reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kanady jestescie????

reklama
Witam serdecznie. Widze Beata z Twoich postow , ze mieszkamy nie tak daleko od siebie. Moje pierwsze dwa miesiace w Kandzie minely bardzo sympatycznie, choc nie ukrywam, ze adaptacja zajmie mi chwilke. Ostatnie 11 lat spedzilam w US w duzo cieplejszym klimacie i strasznie tu marzne, ale ogromna ilosc pozytywnych zmian w pozostalych dziedzinach zycia.
 
Hej :) witam wszystkie mamusie z Kanady :) Szczerze mówiąc, ja tam jeszcze nie mieszkam, ale z mężem planujemy emigrację. Właściwie, to już nie tylko plany, wkrótce idzie na rozmowę kwalifikacyjną i jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, planuje wyjechać sam, żeby przygotować nam miejsce do życia :) Trochę się boję formalności związanych z wyjazdem, ale jesteśmy pozytywnie nastawieni. Jeśli mogłabym prosić o jakieś informacje nt wyjazdu, kosztów życia w Kanadzie, wychowywania dziecka (nasza córa ma półtora roku) przedszkoli, miejsc, w które warto z dzieckiem się wybrać... Będę wdzięczna za każdą wiadomość :)
 
agabre, a gdzie konkretnie sie wybieracie? Bo jednak Kanada rozlegla i pewnie w roznych regionach roznie sie zyje, a poszczegolne prowincje rzadza sie wlasnymi prawami, wiec pewnie lepiej zeby sie wypwiadal ktos kto mieszka w rejonie do ktrego emigrujecie:)... Chociaz sadzac po roznych forach polonia kanadyjska nie lubi sie udzielac za mocno:)
 
Czesc dziewczyny :)kolejna mama z Kanady a dokladnie Toronto sie zglasza :) Pozdrawiam i moze bysmy zalozyly profil na Facebook ,bo niestety tutaj wszystkie posty mozna czytac nawet bez zalogowania sie :( dajcie znac co o tym myslicie ?Pozdrawiam
 
Oj, widze, ze tutaj po krotkotrwalym zrywie, nastapil kolejny zastoj ;-) Ja od 15. stycznia bede mieszkac w Ottawie. Nie wiem jak dlugo, ale mam nadzieje, ze juz w Kanadzie osiade, bo ile mozna tak jezdzic po swiecie? :-)
 
Pewnie, że całkiem blisko. To chyba przez to, że Polska jest niewielka, sporej części ludzi wydaje się, że to prawie drugi koniec świata. :tak: Mieszkałam przez kilka lat w Meksyku i po tym doświadczeniu zdarza mi się powiedzieć, że i osiem godzin jazdy to całkiem blisko.

Sokoro jednak tu ktoś zagląda:-);-) to jakie w Kanadzie są sklepy (poza Ikea) z meblami w przystępnej cenie?
 
reklama
Zielona maupa, no widze ze realizacja planow juz tuz tuz:D Mam nadzieje ze nie bedziesz rozczarowana:) A co do Twojego pytania, to tutaj dosc tanim sklepem i znanym z Europy tez jest Jysk JYSK Bed Bath Home - Quality Furniture, Mattresses, Bedding For Less ja tam nawet lubie ten sklep, tylko trzeba uwazac na jakosc pewnych produktow, ale w sumie to samo mozna powiedziec o Ikei. Osbiscie psiadam kilka rzeczy z jysk i jestem zadowolona w kazdym razie:)
 
Do góry