reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Egiptu

Hej :-) Fajnie, ze sie odezwalas :-) Ciekawa jestem jak Ci bedzie w Alexandrii na stale. Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona.. Ja bym oszalala w tym tlumie ludzi i glosnej muzyce ;-) Moze zawitam do Alexandrii w przyszlym roku to sie spotkamy. Aaaaaaa tam jest taka grupa europejek, zon Egipcjan, podobno fajne babki. Mialam sie z nimi spotkac ostatnio ale wiesz jak to jest... Ciotki, wujki, kuzyni, wesela i ani sie obejrzysz a juz trzeba wracac ;-)
Moj malz do Pl wcale nie przyjechal bo zgubil paszport przed samym wyjazdem, gamon jeden :-( co do przeprowadzki na stale do PL to tfu tfu przez lewe ramie ale jeszcze dluuugo , dlugo nie a raczej nigdy. To kraj totalnego absurdu, fajnie pojechac na wakacje ale zyc na stale NIE!!!
Buziaczki dla maluszka i powodzenia w spelnieniu wszystkich planow xxx
 
reklama
Ooo nie wiedzialam o takiej grupie :)
Dasz mi prosze namiary? Bo po miesiacu ciocie i siostry uszami mi wychodzily :)
 
Cholipa, zgubilam chyba kartke z numerem telefonu do tej kobitki, bo wczoraj jej wlasnie szukalam z mysla o Tobie. Obiecuje zdobyc namiary ale moze to troche potrwac, bo nie pamietam dokladnie od kogo ten numer dostalam. Poprosze malza, zeby zadzwonil do kuzynostwa w Alexandrii (wydaje mi sie, ze to od nich mialam). Zadzwonilabym sama ale obawiam sie, ze bariera jezykowa moze stanac na przeszkodzie konwersacji telefonicznej ;-) Na zywo latwiej, ja lamana arabszczyzna oni lamanym angielskim, troche na migi i jakos to idzie ;-)
P.S: Niezle sie obsmialam czytajac Twojego bloga :-)
P.S2: A propos dzieci to niesamowite jak szybko rosna i sie rozwijaja. Moj Mrufka zaczal niedawno gadac, szczegolnie do gustu przypadlo mu slowo HABIBI ;-) Lata teraz jak torpeda i mowi co chwile habibi, habibi oraz chce sie od razu calowac :-)
 
Ostatnia edycja:
Hallo! Ostatnio odwiedzilam to forum w lutym 2009...zapomnialam o nim calkowicie.
Droga mgd, mam nadzieje, ze tu jeszcze zagladasz.Dawno temu zapytalas mnie: "Soraya widzialam ze twoj tez jest Alexandryjczykiem :) gdzie mieszkacie?? "
mieszkamy na stale w austrii. w alex bylismy ostatnio 3 tygodnie temu.
napisze cos wiecej, jesli sie ktos odezwie. pozdrowionka
 
Oj oj Soraya pewnie ze zagladam ;) tylko cos mi sie subskrypcja wylaczyla...

Jak wrazenia z Alex?
Kiedy kolejna wyprawa??
 
Do góry