reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam się i ja!

No w końcu przestało padać:-) Musze się gdzieś wybrać z moimi chłopakami bo inaczej znowu Filip dostanie głupawki od siedzenia w domu:wściekła/y: Chyba przejde się do Peel Parku bo do Listera nie chce mi się iść. Kasia8118- do Peel Parku masz troszke bliżej:tak::cool2: Ja będę ok. 12 no chyba, że pogoda się zmieni:dry:
Katarina- gratki dla małej. Oby tak dalej:tak: Ja trzymam kciuki żeby @ jednak nie przyszedł.
Graziul- współczuje nocki. Ja też mam mnóstwo prasowanie i zabieram się do tego od... 2 tygodni. Tak źle to jeszcze nie było:no: Wczorajszy dzień spędziliśmy w domu i mam już dosyć takiego siedzenia. No ale wg prognozy przez kilka nastepnych dni ma nie padać:happy2:
mojadzidzia- szybciutko mała zaczyna chodzenie. To teraz bedziesz musiała jeszcze bardziej uważać:sorry2:
Ampar- udanych zakupów. Dobra żona z Ciebie. Ja to bym w życiu do 3 nie czekała:szok:
Sylwia, Doris- i jak wybieracie się dzisiaj do "koparkowa"?
Żaneta- jakoś dziwnie się skończył KSD:confused: Chyba będzie następna seria po wakacjach chociaż kiedyś czytałam, że mają słabą oglądalność:dry:

Jak jeszcze raz, któryś szczypiorek odezwie się na temat swojej tuszy:eek: to chyba się zastrzele:wściekła/y::-D

:-)Pozdrawiam
 
reklama
hejka
ale mamy fajna pogode :-) my wlasnie wrocilismy z boiska.Domin ,jak to dziecko ,nie do zdarcia ,ja natomiast po 10 min biegania za pilka myslalam ,ze padne na twarz i juz nie wstane.Wrocil mi apetyt :-),ale zeby nie bylo to jem tylko owoce i to tonami.Dostalam juz termin na scan na 28-ego.
katarina -fajnie masz ze mala juz odpieluszkowana na fest
graziul -co do dzieciecego natrectwa ,to ja juz mam dosc.Nie wiem czy Domin wyczuwa konkurencje czy co ,ale od switu do zmierzchu mam go uwieszonego na sobie,gdzie sie uczepi tam wisi .A juz sie tak ladnie sam bawil :dry:
 
hej

Ja wlasnie mocze i zaraz bede masowac nozki po dzisiejszych zakupach:tak: Nalazilysmy sie, pojadlysmy ze szwagierka w chinolku a ja wrocilam tylko z jedna para butow:szok:

katarina26- wyslij mi adres prosze- moze artur wroci wczesniej i uda mi sie zawitac tak na okolo 11:-)
renuska- jak ja bym chciala zeby moj biegal, ganial- poprzestawialo sie cos leniuchowi malemu i ksieciunia zgrywa- mamo wez wozek, albo na raczki, pilka nie, rower nie :wściekła/y:
graziulxxx- moj tez mial taki okres- tylka sobie podetrzec nie mozna bylo spokojnie:-D:-D:-D
Ania1812- zeby nie bylo ze czekalam specjalnie i nudzac sie- 3 godz prasowania, potem ksiazka, sex w wielkim miescie1 i jakos tak przyjemnie zeszlo a i interes tez mialam w czekaniu;-):-D:-D:-D
 
hej babeczki
wczoraj rano wybralismy sie z moim do ogrodowego za formami do oczka wodnego-wariar sie napalil:eek: ale niech sobie robi. a pozniej od 12-15 bylysmy na pikniku w szkole do ktorej chodze z nikola. fajnie bylo/dostalam troche gratisow takze jestem zadowolona. nikola zmoczyla sobie cala bluzeczke-byly zabawy w basenikach/kurcze jak to wam wytlumaczyc/wkleje zdjecia/ i sie cala pochlapala a pozniej chciala tam wejsc i nogi cale sobie zmoczyla/efekt taki ze jak spala to dziwnie ciepla byla, wiec zmierzylam jej tem i okazal sie ze jest 38.8:szok:. ale syropu jej nie podalam bo spala, rano mala zmiana na 38.6 wiec dalam jej syrope-troche marudzi ale dzis jest usprawiedliwiona. po wczorajszym pikniku do 18 siedzilam z kolezanka na ogrodzie.
katarina-sorki ale mnie nie bedzie:-( przepraszam

laseczki te co mam dla was forymy-wpadniecie po nie:confused:

uciekam legnac kolo mojej malej goraczki, ktora wlasnie zasypia:blink:
milego spotkanka
 
fotki z piknika:-)
 

Załączniki

  • picnic 001.jpg
    picnic 001.jpg
    86,9 KB · Wyświetleń: 27
  • picnic 033.jpg
    picnic 033.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 22
  • picnic 005.jpg
    picnic 005.jpg
    91,5 KB · Wyświetleń: 26
  • picnic 019.jpg
    picnic 019.jpg
    86 KB · Wyświetleń: 28
witam ale dzis przepiekna pogoda krolewna spi bo w nocy wstawala i myslalam ze ja zastrzele ubzdurala sobie ze boi sie spac po ciemku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
agnieszka swietne foteczki widac ze Nikolka swietnie sie bawila:tak::tak::tak::tak:i zdrowka dla niej
mojadzidzia pierwsze kroczki to swietna sprawa ja pamietam jak sie doczekac nie moglam ale potem mina troche mi zrzedla bo nawet w wozku nie chciala mi siedziec tylko za raczke chodzic:-p:-p:-p:tak::tak::tak::tak:teraz dopiero sie nabiegasz
 
hej

A co tu tak pusto:szok:
Katarina26 - dzieki za ugoszczenie:tak: Szymonek dawno sie tak dobrze nie bawil:tak: I nie chce cie straszyc ale pytal kiedy znowu przyjedziemy:-D:-D:-D;-) Musialam z nim jeszcze siedziec na dworze do 17.30:tak:

Nie piszecie to ja tez nie bede:-p
 
Hej laseczki ja tylko wpadłam podziękowac za spotkanie:tak:.
Strasznie jestem dzisiaj zmęczona Olivier dopiero co odleciał a Krystian jeszcze wierci się w łózku:dry:.Udało mi się odebrac tą paczkę o której wam dzisiaj mówiłam :tak:.Więc jestem zadowolona :tak:.Pogoda była dzisiaj super.Udało mi się jeszcze skoczyc z chłopaka na plac zabaw i spacer także myślałam że padną mi o 19 a tu dupa ani myśleli isc spac:no:.
katarina dzięki serdeczne za gościnę :tak:.
agnieszka uk zdrówka dla małej:tak:.
renuska
dobrze ze apetyt ci wrócił i że masz ochotę na owoce ja z Krystianem w ciąży też jadłam duze ilości owocow i może dzięki temu nie wiele przybrałam na wadze:confused:.Co oczywiście bardzo mnie cieszyło:tak:.
Nic uciekam bo niema z kim pisac pustki straszne:happy2:.
 
Ostatnia edycja:
czesc babki:-)
faktycznie pustki:szok:chyba ten upalny dzien tak wszystkich wymeczyl;-):-)
My zrobilysmy rundke od Katariny na piechotke do domku,Zaneta nas podprowadzila az do town takze bylo milo ,szlysmy i obgadywalysmy naszych menow;-);-):tak::-D:-D
po obiadku wyszlysmy jesz przed dom na trawnik i wyszorowalam Natce porzadnie wozeczek:happy2:a potem wzielysmy Rambusia na spacerek:happy2:
mala juz wykapana ,ale nie spi jesz bo spala po poludniu 2 h:tak:
ciekawe jak jutro bedzie:confused: jeju ja dzis przez to ze rano zaspalam nieodpowiednio sie ubralam i myslalam ze sie zaparze:szok::szok::wściekła/y:
jutro mamy spotkanie z nursery u nas w parku-zamiast playgroup:happy2:
a potem popoludniu do Gp mykamy;-)
znikam bo jesz mam troszke roboty i pod prysznic trzeba wskoczyc po calym dniu:happy2:
milego wieczorku
KATARINA-wielkie dzieki kochanie za mily dzionek:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2: A WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNKI ZA SUPER TOWARZYSTWO I GADU GADU
 
reklama
Do góry