reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
U nas tak samo z pogoda, raz pada, raz wieje, słońca dzisiaj brak... Nawet Ania po szkole chciała od razu wracać do domu a nie po trawie z dziećmi biegać, ale obie zakatarzone, Ani aż się strup koło nosa zrobił. Gabi od dzisiaj ma zielony katar i przytkana jest, ale czyścimy nos, w nocy super spała, pierwszy raz od ponad tygodnia w sumie się nie budziła

Oby Oskarkowi w końcu przeszło:(, bidulek mały
 
Dziewczynki to zdrówka dla Waszych pociech. U nas też słońce i deszcz. Moi na razie zdrowi- Bartol ma szczepionke uodparniającą jeszcze z PL a mały tylko czasami gila ale "katarek" daje radę.
Z ciekawości zapytam bo Wy tu już kilka lat jesteście... posługujecie się językiem angielskim poza podstawowymi zwrotami aby się dogadać? Dlaczego pytam ponieważ spotykam ludzi, którzy tu są ponad 5 lat i mówią, że posługują się angielskim tak aby się dogadać na zasadzie kali jeść ponieważ nie mają styczności z językiem w pracy. Jak jest u Was?
A 2 pytanie czy tutaj istnieje jeszcze jakaś strona poza adverst.ie aby móc cosik kupić? Pomijam ebay.
Spokojnej nocki.
 
Wiatm, wszystkie przyszle mamy!
Jestem z Waterfordu mam termin na kwiecień we wtorek mam kolejny scan, po którym mam nadzieje w końcu okazę się jaka bedzie pleć naszego malenstwa.
Czy sa tutaj mamuski z moich okolic?
Serdecznie pozdrawiam :-)
 
Cześć dziewczyny. Bardzo dlugo mnie tu nie było. Wpadam z wielką prośbą. Nie pamiętam która z Was miała książkę w pdf "uśnij wreszcie" Tracy Hogg. Bardzo jej potrzebuję. Proszę bardzo o wiadomość na priv albo forum to podam swojego maila.
Z góry baaaaaardzo dziękuję.
 
reklama
Do góry