reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam:-)
Na wstępie pragnę podziękować tym laską które dotarły dziś :tak: Było cool:-) pogoda nam dopisała,dzieciaczki się wyszalały,mamuśki poplotkowały;-) I o to chodzi;-)
agnieszka.uk-szkoda,że nie dotarłaś:-( a fotki cool:-)

ampar.-to się cieszę,że Szymkowi się podobało:tak: możesz mu przekazać,że odnalazło się jego żółte autko:tak:;-) a co do odwiedzin kolejnych to mogę je znowu zorganizować jak będzie upał:tak: no problem;-)
graziul-Natalki kamizelka została i Wiki już w niej zrobiła paradę :-D:-D:-D
Kasia8118-super,że paczka przyszła:tak:;-) zaoszczędziłaś zachodu z nią:blink:

A moja Wiki dziś miała nadmiar emocji...bo mi padła o 16 i tak sobie pospała do 17 jak już tatko wrócił:tak: A tatko kochany bo zbił dziś piaskownice dla małej,ta jak wparowała do niej to nie szło jej z niej wyciągnąć:szok::szok::-D:-D Tak się cieszyła tym piaskiem,bo morze wspominała sobie:-D:-D
Dobra kobitki,będę się zwijać bo bronek mi się w zamrażalce chłodzi;-) tak mi się pić chce,że szok:szok: chyba wypije na 2 razy i padnę na twarz zaraz:-D:-D Kiedyś na rano jak wstałam tak mnie suszyło,że sobie otworzyłam redsika i duszkiem go piłam:sorry2: ale miałam kołowrotek:-D:-D a jeszcze szłam wtedy do miasta:-p ale przeszło mi szybko;-) No nic...życzę Wam miłego wieczoru:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej:-)

Ja tez dziekuje za mile spotkanie:-):tak:

GRAZIUL-wow ,ale sobie zrobilas spacerek:szok:ile Ci to czasu zajelo?


AGNIESZKA UK-i jak Nikola??ja podjade do Ciebie ,czy ja moge podjechac w pon??bo bede akurat w centrum i bede miala nawigacje,bo nie wiem czy bym bez trafila:dry::sorry2:



No i nie wiem co by tu jeszcze napisac:-):-D
 
doris-pewnie ze mozesz w pon.nikola dalej ma tem znowu wieczoram jej wyskoczyla/przegrzalam ja wczoraj-tak sadze do tego ma straszne zaparcia. jej jak kiedys az mi sie dzis plakac chcialo.dalm jej laktuloze-moze pomoze.
jutro o 9 wychodze z domu na wielki shopping i mam zamiar zachatrzyc o chino tai czy jak to sie tam pisze-moze ktoras chetna??
 
Ja sobie obejrzalam ja wam pokaze- bo dawno temu widzialam i juz niepamietalam:tak:
Agnieszkauk- ale ty masz fajnie- zawsze jakies niespodzianki w tej szkole:szok::tak:
Fajny piknik:tak:
tyniaiwiki- szymon sie bal dzisiaj zasnac u siebie bo wlazl mu pajak do pokoju i lapalismy go do pudelka zeby wyniesc:tak:
doris78- kiedy konczysz antybiotyki?
kasia8118- nie dziwie sie ze jestes padnieta:tak:
ania1812- szymonek cala droge opowiadal jak sie z filipem bawil i o czym gadali- no przezywal strasznie:-D:-D
graziulxxx- wspolczuje strasznie powrotu w tych getrach- mi w 3/4 bylo goraco:tak: Sluchaj a moze by tak prasowanie facetom przekazac:dry:;-)

Siku mi sie chce a nie chce mi sie dupska z kanapy ruszyc:-D:-D Szymon mnie dzisiaj uraczyl wreszcie gra w pilke nozna- pol godziny:szok:
 
hej :-)

jakos ni mogłam sie do pisania zebrac :zawstydzona/y:
u nas nic nowego tylko Claudia sie zrobiła okropna szczypie drapie i gryzie :wściekła/y: wczoraj jak sie sie na plecy rzuciła i zaczeła grysc i szczypac a ja mowie nie wolna tak i ałaaa bo to naprawde boli a ona sie w glos zaczeła smac i jeszcze bardziej mnie gryzła :wściekła/y:
wogóle zaczeła sobie robic drzemke od 16 do 18 i pozniej sobie chodzi spac o 22 a i tak wstaje o 5 albo 6 :wściekła/y: nie wiem co sie z nia dzieje :confused:

mojadzidzia no to Dusia szybciutko do chodzenia sie zabiera :tak: teraz bedziesz musiała jeszcze bardziej uwazac :sorry:

no i nie wiem co jeszcze miałam pisac :zawstydzona/y:

dobra ide pic kawke :tak:;-)
 
Cześć

Jak mnie tu długo nie było. Ale już się tłumaczę:tak:Kompletnie nie mam czasu przy Milenie- myślałam że jej wychodzą kły i to cztery na raz a tu d...pa wychodzą owszem ale z 4 przedtrzonowymi. Po prostu szaleństwo. Tak jak ona mi daje popalić to szok czasami mi już ręce opadają. Opróćz tego bestia moja się wspina na sofy , ławę krzesłą więc rozumiecie nie mogę jej spuścić z oka. A jak śi to akurat mam chwile żeby obiad ugotować i tak na okrągło. W dodatku bestia mi wstaje o 5 rano i chodzę niedospana cały czas.
Ostatnio Ola przyniosła wszy do domu ze szkoły- myślałam , że dostanę zawału w życiu wszy na oczy nie widziałam zgłosiłam w szkole a popołudniu chyba ze 20 rodziców odbierało kartki odnośnie wszów. Masakra. Czyściłam jej płynem głowę ale i tak musiałam póżniej dwa dni z rzędu siedzieć i wybierać aż mi się niedobrze robiło ale cóż jak nie było już wyjścia. W dodatku ja dostałam i mój P on się pozbył szybko a ja się męczyłam i dopiero od dwóch dni jest ok a i tak zlałam jeszcze głowę woda z octem żebym miała pewność. Co dziwne Milena nad ranem zawsze przychodzi do łóżka spać ze mną i ona nie dostała. A już chciałam obcinać swoje włosy na krótko.
A i właśnie lecę do PL 12 czerwca i tak mi się nie chce że szok - ok idę pić kawkę bo nieprzytomna dalej jestem
 
Hej:-)
Ano puściutko tu dzisiaj. wszystkie jakoś bez weny jesteśmy, może trzebaby było jakąś awanturkę rozkręcić to wszystkie się rozgadają:-D żartuję oczywiście:-D:-p Swoją drogą Ampar słusznie zauważyła że tutaj cisza a jak się spotkamy to nagadać się nie możemy:tak:
Moje starsze dziecko jeszcze śpi a młodsze już broi. Zaraz wsadzę ją w chodzik i pójdę szybciutko pod prysznic bo trzeba się ubrać wreszcie, pranie już wczoraj zrobilam więc przydaloby się je rozwiesić a przecież nie będę robić sąsiadom pokazów w piżamce:-D

Natalka
może jak Claudia zasypia tak późno to spróbuj obudzić ją po pół godzince. Moja też lobuziara, chociaż nikt mi w to nie wierzy bo na spotkaniach grzecznie w wózku siedzi:-p Teraz np nawala mi w klawiaturę i przeszkadza w pisaniu:dry:

Ampar ja tam lubię prasować, mam tylko problem z podniesieniem się z kanapy i zabraniem się za przygotowywanie:-D ale jak już zacznę to spoko;-) Tylko że moje dzieci nie mają po 18 par spodni więc mi to zajmuje godzinę, góra 1,5:-p

AgnieszkaUK super fotki, widać że Nikolka zadowolona:tak: No i zaszalej na tych zakupkach, nie żałuj sobie;-)

Katarina ja też dziękuję za super spotkanko:tak: Jak Ty to robisz że u Ciebie zawsze taka duża frekwencja?:confused::-D

Graziul ładnie to tak obgadywać menów?:shocked2: przecież oni wszyscy tacy najlepsi, najmądrzejsi i wogóle bez skazy;-):-D

Kasia8118 no to miałaś farta ztą paczką:tak:

No dobra, trza się jakoś ogarnąć:-)
 
Hej kobitki w ten sloneczny dzionek:-)
Tak zauwazylam ze nie pisalam chyba ze 2 czy 3 dni:szok: no ale nic poprawie sie:-p
Pogoda sie zapowiada super wiec trzeba cos zorganizowac:sorry:
Dziewczyny a moze jakis park??:sorry2:sa jakies chetne?? mam na mysli oczywiscie Lister Park bo do innego nie wiem jak dojechac:zawstydzona/y:

Moje pranko juz wstawione normalnie przez ta pogode to ja moge codziennie prac tyle ciuchow sie zbiera:szok:

AHHHAAAAA musze sie pochwalic bo nie wytrzymam juz wczoraj wieczorem chcialam pisac ale odpuscilam:-p Wiec moja niunka stawia pierwsze kroczki SAMA:-):-):-) pojdzie dwa trzy kroczki:-):-) wczoraj na ogrodzie uczylysmy sie chodzic dzis powtorka i moze lada dzien ruszy juz na maksa:-D Ale zeby nie bylo ja jej do tego nie zmuszam:-p:-p ona sama jest bardzo chetna a jak sie cieszy przy tym normalnie smieje sie w glos:-D
Dobra teraz czas odpisac do Milych Kolezanek:-)

Katarina dzieki serdeczne za goscinke:tak::tak:
Dziewczynki milo bylo spotkac sie i poplotkowac troszke:tak:

Sylwiam wiesz dobrze ze nikt nie da Ci powiedziec ze Olivka jest nie grzeczna:-D przeciez to taki kochany Anioleczek:tak:

Natalka
wspolczuje przejsc z Mala czyzby robil sie z niej maly lobuziak?? moze Ona poprostu chce sie pochwalic ze ma silne zabki:-D a co do spania to juz wogole wspolczuje bo moja gwiazda chodzi spac o 19 a wstaje ostatnimi czasy o 6 , 6;30 i ja i tak jestem nie wyspana a co dopiero TY:no:

Agnieszkauk super fotki:tak: Nikola wyglada na zadowolona:tak:

Kasia super ze udalo Ci sie odebrac paczke bez zbednych kosztow:tak:

Asinka ale mialas przejscia z tymi wszami fujjj czemu rodzice nie dopilnowali swoich dzieci??:wściekła/y:

Oki uciekam do mojej slicznoty bo zaczyna wariacje:-p
Paaaa
 
:-)hejka
ja od samego rana mam poprostu sajgon!!puscilam Pawcia na golaska bez pampka niech se pobiega,zeby mu sie ptaszek przewietrzyl,a on stanął z drugiej strony lawy z kubkiem i zawsze jak cos podnosi to udaje ze niby takie ciezkie i jeczy eeee,no wiec myslalam ze se udaje,no ale wstałam i oczom nie uwierzylam:szok::szok:zwalił sie na dywan:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:masakra.za jakis czas poszlam umyc kubki po kawie a on wywalil na sofe(materiałowa)cały serek ten choco bolls,ktory sam otworzyl:szok::szok::szok:wszystko upackane!!nie doscc ze w gownie to i w serku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a to dopiero paczatek dnia,teraz wyl w wozku chyba z pol godziny,ale w koncu zasnal.ufff:-):-)
katarina-dzieki wielkie za spotkanie,no i wam dziewczynki rowniez;-)
doris-książka super!!normalnie jeszcze 2 wieczory i bedzie przeczytana:-)takze szykuj nastepne:-D:-D
graziul-dzieki za pogawedke,ulzylo mi ze nie jestem sama.no ale tez szlam z miasta na piechote bo bankomat nie dzialal a nie mialam na bilet:-:)-(
natalka-moj tez ma czasem takie jazdy,my kobiety musimu poprostu byc silne:tak:
agaam-to teraz sie zacznie:-D:-Dgratki dla krolewny
sylwia-lubisz prasowac mowisz...spoko loko podrzuce ci moja sterte to przestaniesz lubic:-D:-D
asinka-o boze to sie musialam naprawde nadenerwowac i napracowac zeby wytepic dziadostwo,wspolczuje kobieto:-(szok normalnie:szok::szok:
kasia8118-ale mialas farta z paczka:-D
agnieszkauk-super fotki:-)ja tez moze sie przejde na miasto dzisiaj.
dobra laski ide posprzatac bo mam w domu smrod,brud i nie powiem co jeszcze.najwazniejsze ze kupa sprzatnieta i kanapa wyczyszczona:-D
 
reklama
Cześć dziewczynki!

No widzę, że w końcu frekwencja się poprawiła:-) Adaś już śpi bo obudził się o 6 i był strasznie marudny. Wczoraj cały dzień spędziliśmy poza domem bo najpierw u Katariny, potem u Sylwii, pojechałam po J, przyjechaliśmy na chwilke do domu na obiad i pojechaliśmy po sandałki dla Adama. Znalazłam fajne sandałki w Mothercare za 9 funtów. Dobrze, że nie zdecydowałam się na zakup na ebayu bo okazało się, że mój liliput ma rozmiar 3 (a nawet są troszeczkę przyduże) a ja patrzyłam na rozmiar 3,5 i 4. Jakbym je kupiła to byłyby w sam raz na zime:eek::-D

Katarina, Sylwia- jeszcze raz bardzo dziękuje za gościne. Było bardzo miło:-)
Żaneta- ale się usmiałam z łobuza Krecika:-D:-D:-D ale domyślam się, że Tobie nie było do śmiechu:zawstydzona/y:
Agaam- gratulacje dla Vicky. Zuch dziewczyna:tak: Ja jestem jak zwykle chętna na park. Tyle, że mi pasuje tak ok. 12
Sylwia- nie no Olivka łobuziara:confused: Nie może być;-):-D
Asinka- współczuje przejść z wszami. Jak pomyśle to mnie ciary przelatują:unsure:
Natalka- niezła rozrabiara z Claudii. Tak mamę napadać:cool2:
Ampar- ciesze się, że Szymek zadowolony. Filip troszke go poszkolił z Ben10 i będzie mógł zabłysnąć przed starszym kuzynem;-):-D
Katarina- nie ma to jak trochę piasku. U Sylwii zostały resztki z piaskownicy a Filip z Kubą Doris najlepiej się tym bawili:eek:
AgnieszkaUk- zdrówka dla Nikoli. Udanych zakupów:tak:
Graziul- to ładny spacerek sobie zrobiłaś w taki upał:shocked2:

To chyba wszystko:confused: Pozdrawiam
 
Do góry