reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

Czesc ja rowniez mieszkam na Greenford i mam prawie juz 18-miesieczna ksiezniczke. chetnie sie spotkam w wolnej chwili. nie jest mi nic wiadomo o playgroup polskich w tych okolicach ale na Ealing Common w kazda srode od 10.30-12.30 sa spotkania dzieci i polskich mam mozna powiedziec playgroup po polsku, tutaj w okolicy to polecam tak jak kolezanki pisaly wacky warehouse lubEvery Weds. and Fri. PARENT AND TODDLER GROUP AT BOOTS. Come along and join in the fun - just turn up! Free Parking. £2 - coffee/tea and biscuits provided. 10.00am-12.00pm (Weds & Fri) and 1.00pm-12.00pm (Weds only) Boots Wellbeing Centre, Westway Cross Retail Park, Greenford UB6, 0UW. Call 020 8832 8033 . MUSICAL TOTS AT BOOTS. Action songs, rhymes, instruments, parachute and lots more! Free parking. £4 per session or £20 for 6 weeks / Twins - £7 per session or £35 for 6 weeks. Every Weds. and Fri. Baby Bees: 3 months to confident walkers. 1.45pm - 2.30pm Every Mon. and Thurs. Bouncing Bees: Confident walkers to 5 years. Mon: 11.15am - 12.15pm. Thurs: 11.30am - 12.30pm. Boots Wellbeing Centre, Westway Cross Retail Park, Greenford UB6, 0UW. To book, call 020 8832 8033 . chodzimy co poniedzialek na musical tots fajna zabaw.Czekam na spotkanie mamusiek z greenford np. w wacky warehousepozdrawiam Was gorącodo uslyszenia
 
reklama
Witajcie Mamuski Greenfordowe !Bardzo sie ciesze, ze tyle sie nas odnalazlo. :-)Jesli pogoda dopisze to moze spotkamy sie w piatek i pojdziemy razem do Wacky Wearhouse?Dajcie znac co Wy na to?!Pozdrawiamy:-)
 
Witam:tak:.
Ja co prawda nie jestem z okolic Greenford,ale moja kolezanka mieszka w poblizu .Wlasnie w piatek umowilam sie z nia i idziemy razem do Wacky Wearhousa.Moze sie wszystkie umowimy i pojdziemy tam grupka.Co wy na to?
Ja umowilam sie z kolezanka na godz.11, na stacji perivale ale mozemy sie dostosowac aby kazdej pasowalo.
 
Hejka
a moge tez sie dolaczyc choc tez nie jestem z greenford ale tam juz bylam i jest dosc fajnie:-)??????
 
Hey mamusie czy umawiacie sie na Perivale na 11 zeby przejsc sie do Wacky Wearhouse? Bo jezeli tak to ja dojde poniewaz mieszkam zaraz przy a jezeli nie no to stawie sie na Perivale.Dajcie znac. Pozdrawiam
 
Hey mamusie czy umawiacie sie na Perivale na 11 zeby przejsc sie do Wacky Wearhouse? Bo jezeli tak to ja dojde poniewaz mieszkam zaraz przy a jezeli nie no to stawie sie na Perivale.Dajcie znac. Pozdrawiam

Ja umowilam sie z kolezanka na stacji perivale,poniewaz tam nie mieszkam:sorry:.Jednak jezeli mieszkacie w poblizu nie ma sensu przychodzic na stacje i mozemy sie spotkac przy Wacky Wearhouse:-).Te dziewczyny ktore musza dojechac mozemy spotkac sie na stacji a reszta na miejscu:tak:.Poprostu napiszcie,ktore beda na stacji,a ktore na miejcu abysmy w razie czego poczekaly na reszte,ktora sie spozni:-p:tak:.
 
reklama
Ja osobiscie wolalabym spotkac sie na stacji P. bo nie wiem jak dojsc do WW...nigdy tam nie bylam. Ale jesli Tobie Loondon pasuje byc na miejscu to chyba nie bedzie to problem dla reszty Mamusiek.Pozdrawiam
 
Do góry