystko przez to że mamy tak mało miejsca tutaj i wszystko jest powciskane na styk.
 
SYLWIA-bidulek ten Marcelek,ucaluj go od cioci Doroty:tak::tak:

KASIA8118-A ty to taki lakomczuch na te slodycze,co???Ale nie widac po tobie!!!!:-):-)
 
reklama
Ciocia Dorota ucałowałam Marcelka i pomogło:tak::tak::tak: Obudził się usmiechnięty i teraz buja się w swojej huśtawce i sobie śpiewa:tak::tak: Ale ja nauczkę bedę miała:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry