reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

Glowa do gory,nie przejmuj sie tak,usmiechnij sie i do przodu,Wesolych Swiat dla ciebie i twojej rodzinki,pozdrawiam,pa,pa
 
reklama
Czesc Martusia,jak tam po Swietach?ja juz jestem zadowolona,ze to juz po,teraz wracomy do codziennosci i juz,u mnie bylo ok,rodzinka byla dzisiaj,a wczoraj caly dzien przed tv spedzilam,czekam teraz na ladna pogode,trzeba sie troszke zaruminic na sloneczku taka juz jestem biala,a do solarium niemoge isc,chyba nigdy nie bylam taka biala,a co tam u Ciebie,pewnie pracowalas caly holliday?:-);-):tak::-D
 
Czesc Marlenko :) a po swietach jako tako jak zwykle szybko minelo, pracowalam sobote, poniedzialek tylko, dzisiaj mam znowu wolne a jutro do pracki :) wlasnie upichcilam obiadek teraz cos posprzatam w domku i bede odpoczywac :-D papa
 
Czesc! jutru jade do Dublina na ten scan 3 i 4d,dlugo sie zastanawialam i zamowilam wizyte,teraz sie ciesze jutro napisze ci o moich wrazeniach,wyjezdzam wczesnie rano i w domu bede wieczorkiem,czekam na odp lubie tak tu zagladnac i sprawdzic czy cos wyslalas,pozdrawiwm mlej pracy jutro,a dzisiaj odpoczywaj,pa,pa
 
Witaj :) no wlasnie ja rozwniez lubie tu zagladac i zawsze czekam z niecierpliwoscia co u Ciebie slychac :) hmm.. tak myslalam o tym co mi pisalas w sprawie leczenia tych moich hormonalnych spraw, powiedz mi prsze gdzie ja bym miala sie zglosic w zwiazku z tym? Najpierw do lekarza pierwszego kontaktu tak? Udanej spokojnej i bezpiecznej podrozy zycze :) do wieczorka papap
 
Najpierw do GP lekarz pierwszego kontaktu,potem oni robia ci wszystkie badania jesli masz niski poziom progesteronu daja prawdopodobnie zastrzyki u nas tak robili i po tym sprawdzaja poprzez pobranie krwi poziom tego hormonu,jak to niedziala zaczynaja obserwowac jajniki i wysylaja cie na usg-scan przewaznie do szpitala,badaja cie w chyba 11 lub 12 dniu cyklu,a krew pobieraja w 21 dniu cyklu,w miedzy czasie mozesz poprosic o to zeby wyslali ci ref letter do ginekologa i czekasz na apoitment u niego,panstwowo na medical card jest dluga list oczekujacych,a prywatnie naprawde niewiem,to chyba tyle,u nas tak miedzy innymi jest niewiem czy jest inaczej u ciebie?nie sadze,pozdrawiam napisz jak pierwsza wizyta,aha prywatnie u GP wizyta kosztuje od 35euro do 50.pa,pa:-);-)
 
I jak tam Twoj scan Kobietko? Wogole jak podroz minela? Ja wlasnie wrocilam z pracy i pije z Moim Mezem drinka co bym mogla szybciej usnac :) do juterka :biggrin2:;-)
 
Siemaneczko! podroz ok trafilismy bez problemu,ale za to klinika bardzo przereklamowana,scan 3i 4d nie wyszedl lekarzowi,chyba sie nieznal,jestem zalamana,pojechalam po pamiatke a tu niestety,mam na plycie nagrane 2d i troche tego 4d,ale to wogole nie przypomina tych co mozna zobaczyc w necie,ten Medicus nie jest dobra klinika ja osobiscie nie zaufalabym im,dobrze ze mam tu moja doktorka,bylam kiedys w Limericku w klinice polskiej o wiele lepsza,ale tam nie maja aparatu do 3d,pozdrawiam,zazdroszcze ci tego drinka przed snem,sama bym sie napila,na ale cierpliwosci jeszze kilka miesiecy i moze tez wypije piwko,pozdrawiam jeszcze raz,pa,pa:-):-D
 
reklama
Polecam scan 4d w Castelbar tylko,ze to daleko od was.
To jest jakies 80km za Galway.
Przez prawie 45 minut w pieknym pokoju z LCD na scianie ogladalismy maluszka.
Wzdluz i wszez byl podgladany.
Dostalam plyte i chyba 20 zdjec.Czystych,pieknych zdjec.
Przy usg siedzi doswiadczona midwife,ktora pracuje tez na porodowce w Castlebarze.
Cudowna kobieta.
Tylko jest jedno ale: to jest tylko i wylacznie do podziwiania dzidzi,nie diagnozuje dziecka.Czyli nie powie wam nic o zdrowiu dziecka ( ponoc nie maja na to zgody od ministerstwa).
No i nie jest tanie bo 160e.Ale warto.
A mam porownanie bo wczesniej bylam w Pl w Invicta w Gdansku :angry:
Lekaz to wyzyskiwacz kasy ( nastarszyl nas,ze trzeba dokladniej zbadac seduszko bo on dokladnie nie widzi i najlepiej to zrobic u nich u kardiochirurga).
A i fimik jest do bani :no:
Tak wiec polecam Castelbar:-)
 
Do góry