reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kanady jestescie????

Hej Hej dziewczynki:-)

Tak na serio czesto zastanawiam sie dlaczego tak malo mam jest z canady jestem tutaj juz bardzo dlugo i sporadycznie tylko wpada tutaj jakas nowa mama:-(

U nas tez napadalo niezle okolo 50 cm wiec moje dziewczynki mialy radoche ale dzisiaj znow odwilz ,pogoda szaleje w tym roku..
My znow zakatarzone ,ale po tej pogodzie nic inneo nie mozna sie spodziewac,,,,moja starsza Vika chodzi do przedszkola wiec nudzimy sie w domku z Gabrysia ale wlasnie dzisiaj tez idziemy sie zapisac do przedszkola i mam nadzieje ze juz codziennie:):)

Calujemy:-)
 
reklama
Tak na serio czesto zastanawiam sie dlaczego tak malo mam jest z canady jestem tutaj juz bardzo dlugo i sporadycznie tylko wpada tutaj jakas nowa mama
unhappy.gif
A ja zauwazylam, ze generalnie fora polonii kanadyjskiej sa takie na wpol zywe. Nie wiem z czego to wynika i nie chce mi sie dociekac.

Poszlismy dzis na to slynne Winterlude, ale nic ciekawego. Kostce sie podobalo, a to najwazniejsze. Poza tym ociepla sie, wiosna chyba idzie...
Zdrowka dla choruskow.
 
Witaj scarboroughmom:-)


U nas dalej pogoda szaleje w jeden dzien pada snieg a na nastepny+ 10 zwariowac mozna...juz nie mozemy sie wiosny doczekac ,dziewczynki juz maja dosycsiedzenia w domku:-(
 
U nas tez pogoda denerwujaca. Niby powyzej zera, ale jakos tak dziwnie. W dzien odwilz, a w nocy -15, jakos niemrawo sie przez to czuje. Mloda tez dzis na zakupach zasnela, a nie spi w dzien juz od sierpnia. Do tegp wredota ja ogarnela, krzyczy ciagle, bije i marudzi... byle chorobska z tego nie bylo.
 
Hej no u nas tak samo :-)juz nie mozemy sie wiosny doczekac,chodzimy na rozne programy zapisalysmy sie do ymca a tam maja rozne zajecia dla dzieci a przy okazji mamusia sie troszke porusza:)ale i tak teraz zima dziewdzynkom sie nie chce za bardzo tam chodzic bo zimno na basen tez sie boimy bo ciagle jakies przeziebienia sie nas czepiaja Gabi juz drugi raz tej zimy ma chyba zapalenie drog moczowych ,plakala w nocy ze ja boli na razie daje jej sok zurawinowy bo w dzien juz nie marudzi zobaczymy co dalej,,,,w niedziele mielismy jechac na narty no ale coz chyba nic z tego bo maz z Grypa wrocil tez wczoraj z pracy:-(aby do wiosny......
 
Ja tez musze sie do ymca wybrac. Niestety to niedaleko mnie oferuje zajecia, ktore mnie interesuja, wieczorem. A ja jestem wieczorami udupiona. Raz, ze malzon pracuje do 21ej, dwa, ze Kostka chodzi spac przed 19ta. Pewnie bede musiala sie przelamac i na jakas zumbe zapisac. Mala potrzebuje kontaktu z dzieciakami, a jakos nie sadze aby inaczej dalo sie to zorganizowac...
 
reklama
Do góry