reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejka dziewczyny
Mam pytanko ??
Przeprowadzamy sie mamy internet z Eircomu i telefon stacjonarny do tego .Moze wiecie jak teraz dzwonic do nich ze zmieniamy dom i jak teraz przeniosa nam numer do nowego domu ??A moze wiecie ile sie czeka na ponowne podlaczenie do sieci.Na samo podlaczenie do lini na poczatku czekalismy z miesiac i potem miesiac na podlaczenie do internetu.Poradzcie !!!
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Aura Leisure Centres - Aura Tuam - Fun, Fitness and Health for Every Body
Magdalena czy ja wiem czy tamten mniejszy basen nadaje sie dla niemowlaczka?
Napewno woda jest cieplejsza niż w dużym basenie.A ten mniejszy ma tak 0.5 metra głębokości.Ale w jaccuzi nie zawsze są włączone bąbelki i tam można z maluszkiem iść.
Na basenie jest ciepło.Gorzej z przebieralnią,Moja kuzynka tam pracowała i mówi,ze na przebieralnie włączają czasem klimatyzacje :dry:
Sama niewiedziała po co.
Sprawdzcie,zobaczycie.

Iwka z tego co wiem jeśli na nowym domku nie ma przyłącz to znowu trzeba czekać.
Ale może się myle.
 
dziewczyny dziekuje za zyczenia dla Amandy, to bardzo mile.
To prawda, ze czas leci. Ciezko bylo do ok 4 miesiaca, a potem juz z gorki i jakos zlecialo. Nie moge uwierzyc, ze moja corcia ma juz roczek.

anineczka TAK :-) I po 3 tygodniach doszly karty, dla calej naszej 3 :-) WKONCU :-) Teraz smialo moge isc do gp z dwoma pieprzykami czy czyms tam na plecach, zeby usunac laserowo, bo cholerstwo zaczelo rosnac mi i troche sie martwie

magdalena my bylismy na basenie pierwszy raz z Amanda teraz w Pl. Byla zachwycona, a i warunki byly idealne dla dzieci. Ale to w Pl :-) A tu z tego co slyszalam, lepszy jest basen w Tuam niz na Salthill, no ale kawalek bys miala samochodem z Galway, ok 20 minut.
 
Hejka dziewczyny
Mam pytanko ??
Przeprowadzamy sie mamy internet z Eircomu i telefon stacjonarny do tego .Moze wiecie jak teraz dzwonic do nich ze zmieniamy dom i jak teraz przeniosa nam numer do nowego domu ??A moze wiecie ile sie czeka na ponowne podlaczenie do sieci.Na samo podlaczenie do lini na poczatku czekalismy z miesiac i potem miesiac na podlaczenie do internetu.Poradzcie !!!
Pozdrawiam

Jesli masz gniazdko w nowym domu to po prostu zadzwon na 1901 i wlacza telefon od razu, z internetem kazali nam czekac 2 tygodnie, ale po 7 dniach juz byl. Ja zrobilam to, gdy juz mieszkalismy w nowym domku, ale mozesz to chyba zrobic przez internet podajac date, od ktorej chcesz przeniesc.
Oczywiscie rachunki sa porzadnie rozliczone, (odliczaja nadplacony abonament z poprzedniego miejsca).
 
Ostatnia edycja:
To prawda baseny w Galway nie umywaja sie do tych w Polsce np ja byłam w nowo otwartym we Wrocławiu super basen cieply brodzik duzo zjezdzalni i w wodzie siedzielismy ponad godzine a tutaj na salthilu po poł godz Olivier ma sine usta... ale coż nie ma nic lepszego wiec chodzimy na ten basen:)
Ale dzis piekna pogoda chyba trzeba to w kalendarzu zapisac:)) My bylismy na plazy i nawet sie opaliłam:)
pozdrowienia
 
reklama
witam z rana, jak pogoda u was - bo tutaj "ciągle pada..."
Mam pytanie do was ile miałayście ubranek dla dzieciaków na sam początek, no i gdzie je kupowałyście?
 
Do góry