reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Kasia, Tynia, Pati dzięki za miłe spotkanko :tak:. Werka, Monia szkoda, że nie dotarłyście :-( . Połowa dnia z głowy. Teraz trzeba dokończyć robienie obiadu, a później jak pogoda się utrzyma może jakis spacer :-) Chociaż na BBC pokazuje, że około 16:00 ma padać :crazy: . Może się uda, że nie . Życzę wszystkim miłego popołudnia
 
Dziewczyny w sobotę jak nie będzie padać chcemy wybrać się do Abbey Walk, Kirkstall, Leeds, LS5 3EH, połazić z dzieciakami po ruinach zamku , niedaleko jest też plac zabaw i muzeum, może byłyby jakieś chętne.
 
mamatrójeczki podaj mi model twojej lodówki jeśli możesz.Bardzo wpadła mi w oko i chcę sobie sprawdzić ile teraz taka kosztuje :tak:;-).Niby mam jeszcze dobrą lodówkę ale marzy mi się większa:tak:.
 
Witajcie

Widze ze spotkanie sie udalo, przepraszam najmocniej ze nie zjawilam sie. Ale neistety nie wyrobilam sie. Mala i tak dzisiaj w kosc daje, chyba gorne jedynki wychodza. I marudna jest. Juz ok 12 poszla na drzemke popoludniowa. A teraz zjadla kaszla i juz odrazu zasnela bez cycusia ani bajeczki. :szok::szok: Od kilku dni czuje sie juz nie potrzebna. Chyba moje dziecko juz mnie nie potrzebuje, M sie smieje ze mnie ze narzekam. Ze powinnam sie cieszyc ze mam wieczory wolne, ale jakos tak inaczej tak jakos nudno....

mamatrojeczki - a o ktorej wybierasz sie w sobote?? Moze i my bysmy pojechali ale nie wiem do ktorej pracuje moj M czy do 12 lub 14...:szok::baffled:
 
Kasia :
Samsung RL43THCTS Silver Fridge Freezer , tutaj masz info o niej:
Information on Samsung RL43THCTS Silver – Product properties and detail - PriceRunner UK , a tutaj znalazłam podobną: http://www.ebay.co.uk/itm/SAMSUNG-R...Garden_Kitchen_Fridges_Freezers#ht_844wt_1185 i ta jest teraz też w comet, ale za 599 :crazy: Jest bardzo cicha i bardzo mało zużywa prądu.
Monia, szkoda, że maleńka tak marudzi, oby szybko przebiły się ząbki. Co do soboty, to wszystko zależy od tego jaka będzie pogoda. Jak już będę wiedziała na pewno to dam tobie znać o której. Ale wstępnie myślę, że tak koło poludnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czolem ja dzis pozadek zrobilam w sypialni odsunelam lozko i zaczelam sprzatac wszystko masakra byal a czlowiek sprzata codziennie a;le jednak cos zawsze tam wleci zaraz laski biore do kapieli i niech juz Natalka idzie spac bo strasznie marudzi juz dokladnie jej sie przebily jedyneczki na gorze ma jeszcze bardzo malutkie ale widoczne teraz to sie chyba zaczna sypac
kasia a ja znalazlas,m w comecie taka lodowke co ma Asia Sonic Direct Search
werkamirek takie sa uroki zabkowania ciesz sie ze mala ci nie placze i nie goraczkuje
mamatrojeczki kochana czy moglabys mi przeslac foteczki tego szamponu twojej natalki bo ja to jestem zapominalska :-p;-)a jesli chodzi o sobote to ja odpadam bo jestem niezmotoryzowana i bym musiala albo tluc sie autobusem albo pociagiem wiki za to ciagnie mnie na farme no lae zobaczymy

[h=1][/h]
 
Do góry