reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Witam,,,

U nas Kuba coś znowu chory tz, kaszle go strasznie, mam nadzieję ,że się nic nie rozwinie,,,,,,,,,,,,
poza tym den deszcz wychodzi mi już bokami,,,, i chciałabym troszkę słoneczka,,,,,,

Pogrzeb Pary Prezydenckiej będzie w Krakowie jakoś tak dziwnie wszytsko póki co odbywa się w Warszawie a pogrzeb gdzie indziej!!!
 
reklama
Ada to zdrówka Wam życzę! Ta pogoda faktycznie okropna,też bym już chciała choć troche słoneczka.

Co do pogrzebu na Wawelu to je jestem temu przeciwna.Mimo wszystko,Wawel powinien pozostać dla królów,a w Warszawie powinni chować prezydentów jak do tej pory.

Ja właśnie wróciłam z usg :-).Byłam z Mają i moja mamą.Wszystko jest ok,widzieliśmy buziaczek dzidziusia,akurat się tak ładnie ułożył.Wydaje mi się że do Mai podobny ;-).No i po raz trzeci pani doktor potwierdziła że chłopiec,było widac jajeczka ;-).
 
Witam

Gosia- opwiedz coś o sobie, GRATULACJE fasoleczki,!!! niech maleńka rośnie zdrowo i ładnie się rozwija:)

Mój Kuba nadal kaszle więc jeszcze jutro zostajemy w domciu, na szczęście poza kaszlem nic mu nie jest, i mam nadzieję ,że nic się nie rozwinie,,,,,,,,,,,

JA też uważam, żę Prezydent nie zasłużył się aż tak dla Polski aby być tu pochowany,no ale nie ważne, niech mu ziemia lekką będzie i niech spoczywa w pokoju,,,,,,,,,,,, mnie tylko zastanawia dlaczego rodzina wyraziłą na to zgodę, bo przecięż wiadomo jest ,że matkę ojca chce się miec jak najbliżej, żeby z nimi porozmawiać, nawet nd grobem>>>> ale cóż taką dezycję podjeli !

Luthien- super ,że będzie chłopczyk i jak ztym imieniem?? nadal myślicie czy już coś masz??? ale może tak nie zawracajcie sobie głowę, jak spojrzysz na dzidziusia pierwszy raz, napewno będziesz wiedziała jak go nazwać:)

A nie coś od wczoraj boli żołądke nie wiem, czy coś zjadłam czy od tego ciagłego oglądania tych tragicznych wydarzeń, mam taką gule w gardle ,że nic przełknąć nie mogę!!
 
Mała_mi witaj!Opowiedz cos o sobie.Na kiedy masz termin?

Ada zdrówka dla Kubusia i dla Ciebie!Pogoda brzydka to lepiej posiedźcie w domku,akurat weekend to może mu przejdzie do poniedziałku.
Co do imienia to jeszcze myslimy,ale widzę że mąż najbardziej chce Eryka,ja oczywiscie jestem za Dorianem.PEwnie zostaniemy juz przy Eryku,to imie wymyślilismy jeszcze zanim byłam w ciąży.Myślę że to imię nie jest najgorsze ;-),no i chyba zobaczymy jeszcze jak się dzidziuś urodzi to zdecydujemy na 100%.
 
Ada to zdrówka Wam życzę! Ta pogoda faktycznie okropna,też bym już chciała choć troche słoneczka.

Co do pogrzebu na Wawelu to je jestem temu przeciwna.Mimo wszystko,Wawel powinien pozostać dla królów,a w Warszawie powinni chować prezydentów jak do tej pory.

Ja właśnie wróciłam z usg :-).Byłam z Mają i moja mamą.Wszystko jest ok,widzieliśmy buziaczek dzidziusia,akurat się tak ładnie ułożył.Wydaje mi się że do Mai podobny ;-).No i po raz trzeci pani doktor potwierdziła że chłopiec,było widac jajeczka ;-).

no to będzie chłopczyk :))))

Mała_mi witaj!Opowiedz cos o sobie.Na kiedy masz termin?

Ada zdrówka dla Kubusia i dla Ciebie!Pogoda brzydka to lepiej posiedźcie w domku,akurat weekend to może mu przejdzie do poniedziałku.
Co do imienia to jeszcze myslimy,ale widzę że mąż najbardziej chce Eryka,ja oczywiscie jestem za Dorianem.PEwnie zostaniemy juz przy Eryku,to imie wymyślilismy jeszcze zanim byłam w ciąży.Myślę że to imię nie jest najgorsze ;-),no i chyba zobaczymy jeszcze jak się dzidziuś urodzi to zdecydujemy na 100%.

b ładne imię

Mała mi witamy

co do pochówku Prezydenta mi tam nie przeszkadza Kraków
ale bardziej przeszkadza mi to jak ludzie reaguja szokkk
 
Hej!
Co słychać? Gdzie się podziewacie dziewczyny?

My dzisiaj z Mają pospacerowałyśmy,ale deszczyk nas przegonił,widzę że znów słoneczko teraz wychodzi.Jutro się wybieramy na szczepienie.Aż się boję bo Maja to taka panikara,ale mam już kupiony krem emla na znieczulenie,mam nadzieję że to pomoże ;-).
 
Witam,,,

no właśnie , gdzie sie podziewają te dziewczyny????

JA jak takie słoneczko jest to mało siedze na kompie, praktycznie cały dzien siedzimy na podwórku a dzieci szaleją, jak mogą,,,,
LUthien- współczuję szczepienia,,,, będzie dobrze Majeczka nawet nie poczuje,,,,
a ty chodzisz do bigi, na ciuchu,,, ja nie wiedziałam o tym sklepie dopiero niedawno go zauwazyłam i powim ,że mają tam dużo fajnych rzeczy, niektóre to nówki, , już znowu zapasy dla dzieci robię, bo mała z połowy bluzek powyrastała włąśnie jutro chyba się tez przejdę,,,,,
 
reklama
No i niestety nie poszłyśmy do tego sczepienia bo najpierw nie mogłam się za nic w świecie dodzwonić do rejestracji :wściekła/y:,a potem moja mama poszła do przychodni to się okazało że już nie ma miejsc na zdrowym dziecku do naszej lekarki :wściekła/y:.Wściekła jestem bo myślałam że to już załatwimy.Chyba jutro pójdziemy,sama jeszcze nie wiem bo mamy znowu w przedszkolu tą lekcję pokazową tańca i nie wiem czy posłać Majkę tylko na tą lekcję czy normalnie na cały dzień do przedszkola :confused:.

Ada też chodze do Bigi,ale ostatnio to mi się już nie chce bo mam tam kawałek to chodzę na te ciuchy co mam bliżej,w tym pawilonie po schodkach.Ale w Bidze można naprawdę fajne rzeczy kupić,też Majce często tam kupowałam :-).Wcześniej jak było tam więcej zabawek to Majka tam buszowała po półkach :-D.
 
Do góry