reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka, ja tylko chciałam życzyć wszystkim miłego dnia :) Zaczęłam pracować i wracam z pracy wypompowana i już na nic nie mam siły. No ale chociaż na koniec sierpnia będzie kaska :-D . Tylko z wakacji nici :-(
 
reklama
hEJKA

dziewczyny nie wiecie moze kiedy teraz beda i gdzie te wyprzedaze dla dzieci? Co kiedys byly w Clec...heaton czy jaos tak to miasto sie nazywalo??
|Moze wiedziecie gdzie i jaki adres?? Dziekiii,
Jak tam wakacje?????
 
Dzieńdoberek wszystkim :-) Ja teraz caly tydzień będę miała wolny, tak, że Werka możemy spotkać się w parku (oczywiście jak będzie pogoda) i myślę, że w jakiś dzień ciebie nawiedzę, daj znać tylko kiedy Tobie pasuje :tak: . Jeżeli nie będzie padało to może tak po 15-16 wybiorę się dzisiaj z małym do parku. Może uda nam spotkać :tak:
A wszystkie mamusie co tak zamilkły? ;-)
 
Hejka
My dopiero do domu dotarlismy. Zmoklismy bo zostawilismy spory kawalek auto od parku, a ze teraz wielkie ryzyko stania pod drzewem:baffled:
MamaTrojeczki - a gzie pracujesz jak moge sie spytac? Ja tez sobie znalazlam zajecie. I nie narzekam pare groszy jest...
PRzynajmniej nie nudze sie w domu. W tym tygodniu nie ma sprawy, ale wtorek ide do College na test bo sie zapisalam. A w srode niestety musze byc w jobs centre o 15... ale inne dni czemu nie...
 
hejka!
Dziewczyny mam pytanie do Was: otoz czy wiecie gdzie moge w naszej okolicy dostac sie do ginekologa?? wiem ze to trudne tutaj ale ja musze sie skonsultowac z ginem a do Pl nie mam jak jechac. moim powodem sa bardzo dlugie cykle.... ostatni byl prawie 50 dnia teraz znowu juz ponad 50 dni.... dobija mnie to. moze ktoras z Was bedzie w stanie mi pomoc?? (a chodzi tez o to ze stram sie o dzidzie i te nieregularne cykle utrudniaja mi to...)
pozdrawiam
 
GABRYSKA jesli do polskiego to przychodnia manchester raczej -nic mi innego nie przychodzi do glowy ale tam ofc zaplacisz :) albo idz do rodzinnego powiedz jaki masz problem i moze oni cos zaradza :)
 
Gabryska123 idz do swojego GP i powiedz o problemie, wysle cie na scan i na badania poziomu hormonów a jak cos bedzie nie tak to skieruje do ginekologa! tutaj ogolnie z kazdym problemem najpierw trzeba isc do gp no chyba ze chcesz od razu do gina to tylko prywatnie, przynajmniej ja tak miałam.pzdr i powodzenia
 
Milko ja tu zagladam coraz i czekam az ktos sie odezwie??
Pewnie wszyscy sa na wakacjach, a my juz po!!!:( :(
I mialam w polsce upal ponad 30 stopni przez dwa tygodnie. Opaleni, wygrzani a tutaj od pon telepiemy sie w pod koldrami.
Ja znow musze sie przyzwyczajac do tej pogody, po ubierana jak by bylo na minusie.
Deszcz, ponuro gdzie to slonce co mnie budzilo codziennie rano w PL :-:)-(
Nawett na spacer sie nie chce isc. Pod koldrami leze a LAura coraz przychodzi sie nagrzac do mamci:)
Ale steskniona za zabawkami to spokoj na kilka dni zanim przejrzy wszystkie:-D:-D
 
reklama
werkamirek zazdraszczam..... to pewnie opaleni niezle jestes :) wreszcie sie rozpogodzilo,dzieciaki do szkoly a tu taka pogoda :szok:
 
Do góry