reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
dzien doberek wszystkim:-):-):-)
pogoda chyba znow cudna:happy2::happy2::cool::cool::cool:
ZANETA-wspolczuje ,ale nie martw sie moja tez daje czadu od rana,wysypala wszystkie platki i rodzynki na panele a teraz rozgniata:szok::szok:no i kakao wylala na posciel satynowa ktora wczoraj na noc zmienialam:wściekła/y::wściekła/y:
ASINKA-wspolczuje bardzo ,masakra normalnie:szok:
AGAAM-serdeczne gratki dla Vikus:happy2::happy2::happy2:
ANIA-no widzisz nieraz lepiej sie wstrzymac z zakupem:happy2:tez kiedys tak zaszalalam z rozmiarem ,jak kupowalismy zima dla malej nike bo byla okazja i wzielam 6 bo myslalam ze akurat na wiosne beda oki,a tu sie okazalo ze do jesieni poleza:happy2::happy2::-D
DORIS-spacerek zajal mi ok godzinki:happy2:ale ja uwielbiam duzo chodzic jak jest ladna pogoda:happy2::tak:jestem dlugodystansowcem:-D:-Dpoprostu uwazam ze ruch na powietrzu potrzebny ,a dusic sie w busie w taka duchote-a feeee:-:)-:)shocked2::shocked2:pozatym wciaz sie boje o Natke ze znow pawika pusci:shocked2::eek::-Dwiec staram sie ogaraniczyc poruszanie srodkami lokomocji do minimum
SYLWIa-alez my wlasnie o tych ich wszystkich wsapanialych cechach rozmawialysmy:-p:eek::eek::eek:
no nic jakos mi ulecialo co tu jesz naklikac:dry::sorry2:
ide ogarnac balaganik i siebie do porzadku doprowadzic i trzeba gdzies wyjsc:happy2:
Na play group do parku nie poszlam bo stwierdzilam ze to bez sensu jednak.My nawiedzamy park kilka razy w tyg.wiec .....no jakos mi sie poprostu niechcaialo,wole robic cos innego:cool2::cool::cool2:
papa
 
Ostatnia edycja:
Ania ja tak myslalam zeby umowic sie na 11 bo ja bede miala auto do 13;30 :-(a o 12 na godzinke to troszke malo:-( no ale moze nastepnym razem szybciej zaplanuje:-p
 
Ania ja tak myslalam zeby umowic sie na 11 bo ja bede miala auto do 13;30 :-(a o 12 na godzinke to troszke malo:-( no ale moze nastepnym razem szybciej zaplanuje:-p

No ja niestety nie wyrobię się do 11 bo nie mam auta a Adam jeszcze śpi i pranie się kręci. Ale spoko umówimy się innym razem.
 
Witam się w ten piękny upalny dzień:-)

Zapowiada się cool dzionek;-) Z samego rana poszłam do ogrodu,nalałam do kaczki wody,żeby się nagrzała do południa i będzie pluskanko i opalanko;-) Zrobiłam sobie rano test bo już nie wytrzymałam:sorry2: i standardzik:no pregnant:dry: rozregulowane mam wszystko na maxa:wściekła/y: Już nawet przeszło mi przez myśl,że muszę się poddać jakiemuś leczeniu:szok::confused::sorry2:
żaneta.bd7-no to faktycznie zaczęłaś dziś dzień kolorowo:no:
agamm-brawa dla Vikuś:-)
Sylwia.m-hmm..ja nic nie robię:no: wydaje mi się,że to może fuks:-D:-D wystawiam najlepsze terminy:-p szkoda tylko,że w totolotka nie idzie tak trafić:szok::-D

No nic ciotki klotki idę zjeść coś i spadam do ogrodu,zaraz pewnie wparują cioteczki i tak już nic nie zjem do wieczora:tak:

Miłego dnia życzę:-)
 
czesc mamuski
Ja tylko na chwile. Moj chlop zjezdza w poniedzialek do Polski (dostal fajna prace:)
Wiec mamy do sprzedania pilnie jeszcze pare rzeczy, jedna z nich jest lozko z Ikea z materacem. Normalnie kosztuje L200 a ja chce tak L60 - jak ktos chetny to pisac. A poza tym mam duzo rzeczy do sprzedania po symboliczntym funciku (suszarki na pranie, dddddddddduuuuuuuuuuuuuuzo zabawek) acha jak ktos potrzebuje microfale to oddam za darmo.

Acha mam jeszcze 3 bilety z Krakowa do Liverpoolu na lipiec moze ktos tez bedzie zainteresowany odsprzedam tanio

No nic u nas znowu powodzie, ale jeszcze nas nie pozalewalo na szczescie. Lece wlasnie na wal zobaczyc jak sytuacja

sciskam Was mocno calusy dla dzieciaczkow
 
wpadlam tylko na momenci/pozniej odpisze wam babeczki/ bo nerwa mam strasznego- zakupy mi is enie udaly-nie zaszalalam:-( i mam potworny bol glowy, do tego nikola od rana marudzi jak potluczona.:-(
 
czesc wszystkim
marta to swietne nowiny a o twojej wyprzedazy poinformuje znajome moze ktoras sie skusi
mam pytanko czy ma moze ktoras na oddanie malego kotka to nie dla mnie tylko dla szwagierki:confused::confused::confused::confused::confused:
agnieszka jutro nowy dzien bedzie lepiej :tak::tak::tak::tak:
oki spadam trzeba obiad skonczyc gotowac
 
Czesc:-)
Ale ulewa za oknem :szok:u Was tez??
A taki ladny dzien byl:confused:

MARTA84-fajnie ze udalo sie M z praca:tak:jeszcze tylko Tobie z tym interesem wypali i bedzie idealnie:-):-D

ASINKA-oj wspolczuje wszy:wściekła/y:moj Kuba juz nie raz dostal kartke zeby sprawdzic wlosy,ale jeszcze nie mial nigdy na szczescie.Za to David ktory nie chodzi jeszcze do przedszkola mial:szok::szok:jejku ile ja sie nasiedzialam przy Jego glowie,bo ON ma takie piorka cienkie ze niestety ale ten specjalny grzebyk ,wogole mi sie nie przydal,tylko recznie.

ANIA -to masz problem z bucikami z glowy:tak:

ZANETA- wow Ty normalnie pochlaniasz te ksiazki:-Dmam jeszcze fajna ksiazke SZELMOSTWA NIEGRZECZNEJ DZIEWCZYNKI ale na razie jest w posiadaniu Sylwii.Jak ja pogonisz zeby szybciej czytala ,to moze na nastepne spotkanie Ci ja przyniesie:-D

AGAAM-gratuluje pierwszych kroczkow:tak:ale jest radosc i duma ,ja te dzieci sie rozwijaja,nie?/

NATALKA-ja tez budzilam chlopakow po 30 minutach,jak mi czasem pozno zasneli:-)

AMPAR -jeszcze 3 dni mi zostalo:-)
 
reklama
hej

Ja akurat szymona usypialam jak sie rozpadalo:szok: Dzwonilam do artura bo mi przedluzacz zalalo a ja to nie dosc ze blondynka jestem to jeszcze sie boje takich rzeczy i balam sie laptopa wlaczyc:tak: A tak poza tym to fajny dzien spedzilam- pod domem na dworze- wywalilam sie z calym sprzetem o 9.45 i wrocilismy dopiero na obiad:tak:

Marta84- gratulacje dla was:tak: Szkoda tylko ze na imprezke nie zajechaliscie:-D:-D:-D
Doris78- a to nastepne procenty na pewno zaliczysz;-)
Agnieszkauk- to pewnie tylko gorszy dzien- glowa do gory;-)
tyniaiwiki- widzialam ogloszenie o kotkach na ktoryms forum chyba na bradford24
Oddam kotka:tak:
graziulxxx- wylane cos na swieza posciel:wściekła/y: Nie nawidze tego:wściekła/y:
Ania1812- ja tez nie lubie butow kupowac przez internet:no: Mysle ze akurat z tym nielatwo trafic:tak:
Agaam- gratulacje dla malutkiej- zdolna bestia;-)
Katarina26- ty slazaczka jestes? Bardzo lubie taka otwartosc i bezposredniosc:-)

U mnie znowu leje a ja ide prasowac- co prawda nie 3 godziny ale mysle ze 1.5 mi zejdzie- ale american pie bedzie i sie nada;-)
 
Do góry