reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

reklama
Ok,ja niestety odpadam jutro i mam nadzieje,ze jakos niedlugo bedzie nastepne spotkanko!!!!!!!!!!!!!

Szkoda ze nie dasz rady przyjsc:-(

Niestety dziewczyny,pomylilam sie co do stacji:-(,kolezanka uswiadomila mi ze ze stacji Greenford jest blizej do klubu.Mam nadzieje ze nie jest za pozno i dacie rade przyjechac na ta stacje.Ja jak pisalam bede o godz.11 czekac na was:tak:.Jeszcze raz sory:sorry:.
 
Kama - do WW blizej jest z Perivale bo z Greenford musicie isc ok 30minut a do tego na Perivale nawet nie 5minut sie idzie..........Wiem,bo mieszkam po drugiej stronie ulicy od stacji Greenford i bylam w obu WW......
 
hey dziewczyny chyba mowimy o dwoch innych miejscach WW bo ja mieszkam przy jednym i mam do niego 2 minuty a do stacji Perivale (dzisiaj tam bylam)dokladnie 35 minut wiec jednak przyjde na stacje tylko ktora?
 
Ja przyjade na stacje Greenford:tak:.Kolezanka powiedziala ze nie wie jak dojsc ze stacji perivale,a z Greenford jest niedaleko:tak:.Ona jest obeznana wiec jej zaufam:-D
 
Jestem teraz lekko skołowana :)!!! Ja osobiście wolałabym WW na Greenford wiec Kama pewnie bede na stacji o 11 am wypatrywac Ciebie. Mam nadzieje, ze loondon, anulka99 i Kama83 tez tam beda!!!Pozdrawiam i do zobaczenia!
 
przepraszam:sorry::zawstydzona/y: ale nie uda mi sie z wami spotkac gdyz moja perla sie rozchorowala:sad: to juz drugie spotkanie jak odmawiam w koncu to dacie sobie ze mna spokuj:sorry:
Zycze milego spedzenia czasu.
 
reklama
Witam:tak:
Dzieki dziewczyny za spotkanko.Mimo ze bylam jedyna z daleka bardzo milo mnie przyjelyscie i swietnie sie bawilismy z Dominikiem:tak::-D.Mam nadzieje ze wkrotce bedzie kolejne spotkanie na ktore oczywiscie sie pisze z Dominikiem.Te ktore maja jakies zdjecia prosze o przeslanie mi na e-mail kamilla.kaczor@op.pl. Jeszcze raz dzieki,bylo naprawde milo:-D:tak:
 

Załączniki

  • 23500c69ac4200d7med.jpg
    23500c69ac4200d7med.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 6287e79394059a2amed.jpg
    6287e79394059a2amed.jpg
    54 KB · Wyświetleń: 44
  • acf39734dbaf4cfdmed.jpg
    acf39734dbaf4cfdmed.jpg
    50,5 KB · Wyświetleń: 28
  • 261b5037f341b9f7.jpg
    261b5037f341b9f7.jpg
    96,9 KB · Wyświetleń: 27
  • 23191a0efa05aa97med.jpg
    23191a0efa05aa97med.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 27
Do góry