reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
No ja niestety nie pojadę do Niunki:-:)-:)-:)-(
Pogoda taka do bani że szok:wściekła/y: boję sie że deszcz spadnie a ja nie ma folii:szok::szok: Marcel przeziębiony i jakby teraz jeszcze zmókł to zapalenie oskrzeli gotowe:szok: Wiec czeka mnie kolejny dzien w domu:baffled::baffled: Wybiore sie tylko do sklepu:-(

Kto chciałby nas odwiedzic????? Pewnie nikt:-:)-p

Asia daj przepis na to pyszne ciasto:-) please:-)
 
witam...
ja to wczoraj miałam bombowy dzień, a wieczór to juz wogole bomba atomowa...
cały dzien bolał mnie brzuszek raz mocniej raz słabiej ale ciągle... ugotowałam obiadek, chłopcy wrócili z pracy wiec podałam do stołu, kąpiel z ukochanym:-)... i pytanie: "-Kochanie przejedziemy sie do szpitala?"
Do szpitala dotarlismy koło 22.00, bardzo miła położna przeprowadziła wywiad, zmierzyła ciśnienie i temperature... podłaczyła aparat do KTG na jakies 30minut....
skurcz trwa ponad minute co około 3 minuty.... regularnie!!! zapytała czy może użyć swoich magicznych paluszków i sprawdzić co tam sie dzieje namacalnie... rozwarcia nie ma...? no to co? konsultacja z doktorkiem.... 2 parecetamole z kodeiną i do domku wyszliśmy około 1 w nocy! jesli dzisiaj bedzie to samo bądz bol sie nasili mam do nich zadzwonic i przyjechac... powiedziała rowniez ze jest mozliwe, ze macica sobie poprostu tak cwiczy. ale zeby az tak regularnie? moze porod juz trwa, albo zacznie sie za tydzien, dwa?:-D normalnie ręce mi opadają...
dzis czuje sie tak samo jak wczoraj... na wszelki wypadek spakuje sobie torbe do szpitala, bo nie wydaje mi sie zeby sobie to tak przeszlo:baffled:
w sumie troche za wczesnie bo to dopiero 36tydzien ale z dzidzia jest wszystko wpożo i podobno nie mam sie czym martwić... chyba pojde na zakupy dla relaksu... mam nadzieje ze dzidzia bedzie twarda jak mamusia:-)
 
a tak z rana mialam ochote na kanpki z jajkiem... postawilam garnek z jajeczkami na piecu włączyłam kuchenke i co??? iskry na całą kuchnie poleciały...mam nadzieje ze to tylko ten jeden palnik spaliłam... poczekam aż tato sprawdzi sama wole nie ryzykować, wyłączyłam z prądu i pootwierałam okna coby zapach spalenizny wywiało :-D
 
witam wszystkich.
Kobitki u Was tez byla taka straszna burza???? spac w nocy nie moglam ,droga wygladala jak ogromna rwaca rzeka .

nefre ja tez czulam skurcze 2 tyg przed. oho tylko czekac bobaska.
W dzien porodu czulam aie tak samo jak w dzien okresu caly dzien pobolewaly mnie plecy znaczy krzyz.Pamietam polozylismy sie spac Moj M jak zwykle wystarczy ,ze pololy sie na poduszce a ja spac nie moglam nie wiedzialam czy juz czy nie i tak kolo 2 zaczelam miec skurcze co30 min .tak lezalam i tylko sprawdzalam co ile godzina 3 wstalam zadzwonilam do szpitala ubralam sie ,obudzilam M oczywiscie nic nie kontaktowal a jak juz zaczail o co chodzi ubral sie doslownie w min i stal gotowy do wyjscia pojechalismy do szpitala skurcze regularne co 3min a nam mowia ,ze to pierwsze dziecko wiec mozemy jechac do domu poniewaz NIE MA SAL. (musialam miec specialna) godzina 4;30 siusiu mi sie chce,mysle zrobie i lecim do domu .Ja tu probuje lekko sie podniesc do wstania a wody mi odchodza!! (pomijam 3krotne zmienianie sal i to ze juz nie mialam sily chodzic) o 7 ;15 mialam Juz Moja Perelke.
 
nefret bedzie dobrze zrelaksuj sie kochana(wiem ze to pewnie teraz trudne ) trzymamy kciuki zeby malenstwo poczekalo jeszcze. A tak wogole wiesz co bedzie chlopiec czy dziewczynka?
 
reklama
Czesc wam
A ja zrobilam pierwszy raz nalesniczki z serem na slodko. teraz tylko czekam na mezusia i odsmazam . mniam mniam- tzn mam nadzieje ze mniam:-D
Nefretete- ja tez juz od miesiace przed kazdego dnia myslalam ze to juz. Tez bylam kilka razy w szpitalu. Juz chyba mysleli ze stuknieta jestem:tak:
Niunka- ten moj to od 15 miesiecy jest ale jeszcze go nie rajca. Teraz ma ogromna radoche jak jezdzi na tym. No uwielbia to autko i chyba z tego co widzialam to wszystkie dzieci -zakup trafiony w 10
 

Załączniki

  • 46-3672844SPA70UC494841T.jpg
    46-3672844SPA70UC494841T.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 93
Do góry