reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Dziewczyny witam poswiatecznie:-)
U nas ten czas minal beznadziejnie bo Victoria sie rochorowala w sobote i cale swieta byla nie zywa:-( non stop temp co spadla to zaraz znow do gory i tak caly czas:-( Takze Izunia witaj w klubie:sorry:
Juz wczoraj bylo troche lepiej to poszlam z nia na krotki spacerek i nie wiem czy jej nie doprawilam:szok: bo dzis ma straszny kaszel:wściekła/y:
A tak poza tym to u nas nic nowego, moj mial troche wolnego teraz ale co z tego jak nawet z tego nie skorzystalismy:no: Za to teraz chodzi do pracy a z pracy tam na dom i prawie wogole sie nie widzimy:sorry: no ale nic cos za cos jak chce sie miec ladny domek to trzeba sie przemeczyc, oby tylko malej sie polepszylo to juz bedzie z gorki:tak:
Sorki dziewczyny ze tak krotko i smecaco ale uciekam malej syropki zaaplikowac.
Ahaa HaGie z tego co u mnie sie zdazalo to jedzenie moglam miec dla malej ale picia nie pozwalali:wściekła/y: musialam np calego kubusia wywalic do kosza mimo tego ze nawet otwarty nie byl:wściekła/y: moze co innego jak bedziesz miala w butelce mleko albo poprostu dziecieca butelke ale nie wiem jak oni na to beda patrzec pewnie zalezy od ich humorkow:sorry:
Dobra uciekamm Paaaa
 
reklama
agaam ,izunia witajcie w klubie ..moja mala od niedzieli wymiotuje i stolec luzny ma :szok:bylismy z nia w szpitalu bo wogole pampka nie moczyla.... balismy sie ze odwodniona bedzie:szok: wczoraj na dodatek temperature zlapala...ponoc pelno dzieciakow lapie jelitowke teraz i doroslych zresztatez, w szpitalu az sie roilo od maluszkow:tak:
biedne te nasze dzieciaki nacierpia sie jak nie wiem:tak:
 
Hej dziewczyny..mam dzisiaj wolny dzien wiec tez troche luzu:tak:wlasnie odprawilam swoich gosci na lotnisko bo przyjechali do nas na swieta no i zaraz trzeba troche chatke ogarnac bo ja jak mam wiecej ludzi w domu to i od razu wiekszy balagan:-D
izunia ja ostatnio odwiedzilam emergency jakies dwa tygodnie temu..maly mi strasznie kaszal od jakiegos czasu,pozniej doszla goraczka ktora wcale nie spadala:-(na dodatek dostal jakiejs wysypki na buzi..spedzilismy tam jakies 10godz ale przynajmiej zrobili mu przeswietlenie klatki piersiowej i pobrali krew..no i wyszlo zapalenie oskrzeli:szok:a chodzilam tyle razy do GP i osluchiwali go i niby ok..ze paracetamol pomoze..a on dalej kaszlal..cale szczescie juz mam to za soba bo niezle sie wystraszylam:-(zdrowka zycze dla Ciebie i Natka:tak:no i jak tam w pracy???podoba Ci sie??? Ja tez pracuje w polskim sklepie ale w Bradford:tak:
Hagie ja nie mogalam miec picia dla dziecka,wyrzucili mi:wściekła/y:kolezanka jakis czas temu leciala z Doncaster i nawet mleka nie pozwolili jej wniesc..zalezy jakie lotnisko:tak:
agaam jeszcze troche i bedzie po remoncie:tak:zdrowka dla Ciebie i Vicky:tak:a jezeli moge zapytac Wy kupilicie dom czy moze z councilu???
oki lece pranie wyciagnac bo moj David jak zaczal przedszkole to ja zaczelam miec wiecej prania:-Dzdrowka dla chorowitkow:tak:
 
Czesc:-)

Ale pogoda,co?raz pada,raz nie pada i jak tutaj wyjsc na dwor:sorry:

IZUNIA-zdrowka dla Natanka:tak:

MAMATROJECZKI-a ja myslalm ze tY robisz w takim specjalnym piekarniku:-D:-D:-DDaj przepis,please:-)jak Tobie wychodza ,to moze mi tez cos wyjdzie,najwazniejsze to sprawdzony przepis.
A Ty jak chcleb pieczesz to w jakiej blaszcze?taka do murzynka (podluzna waska) moze byc?
Moze moj Tadek-Niejadek-Kuba takie pieczywnko swieze i chrupiace bedzie jadl i wkoncu polubi kanapki.Bo ja juz nie wiem co mu wymyslac:crazy::crazy:


HAGIE-ale Ty masz fajnie,sobie do Pl jedziesz,tam zapowiadaja ladna pogode ,wiec moze sie zalapiesz:rofl2:

GRAZIUL-ale Ci dobrze ,do 10 tej sobie spac:-)ale korzystaj,korzystaj,ja juz nie moge tak dlugo spac,:-(bez budzika sie budze o 7:sorry:a moglalbym dluzej pospac,bo dzieci spia,a ja nie moge:crazy:starosc nie radosc:-D
 
hejka ja tak na chwilę, bo coś nie mam nastroju
Doris oto przepis Błyskawiczne bułeczki | Gotuj.Skutecznie.Tv | video przepisy na proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania , ja pieklam chleb w takiej podłużnej silikonowej formie, ale mozna też uformować tak jak polski chleb i tak położyć na blasze i piec, tylko chleb piekłam około godziny. No i do piekarnika na dolną pólkę wstawiłam ceramiczną miskę z wodą. Smacznego
Wszystkim mamom współczuję choroby dzieci, u nas narazie spokój. Sorki ale naprawde nie jestem w nastroju , życze dobrej nocy
 
Ale mnie głowa boli!!! Oczy to mi chyba zaraz wypadną z orbit. Kurde, nie wiem, czy to przez tą przymuloną pogodę, czy to jakaś choroba się szykuje.
Doris mam nadzieję, że załapiemy się na ładną pogodę w PL :tak:
Mamatrójeczki jak samopoczucie?? Mam nadzieję, że nastrój się już poprawił, ale doskonale Cię rozumiem, ja też miewam takie dni. Życzę szybkiej poprawy humoru :-) Mam do Ciebie też pytanko, bo kiedyś wspominałaś, że bidujesz koleżance mieszkania z openmoves. Bo ja w tym tygodniu nie mogę nic zaznaczyć, bo cały czas pokazuje mi się, że już wykorzystałam swój limit na ten tydzień, a ja jeszcze nic nie bidowałam...Ty też tak masz???
Pozdrawiam
 
HaGie nastroj nadal do d..y . Jakoś trzeba przetrwać :no: . Jeżeli zas chodzi o domy, to w tym tygodniu nie ma nowych ofert. Będą dopiero w następnym tygodniu. W open moves często jak są święta to oferty są dwa tygodnie. Dopiero w następną środę możesz zaznaczyć nowe :tak: . Życzę dobrej nocy.
 
Czesc Czesc:-)

U nas nudy to i pisac nie ma o czym:sorry2: widze ze jakis forumowy len nam sie tu wkradl:-p Pisac Laski pisac:tak:


Mamatrojeczki szybkiej poprawy nastroju zycze:tak:
HaGie ja ostanio tez strasznie cierpialam na bol glowy, nigdy wczesniej tak nie mialam, ale bol byl okropny przy kazdym ruszeniu sie a juz nie mowi o naglym wstaniu z kanapy bo wtedy to az w glowie mi sie krecilo i musialm szybko usiac bo bym upadla:-( i nie wiem od czego to juz mialam isc do lekarza ale poki co odpukac jakos przeszlo:tak: Oby Tobie tez przeszlo:tak:
Doris nie ma to jak ladna pogoda na ferie dla dzieci:sorry2:
Wisienka my kupilismy domek:tak: wspolczuje przejsc z malym:-( ja juz nie pierwszy raz slysze o takim przypadku ze gp mowi ze wszystko jest ok a potem konczylo sie na szpitalu:wściekła/y::wściekła/y:
Milko tak jakis chorobowy okres teraz jest:sorry2: mam nadzieje ze Twoja malutka juz lepiej:tak:

Pozdrawiam wszystkie mamuski i odzywac sie prosze:tak:
 
hejka
skoro wzywaja to trzeba sie zameldowac :-D

u nas przez 2 tyg jelitowka panowala a teraz jakies inne dziadostwo bo ja umieram na bol czaszki,gardla,woda z nosa leci i zyc sie odechciewa.takze ja tylko melduje ze jestem i prosze nie zapomniec o mnie ;-)
 
reklama
hej hej:-)

ja też się melduje:-)

u nas juz lepiej.Natka nafaszerowałam wczoraj na śniadanie krochmalem i chyba w końcu go zatwardziło,bo dzisiaj już kupa normalna.także polecam mąkę ziemniaczaną z wodą na biegunkę:tak:
ale dalej ma straszny kaszel,oby nic więcej się z tego nie rozwinęło,na szczęście gorączki nie ma.
Mi też z nosa leci, i kaszle,a do tego w zeszły piątek przywaliłam nosem w futryne i boli mnie cholernie,jak przez weekend nie minie to przjdę się do lekarza,bo boli strasznie.:-(

wisienka fajnie mi sie pracuje,całkiem inny rodzaj pracy niż w fabryce.ciągnły kontakt z ludzmi,także super:tak:

no nic trzeba się zbierać,bo zaraz do pracy.cały tydzień chodze jak moj wraca z pracy,bo natek nie chodzi do przedszkola.

miłęgo dnia życze:-)
 
Do góry