reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam puznym wieczorkiem :-) ja już w łóżeczko z laptopem :-D:-D K w pracy jak zawsze od wieków nocka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niby powinnam się już przyzwyczaić w końcu ponad 2 lata ale jakoś jak wychodzi wieczorem i wiem ze będę sama w nocy to tak nieprzyjemnie.
ampar3- pewnie ze lepiej jest pisać do kogoś kogo się już widziało ale myślę ze i ja sie wbije kiedyś na spotkano i będę miała przyjemność poznać was ;-);-)
MIŁEJ NOCKI ZYCZĘ
 
reklama
to witam sie i ja
kasia odnosnie tej czapeczki to szukalam na ebayu i nie znalazlam ale skoro bedziesz w polsce to tam napewno dostaniesz bo jest do wyboru do koloru:tak::tak::tak::tak:
roksanna co za laska :tak::tak::tak::tak:mi tez brakuje takiej figury:-:)-:)-(
katarina no i co z mezem co mu powiedzieli:confused::confused::confused::confused:
 
hej
Ciesze sie, ze spotkanko sie Wam udalo :tak::tak::tak: moze i ja nastepnym razem zawitam do Bradford.
Ja wczoraj z kolei przypomnialam sobie, ze juz tydzien temu mialam jechac do szpitala na pobranie krwi, zeby wynki zdazyly dojsc do lekarza na koniec marca:baffled::baffled::baffled: no ale pojechalam i wytlumaczylam wszystko powiedzieli, zebym sie nie martwila wszystko dojdzie na czas :tak: uffffffff
katar - i jak tam zajeli sie Twoim mezem?????? dlugo musial czekac???????

roksana1 - no niby gdzie ty na tym zdjeciu zaokraglona jestes hmmmmmmm:confused:

kasia8118 moze na allegro cos znajdziesz???? troche tego jest wlasnie patrzylam np to : Czapeczka i buciki dla chłopca- CHRZEST!!! (962943747) - Aukcje internetowe Allegro

sylwia.m - a Ty co tak ucichlas????
dobra pora na druga kawe
 
Witam ;-) ja już spacerek do szkoły zaliczyłam troszkę chłodno jest:wściekła/y::wściekła/y:
Synek też już wstał wiec śniadanko trzeba zaliczyć potem obiadek i na angielski ;-);-)
mamatrójeczki - thx za zaproszenie;-);-)
katarina- napisz jak mąż też jestem ciekawa co to może być ;-)
roksana - jaka dietę stosujesz ? ja potrzebuje zgubić ze 3kg do końca maja :-D:-D bo na wycieczkę się wybieramy ;-);-)

 
Cześć babeczki!

My już po porannym spacerku. Pogoda super chociaż na razie jeszcze chłodno. Dzisiaj mam labe bo Filipek po szkole idzie do kolegi z klasy i wróci dopiero po 17. Na obiad spagetti ze słoiczka więc też się nie namęcze:tak:

Renuska- miło, że Cie zdopingowałam:tak: Miałam nadziej, że przyniesiesz dobre wieści:-( Ale jak nie teraz to w nastepnym miesiącu. Kciuki zaciśniete:blink:
Daga, Zaneta- poradze to samo co Ampar. Na pewno jak spotkamy się to od razu lepiej będzie Wam się pisało.
Ampar- a już myślałam, że byłaś niegrzeczna i mąż eksmitował Cię z sypialni;-):-D Ależ się z Ciebie kucharka zrobiła. Aż mi ślinka pociekła na myśl o bezach:-p
Roksanna- fiu fiu. Niezła laska. Ale teraz też Ci niczego nie brakuje:-). Aaa no i nie ma za co. Cała przyjemnośc po mojej stronie. Na szczęscie nie miałam problemu z wyjazdem ale oczywiście wpuściła mnie jakaś babka
Katarina- i co z mężem?
Kasia8118- niestety nie pomoge z czapeczką. Adam nie miał na chrzcie żadnej ale to był sierpień. Wydaje mi się, że najlepiej byłoby kupic na Allegro bo pewnie nie będziecie mieli czasu na szukanie tuż przed chrztem:confused:
AgnieszkaUk- dziekuje za komplement:zawstydzona/y: Powtórze za dziewczynami, że super Ci w nowym kolorze włosów:tak:
Zupłnie wczoraj zapomniałam:zawstydzona/y: Tyniaiwiki, asinka- bardzo miło było Was poznać

To chyba tyle. Na razie
 
hejka :-)
miałam ambinty plan na playgroup isc ale moj Pawcio wstał o 9,dodam,ze wczoraj poszedł spac o 19.30:szok::szok::szok::szok:

kasia8118-ja tez miałam z tym problem,nie mogłam nic dopasowac,ale moze dlatego ze maly miał czarny ganiturek i fioletowa koszule,nawet z bucikamu byl problem,bo wszyystkie jasne były,w koncu pozyczyłam od kuzynki,bo coitka jej az z USA musiala przuslac czarne lakierki:szok::szok:a czapki nie miał :zawstydzona/y:ale do jasnego to pelno jest wszystkiego,a w Polsce to juz wogole:-D:-D
marta84-widze ze ty masz z pamiecia taki sam problem jak i ja:-Dja teraz odliczam tygodnie,zeby o szczepieniu nie zapomniec Pawełka,bo list juz nie przyjdzie:baffled::baffled:ale znajac zycie to pewnie zapomne:-D:-D:-D
ampar3-masz racje,po spotkaniu juz pojdzie gladko:-D
roksanna-ja to bym sobie oddala uciac ten wal skory na brzuchu zeby taK wygladac!!!:-D:-D:-Dnie ni trzeba sie chyba ogarnac i zabrac za siebie,bo jak na was patrze to czuje sie jak paczek:-(

wybieram sie do miasta jak deszcz nie bedzie padal,wiec moze jest jakas chetna na kawe w centrum??musze se jakies buty zakupic no i rajtuzy te od graziul:-):-)to narka kobiety,do pozniej:-)
 
Ale cisza :-):-):nerd::nerd:
mam pytanko czy korzystała któraś z usług okulisty tutaj może? bo chyba potrzebuje okolarek bo cos oczka mi szwankuja ;-) pewnie zadużo przy laptopie siedzie :-D:-D
 
daga80-moja kuzynka była tutaj u okulisty i byla bardzo zadowolona,bo jesli pobierasz WTC to za okularki ci prawie wszystko zwracaja,przelicza ona tam na miejscu za ile mozesz sobie wybrac,zeby nic nie placic,a jesli wybierzesz sobie drozsze to doplacasz roznice,wiec nie jest zle ogolnie.ja musze tez isc,bo juz mi sie soczewki koncza,a bez tego to slepa jak kret jestem :-D:-Dciekawa tylko jestem ile kosztuja tutaj soczewki,bo zawsze z pl mialam.:confused::confused::confused:
ide obiad naszykuje,a pozniej spadam do centrum troszke po sklepach polaze :tak::-):-)
 
zanetabd7 - ale jak wogule się tu dostać do okulisty ?? i gdzie :-(
tzn. z tego co słyszałam to w sklepie gdzie sprzedają oprawki do okularów to tam przyjmuje okulista ale nie wiem czy dobrze jestem poinformowana:-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daga u każdego optyka zbadają tobie wzrok, tylko musisz umówić się na apoitment. Jeżeli będą mieli w danej chwili jak przyjdziesz wolne to też Ciebie przyjmą. Wybierz tylko taki optyk, który ma duży wybor oprawek i jest w miarę blisko Ciebie, ponieważ po piewszej wizycie juz będziesz u nich zarejstrowana. Zawsze można zmienić, ale po co, lepiej jak jeden prowadzi.
Żanetabd mój syn nosi soczewki i tutaj miał dobierane. Ma zestaw na 6 miesięcy (miesięczne) Dopłacałam około 5 fuli. Ale dzieci mają inaczej. Jak dopytywałam się o soczewki dla siebie to mówił coś o 50-70 funtach na pół roku.
Katarina ja równiż dołączam się do pytanka - co z Twoją drugą połową?
Cholipka teraz u mnie ktoś śmierdzi :wściekła/y:, idę przebierać i troszkę posprzątać.
 
Do góry