reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

A ja nie polecam Wołowca, bo nie znam faceta :-p Polecam za to Niziurskiego :tak: Przyjmuje we wtorki i czwartki od 13 do oporu :sorry2: Jak chcesz nr to moge dać Ci na priv.

Czy wszyscy dzisiaj śpią? Bo co chce z kimś pogadać to śpiący, spał, bądź zaraz się kładzie przespać :-D
 
reklama
m_82 witam na forum :-).
Moją ciążę prowadzi właśnie dr Wołowiec,ale teraz 2 tyg na urlopie:no:.
Jeśli Ci się spieszy to raczej wybierz innego lekarza,bo na wizytę trzeba się umawiać tak z miesięcznym wyprzedzeniem.:no:.
Jak chcesz nr. podam na priva.Do dr Rokity też mam namiary,też polecam.
Dziewczynki...u mnie dalej cisza:baffled::baffled::baffled:.
AHaa a co u Ciebie??????????
 
hej dziewczyny
ja polecam dr Raczka przyjmuje na Kosciuszki we wtorki od 15 a w czwartki od 11... jest super gosc bardzo przyjemnu mily dobrze prowadzi wszystko dokladnie sprawdza ma dobry sprzet... jak urodzilam to kazal dzwonic jak zaczne rodzic... pozniej mnie odwiedzaal codziennie na sali byl bardzo zadowolony i jest przede wszystkim tani bierze za wizyte 70zl i w tym jest wszystko....

u nas nudy tak sie
nudze ze szok ale jeszcze szykujemy sie do wlasnego slubu i troche zalatwiania jest ale poza tym nudy!!!
 
witam m_82:-)
ja chodzę do węgrzyckiego ale teraz jest na urlopie, też absolutnie nie narzekam na niego:-)
misia ja jeszcze w dwupaku:-( a u Ciebie nic się nie ruszyło, bo ty już po terminie:-)
Kamilka tak patrze na suwaczek, jak to szybko minęło -jAdaś już ma ponad dwa miesiące:-)
 
To ja przekazuję dobre wieści.:-):-):-)
AHaa wysłała mi wczoraj wieczorem wiadomość,że jest na porodówce:tak::tak::tak:.
Pewnie już tuli swoją kruszynkę;-).
A ja idę jutro na wywołanie:baffled::confused::baffled:.
Całuję dziewczynki i dużo słonka życzę:cool2:.
 
Misia - czyli może wam się ud razem poleżeć już dzidziami :-). Trzymamy kciuki za łatwy poród i pozzdrów Ahaa, jeśli sie spotkacie;-)
 
Witajcie dziewczyny.Jestem poraz pierwszy na forum, ciesze się że ono istnieje. Jestem mamą z Kielc, mam 4 letniego synka, a teraz drugiego w drodze, termin na połowę września. Będę rodzic na Kościuszki- wcześniej rodziłam na Prostej. Mam prośbę czy macie może namiary na jakąś położną z Kościuszki, z która można się umówić i przyjeżdża do porodu prywatnie.Pozdrawiam wszystkie Mamy.;-)
 
witaj kaba
ja mam namiary na jedna polozna ale napisze ci jutro bo dzis juz notesu nie znajde fajnie ze tam rodzisz a jeszcze jak trafisz na Raczka to wogole bedzie fajnie...

ja mialam straszny dzien maly caly czas marudzil nie wiem po czym a w dodatku mam nadzerke z dwoma polipami bylam dzis na kontroli i troche sie podlamalam:baffled::baffled::baffled::baffled:

a co u was?? pogoda nas nie rozpieszcza nie??
 
hej kielczanki, dawno mnie tu nie było ale to dlatego ze dwa mce prawie spedzilam miedzy szpitalami , problem tylko posrednio zwiazany z ciaza ale wazny- przyplatałą mi sie a moze raczej we znaki dała silna arytmia sprzed ciazy - 3 lata przez ciaza z tym chodziłam i kardiolog jedyne co to kazał mi nerwy opanowywac i lykac validol - i tyle było badan mojego serca- teraz ginka wykryla u mnie zaburzenia rytmu serca wiec wysłąła mnie do szpitala ... całej gehenny nie sposob opisywac - z ginekologii po badaniu holterowskim trafiłam na intensywna terapie a stamtad na kardiologie i tu sobie poleazałam co nieco - rozpoznanie czestoskurcz nadkomorowy - z kielc wyslali mnie do katowic liczac na to ze tamci zrobia mi ablacje ale ja sie nie zgodziłam ( 2 godz rentgena to za duzo dla mojego synka) w efekcie wrociłam stamtad ze zmienionymn lekiem i zaleceniem dalszej kontroli- poza tym zalecaja cesarke bo to co sie dzieje z serce jest zbyt niebezpieczne zebym mogła rodzic naturalnie - mogłabym stracic przytomnosc albo cos gorszego i bylby problem...
moja ginekolozka powiedziała ze ustali termin cesarki z ginekologami i kardiologami - musza byc obecni przy moim porodzie na wypadek gdyby cos sie działa podczas uplywu krwi przy operacji -
to tyle sie działo... teraz pytanko- czy ktoras z was miala cesarke robiona na czarnowie i jak wyglada przygotowanie do tego porodu - jak sie opiekują po porodzie i ogolnie jak to wyglada ?

drugie pytanko mam w sprawi e wyprawki - jaki wozek byscie polecały - musze wchodzic na 3 pietro bez windy i czesto odpinac gondole poza tym amortyzacja to wazna rzecz no i mozliwosc bujania
 
reklama
Witajcie dziewczyny.Jestem poraz pierwszy na forum, ciesze się że ono istnieje. Jestem mamą z Kielc, mam 4 letniego synka, a teraz drugiego w drodze, termin na połowę września. Będę rodzic na Kościuszki- wcześniej rodziłam na Prostej. Mam prośbę czy macie może namiary na jakąś położną z Kościuszki, z która można się umówić i przyjeżdża do porodu prywatnie.Pozdrawiam wszystkie Mamy.;-)

HEJ Kaba. Ja także rodzę na Kościusszki ale to dopiero w grudniu. Wiem że jest taka jedna bardzo dobra położna z którą umawiasz się wcześniej i płacisz jej po porodzie. Nazywa się bodajże p. Kowalczuk. Nie jestem pewna bo koleżanka mi tylko o niej wspominała ale polecała bardzo gorąco.JAk się dowiem więcej napiszę napewno.Ja parę dni temu miałam połowkowe i okazało się ze dzidzia zdrowiutka i że bede miała córke:) Pozdrawiam wszystkie mamuski
 
Do góry