reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hello£££;-)
U mnie niby lepiej,ale Nati jesz ma katar,goraczki nie ma wiec dzis ja puscilam do nursery ,bo bardzo jej na tym zalezalo:tak:
Fajnie ,ze moj sie urwal z pracy i ja podrzucil ,wiec nie musialam isc:tak:
Maly spi,a ja z kawka siedze i skrobie do Was;-)
ALEX- ojeje..biedny Danielek,uwazaj zeby sie nie odwodnil skoro ma i wymioty i rozwolnienie:-( zdrwoka
HaGie- niestety w kwestii pracy nie pomoge ,poniewaz ,nie jestem i nie bylam pracujaca mama:no: I zawsze wlasnie sama tez sie zastanawialam ,jak te kobitki sobie daja rade ze wszystkim..hehhee
SYLWIA- daj spokoj,ja nawet o tym myslec nie moge ,bo krew mrozi w zylach...cos okropnego,niewyobrazalne nawet:-(
WERKA i reszta kobietek -co z WAmi??pisac,pisac prosze:tak:
 
reklama
Hej...ja miałam dziś bardzo udane przedpołudnie :happy::happy::happy: Dzięki WM :-):-):-) Przed chwilą wróciłam ze spaceru i Zuza mi usnęła w wózku, więc ją położyłam do łóżeczka i mam teraz chwilkę, w sam raz na gorącą kawkę, bo prawdę mówiąc trochę zmarzłam, ale dziś mimo mrozu pogoda jest suuuper :tak:
Alex współczuję Twojemu maleństwu. Ja sama raz w życiu to przechodziłam i doskonale pamiętam, że byłam prawie umierająca, a tu na dodatek malutkie dziecko musi się tak męczyć :-( No i tak, jak pisała Graziul - dbaj, żeby dużo pił...I niech szybko wraca do siebie :tak:
Graziul dobrze, że u Was już ze zdrówkiem lepiej...a z tą pracą to ja nawet sama nie wiem, czego chcę, bo z jednej strony chciałabym pójść do pracy na pół etatu, a z drugiej jednak szkoda mi moją Zuzię zostawić...:no: tak źle i tak nie dobrze...
 
Hej,
sorka ze sie nie odzywalam znow. Ale jak moj M ma na rano to praktycznie cale popoludnie spedzamy razem bo juz od 14:30 jest w domu!!

Hagie - ja rowniez dziekuje za spacer!! Troche sie rozerwalam a nie ciagle po osiedlu sama chodze!!!Dzieki raz jeszcze!:-D Moja Laurka jeszcze spi! nawet zdazylam sniadanie zjesc:szok::szok:

Jak nie znajdziesz opiekunki do maja to moja mama sie zajmie Twoja Zuzka zreszta jedno czy dwie nie zrobi jej roznicy. Ona kocha dzieci!!:-D:-D


Graziul - wspolczuje kataru, uciazliwy jest. Ja od dwoch dni kicham prycham i nie wiem od czego. Chyba to alergia na psiaka ktorego mamy w domu:baffled::baffled:

JSylwia.m - wlasnie slyszalam o tej Madzi polrocznej zgubie, wspolczuje im rodzicom. Ja chyba bym tego nie przezyla. A wogole to juz minal chyba tydzien od porwania. Ciekawe co sie dzieje z tym dzieckiem. Moze sie nie zaplakalo:( straszne:wściekła/y::wściekła/y:

Alex - zycze zdrowka maluszkowi!! Ach te wstretne chorobska. Moja bogu dzieki jeszcze nie byla chora odpukac!!

Ufff naszczescie dzis obiadu nie musze gotowac bo M wczoraj sam grochowke zrobil a w nocy " ..." - no coment!:baffled::szok:
 
czesc kobietki mnie rowniez dlugo nie bylo ale nie bylo o czym pisac dziewczynki byly chore troszke ale juz jest wszystko w pozadku do tego musialm Wiki umowic do okulisty i tak mamy wizyte na 15 lutego a to dlatego ze jej zle badania wyszly w szkole miala ropbione i bedzie nosila okulary ale na szczescie to nie beda wielkie szkla:tak::tak::tak:tzn gruber wyleczy sie i bedzie pozniej chodzila bez okularow ja mialam sie wziasc za swoj brzuch ale jakos brak czasu jak sie ogarnie domek i posprzata to biore sie za szycie i tak w kolo dom sprzatanie szkola wiki i dom znowu i szycie ale narazie juz nie mam co robic czekam moze ktos sie zglosi z czyms :-p:-p:-p
Alex jak tam Danielek zdrowka dla niego :tak::tak::tak:
werka witaj po przerwie to kochana nie masz wolnych dni zeby z nami sie spotkac:confused::confused::confused:
Syllwia nie wyobrazam sobie co ta matka moze przezywac cos okropnego :-:)-(
Hagie pisalas ze mialas fajny dzien dzieki HG a ja sie zastanawialam kto to jest potem dopiero sie skapnelam o kogo chodzi :-D:-D:-D
Graziul zdrowka dla maluszkow:-):-):-)
dp uslyszonka bo moje dziecko juz wstalo wiec trzeba sie nia zajac :-D:-D
 
Cześć dziewczyny
U mnie jak zwykle kołomyja. Dziewczyny zaczęły mi kaszleć jak gruźliki, masakra.:szok::wściekła/y::wściekła/y: Kupiłam syropy w aptece. zobaczymy czy dadzą sobie radę. Ja dostałam drugą kuracje leków, bo oczywiście pierwsza nie zadziałała. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Brałam leki przez 3 miesiące i tak nic nie pomogły:wściekła/y: Teraz kolejna kuracja, ale teraz to chyba mi jakąś kuracje eksteremalną zafundowali, bo 3 różne antybiotyki w tym samym czasie. Plus jeszcze inne tabletki. W sumie 22 tabletki na dobę:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Chyba powariowali:angry::angry::angry::angry:Jak po tej kuracji mi cały organizm nie wysiądzie to będzie cud:zawstydzona/y::no::angry::angry:.
HaGie ja też eksmitowałam dziewczynki dość szybko do własnego pokoju. Gdzieś około 7 miesiąca, choć też jeszcze karmiłam piersią. Co do pracy to ja pracuje na cały etat. Od poniedziałku do piątku. Udało nam się tak ustawić, że ja pracuje na rano a mój A pracuje napopołudnie. Więc rano on dziewczynkami się zajmuje a ja popołudniu. Nie widzimy sę za dużo w tygodniu ale weekendy mamy dla siebie.
Alexnow - mam nadzieję że Danielek już czuje się lepiej. Zdrówka mu życzę;-):tak:
 
hej,hej
Ale cichutko..spicie?? heheh czy zamarzlyscie:-D;-)
Mala w nursery ,potem do dentysty jedziemy na flouryzacje zabkow,pewnie bedzie niezly cyrk
:eek:
 
czesc dziewyczyny..u nas chorobowo,jak Emilka wyszla z przeziebienia to David zalapal,wczoraj wieczorem mial prawie 40 stopni goraczki..juz mielismy do szpitala jechac ale na szcxzescie po czopku spadla..chociaz nocka nie byla za bardzo spokojna:-(dzisiaj bylam u GP,oslucowo czysty,powiedziala ze teraz jakis wirus no i moze byc tez przez zabki.
Zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej,dzisiaj mam wolne to go troche poobserwuje..
graziul my tez ostatnio mielismy fluoryzacje z nasza E ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie bo dentysta nam powiedzial ze nie wolno myc zebow wieczorem a ona z przyzwyczajenia umyla:-p
paradosia a co Ci jest jezeli moge zapytac??? bo strasznie duzo masz tych tabletek..no chyba ze czegos nie doczytalam:zawstydzona/y:
alex zdrowka dla Danielka:tak:
tynia ciekawe czy Wiktorii bedzie sie podobalo noszenie okularow:tak:ja jak zaczynalam nosic wiele wiele latek temu to chowalam do plecaka tak ich nie lubilam:tak:ale teraz jest inaczej,wiekszy wybor oprawek i napewno duzo ladniejsze jak kiedys..a duza ta wada???
haGie u mnie z praca to jest tak ze jestem na pol etatu,jak jeszcze pracowalismy z moim D w jednym miejscu to sie wymienialismy w opiece nad dziecmi,teraz on pracuje juz w innym miejscu,no i troche taka lipa..ale mam jeszcze brata w domu to mi pilnuje dzieci zanim moj D wroci do domu..w pratktyce troche chaotycznie to wyglada bo moj brat chodzi na nocki do pracy no i musze go budzic zeby posiedzial mi z dziecmi..teraz tesciowa przylatuje na miesiac..a pozniej to nie wiem,chyba bede musiala sie rozejrzec w koncu za jakims przedszkolem..tylko troche szkoda mi go oddawac:tak:
a z pracy nie zrezygnuje bo chce pracowac:tak:
ide jakas kawke wypic bo nie zdazylam i mam dzisja popoludnie z zelazkiem:-Dpaaaa
 
Hej:)
Byłam dzis z Danielkiem u lekarza bo nawet wymiotowal po suchym chlebie:szok::szok::szok:
Nie mogli mu dac zadnego lekrastwa na zatrzymanie bo wszystkie tu dostepne sa powyzej 1 roku zycia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dostalam jakies saszetki i dzis tylko na wodzie:-:)-:)-(
paradosia-super pozywienie masz hehe:-D:-D:-Dzartuje zdrowka;-)
wisienka-panuje jakis straszny wirus bo przychodnia wypelniona dziecmi :-(Zdrowka dla Davidka:-);-):tak:
graziul-trzymam kciuki aby u dentysty poszlo wszystko gladko:-)Aga to miala w szkole robione ,ale tak mialam isc z nia do dentysty bo ma straszne jedynki gorne,ale zawsze brak czasu:-(
 
reklama
Hej, hej...ale zmarzłam, brrr!!! Właśnie wróciłam ze spaceru i po prostu palców u rąk i nóg nie czuję. Kurde, aż sobie nie potrafię wyobrazić, jak zimno jest teraz w Polsce, bo gdzieś w tv widziałam, że nawet -32 stopnie - masakra!!!! :szok::szok::szok: Ja tutaj przy -3 powoli zamarzam :tak:
Wisienka wcale Ci się nie dziwię, że nie chcesz rezygnować z pracy, nawet jeśli musisz się trochę nakombinować, żeby zorganizować opiekę nad dzieciaczkami. Ja też bym chciała pracować na pół etatu...ale nie wiem gdzie???:-( I przy okazji zdrówka życzę :tak:
Paradosia 22 tabletki :szok::szok::szok: Przecież zanim Ci lekarze zdążą Cię na jedną chorobę wyleczyć, to już trzeba będzie się zająć Twoją wątrobą!!! Kurde, to naprawdę masz nieciekawie :no:
Graziul widzę, że ty jesteś teraz w temacie dentystów... bo ja mam pytanko, jak tu zapisać dziecko do dentysty?? tzn. czy ja sama wybieram sobie przychodnię dentystyczną tą, którą chcę, czy jak to się odbywa? I co, po prostu idę tam i zapisuję dziecko na wizytę??? A dzieci mają bezpłatne usługi stomatologiczne???
Trzymajcie się cieplutko, paaaa
 
Do góry