reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
kasia8118 o ja tez dzis porzadkuje wszystko jakis taki dzien ponury ze sie nie chce z domu wyjsc a i gratuluje pierogow, moje pierwsze pierogi po zanuzeniu w wodzie rozpadly sie na drobne kawalki, z wodu mialam zupe zageszczona z farszem:-Dale juz kazde kolejne byly lepsze:-)a gdzi te kulki sa???

a wiecie ze na manningham otworzyli polska pierogarnie?? byl tam ktos??
 
Ulcia - a w ktorym miejscu? czytalam kilka dni temu na stronce bradford, ale nie okreslili gdzie dokladnie

Kasia8118 - gratulacje, u mnie tez dzis pierogi, tylko kilka sie rozlecialo, a najbardziej sie ciesze, ze Kubie smakowaly, bo on cos niejadkiem mi sie ostatnio robi, zjadl ich az 16 :szok:

MarzenaM - ja sie juz przyzwyczailam i gotuje co drugi dzien, najbardziej lubie wlasnie wieczorem, jak juz dzieci spia, bo wtedy to szybko idzie; a teraz mam mame, to moge co nie co poeksperymentowac :-)

mojadzidzi - jasne
 
Podaję adres pierogarni: 199 Manningham Lane, mam ulotkę, u mojego w pracy ktoś rozdawal, tel 07835915089

Ulcia ja bym się chętnie wybrała do parku. Tylko nie wiem na którą
 
ULCIA-JA pislalm ze moge przyjechac do Lister parku:-)moze tak 12 ???co??
KASIA8118-WEZ mi przeslija numer do Ulcci na priva prosze:-):-):-)bo nie wiem czy bedzie dzisiaj:no:a juz Kubie powiedzilam ze jutyro pojdziemy .No i gratulacje :-)ja jeszcze nie robilam pierogow,zawsze sie wbijam do mamy na wyrzerke :-D:-D:-D
MARZENA M-a przeprowadzasz sie do mieszkania czy domku??a ile czynszu bedziesz placila za te nowe??i gdzie ???
 
doris są to połączone razem 4 mieszkania, są to mieszkania 3 poziomowe.
będę płaciła 500f za miesiąc (można płacić tygodniówki) + tax i opłaty licznikowe.Nie wiem czy to dużo, wiem że w porównaniu do mojej terażniejszej nory to nie jest dużo drożej
mieszkanie jest na czwórce
( 5 minut na pieszo do asdy):tak:
 
Witam!

Jak tam weekend?!Ja juz sie ciesze ze moge troche odpoczac głównie opdespać codzienne wstawanie o 4.30:/:-(.
Widze ze sporo mnie znowu omineło na forum normalnie chyab musze jkaos do tel podłaczyc neta w rpacy i chociarz na rpzerwach czytac:);-).
Ulcia - mój mąż pracuje to ja pisąłam.W tym tygodniu ma 2 zmiane.I pracuje na tej pierwszej hali NIE na Dentlach:-D.

Szkoda,że sie tak wczesnie wybieracie do Listr bo my dopiero o tej porze wrócimy z Koscioła:/, niom i włansie obiecalismy małemu base jutro:-Daż wstyd pomyslec jak jutro sie nie zmieszcze w strój!:):tak::-D:-D:-D
 
BOZENA M-moj J jutro tez idzie z Kuba na basen ,ale rano o 10 tej,bo potem to ludzi jest pelno,kiedys to musieli czekac godzine bo nie wpuszczali tyle ludzi bylo :-)a gdzie chodzicie na basen???my do Richard dunn:-)
No a po kosciele mozecie przeciez wpasc do parku,msza sie przeciez konczy po 12 tej:-):-):-)
 
reklama
O widzę że się panie ożywiły:-).Mój staruszek wrócił już z meczu :tak: teraz siedzi i ogląda film z małym:tak:.UlkaC.miałam jechac do kulkolandu na BD6 ale znajomi mnie przekonali że pojedziemy do Shipley :tak:.Czy któraś z was tam chodzi :confused:?Jak tam jest,ciekawie:baffled:?Jesteśmy umówieni tam jutro z Ampar3 i jeszcze jednym małżeństwem na 15 jak jest ktoś chętny to zapraszam:tak:;-).
 
Do góry