reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

Michaga

Mamcia majowej Michalinki
Dołączył(a)
2 Styczeń 2008
Postów
173
Miasto
Greenford
Czesc Dziewczynki!
Chcialam sie przywitac. Jestem nowiusienka w BabyBoom. Moja corcia ma na imie Michalinka. Jestesmy w domku i szukamy nowych przyjaciol!Pozdrawiamy.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czyli nie jestem sama w tej okolicy???:-):-) Jak pogoda się polepszy to może jakiś wspólny spacerek urządzimy Dziewczynki? A tak wogole, to czy znacie jakies fajowe parki w okolicy?Oprócz Horsenden Hill, Alexand-ra(albo -er) Park. Juz mi sie znudzilo chodzenie w kolko do tych samych miejsc!W ladna pogode to na Ealing na nogach zasuwalam do tamtejszych połaci zieleni ale w ten deszcz to raczej mi sie nie uśmiecha nigdzie daleko wędrować. Pozdrawiam i buziaczkuje!:-)
 
MICHAGA - widze ze tez nie jestem sama :))) tez mam dosyc chodzenia w kolko w te same miejsca :baffled: Droga specerku zawsze taka sama... zaledwie pare wariantow :-)
 
My mieszkamy zaraz kolo stacji metra na Greenford:tak:Kolo mnie jest jeden park z placem zabaw ale szalu nie robi,dlatego czesto wsiadam w metro i jade na Perivale do Wacky Warehousu w taka kiepska pogode,bo mala sie wyszaleje przynajmniej zamiast siedziec w domu;-)Ma ktos ochote moze sieprzejsc?Kiedys poniedzialki ?byly tylkpo dla maluszkow wiec moze w poniedzialek?28.01?
 
Witaj katarzyna_s Mala-gorzatka28 i Chomiczynka!:-)
Bardzo chetnie wybiore sie z Wami na spacerek ale jesli mozna to nie w ten poniedzialek bo cos nam wypadlo i nie damy rady. Moze pogoda nam dopisze i spotkamy sie gdzies w tej naszej pieknej okolicy na plotki :):):)?!Poczatkiem tygodnia odezwe sie kiedy nam pasuje a tymczasem moze Wy zdeklarujcie sie co do dnia?Pozdrawiam serdecznie!:-)
 
reklama
Teraz Weronisia niestety zachorowala,wiec kurcze narazie staramy sie nie wychodzic na ta zmienna pogode.Bo to nigdy nie wiadomo,czy zaswieci nagle slonce czy zawieje czy spadnie deszcz....:baffled::dry:
Ale moze jakos w przyszlym tygodniu,he?Moze znajdziemy jakies fajne miejsce,jakos zeby kazdej pasowalo dotrzec i dzieciaczki sie wybawia?Tu kolo mnie niczego ciekawego nie ma,nawet plac zabaw taki sobie jest.....:baffled:No i czy cos typu wacky warehouse czy na powietrzu?Osobiscie bylabym za tym pierwszym,bo spoko pogadamy a jak narazie na zewnatrz to lekko zimnawo po dluzszej chwili sie robi i sie nie nagadamy raczej:baffled:Ale dopasuje sie jakby co:tak:
Michaga- a moze wybierzesz sie w piatek z reszta dziewczyn i dzieciaczkow na spotkanko?01.02 w centrum,co?Moglybysmy sie zgadac i razem ruszyc...Bo MAlagorzatka jest w PL, a Chomiczynka tymczasowo niedostepna chyba...
No chybaze moja Nika nie wyzdrowieje,bo walczymy z kaszlem:baffled::dry:
 
Do góry