reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

Katarzyna_s a co to za spotkanie w centrum? Ja raczej nie pakuje sie do centrum bo moj wozek nie daje sie nosic po schodach w metrze ale moze dam sie skusic?:) Napisz prosze cos wiecej na ten temat. Czy mozesz mi powiedziec rowniez cos na temat "wacky warehouse", bo ja nigdy tam nie bylam i nie wiem gdzie to jest?
Pogoda jest koszmarna to fakt ale ja nie moglam dzis wytrzymac i kanalem poszlam na Perivale...i spowrotem... :)!Godzinka spacerku dobrze nam zrobila!
Pozdrawiam
 
reklama
Spotkanko mamy niedaleko od stacji Marble Arch,no i nie przejmuj sie wozkiem,bo tu na Greenford do gory sa ruchome schody;-)a w dol to M moj wyjdzie i pomoze bo mieszkamy po drugiej stronie ulicy od stacji:tak:Dziewczyn sporo bedzie i super jest zawsze bo wygadac sie mozna a dzieciaczki sie wyszaleja ze szoooooook:-D:-D:-D:rofl2::-D:-D!!!!!
A Wacky Warehouse to super sprawa:zajrzyj na .... Welcome to KOOL-AID® Man's House!
Aha!O spotkanku jest watek,zajrzyj sobie:https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-uk-f141/spotkania-mama-z-londynu-2526/
 
:):):) Wlasnie przeczytalam ostatni Twoj post w ktorym piszesz o swoim M i jego wywodach na temat kobitek, tamponow itd...ale sie usmialam!:)
To spotkanie brzmi zachecajaco. A na Marble Arch jest jakis klub w ktorym sie spotykacie?
O ktorej mialy bysmy sie spotkac?
Dziekuje za linki - wychodzi na to, ze do WH mam 15 minut na nogach!!!:)
Weronika czuje sie lepiej? Mam nadzieje, ze polepszenie pogody przyniesie jej zdrowka!:)
Buziaki
 
Wlasnie spotykamy sie o 10:30 w ten piatek na stacji Marble Arch i od stacji ok 20min sie przejdziemy do playcentre dla dzieciaczkow:tak:Pierwszy raz idziemy akurat tam,bo raczej staramy sie,zeby zmieniac miejsca i dzieki temu poznajemy przy okazji fajowe miejscowki dla babelkow;-):-)
Weroniczka juz prawie ok,wiec na pewno zjawimy sie w piatek na spotkanku,a jak Wy?decydujecie sie jechac?
 
Mysle, ze tak!Lubimy nowe wyzwania wiec mozecie na nas liczyc:)!Jesli nic sie nie zmieni do piatku to stawimy sie na stacji Greenford. Mysle ze 10 am bedzie ok??
 
Czesc Katarzyna!
Jak pech to pech. Niestety nie moge jutro wybrac sie z Wami...mam zapalenie spojowki i kazano mi chronic oko przed wiatrem itd. dlatego musze zostac w domku. Wygladam jak krolik...nie chcialabym straszyc dzieciaczkow przy okazji! ;)
Bardzo żałuję i zycze milej zabawy.
Pozdrawiamy
 
reklama
witam wszystkich:-) jestem nowa na forum.mieszkam na greenford juz od poltora roku ale jakos nie mialam okazji zawitac na ta strone.mam coreczke o imieniu oliwia, ma 2 lata i 5 miesiecy.bardzo brakuje jej kontaktu z rowiesnikami:-(.juz od pewnego czasu poszukuje jakis informacji na temat polskich przedszkoli w londynie.i w zwiazku z tym prosze o pomoc was mamy z greenford,czy ktoras z was slyszala moze lub wie czy tu na greenford istnieje jakies polskie przedszkole lub grupy dla polskich dzieci typu playgroups.a moze wie ktos czy sa angielskie przedszkola w ktorych pracuja polskie przedszkolanki.bardzo potrzebuje tych informacji wiec jezeli ktoras z was wie cos na ten temat prosze o wiadomosc.z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich.;-)
 
Do góry