reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

hej laski dawno mnie nie było :)
widze sporo sie dzieje ...
wesołych to juz jakos pozno zyczyc ale szczesliwego nowego jeszcze zdaze :p

Verita czy ty czasem nie masz na imie Dorota? :confused:

co do lotu ja latałam i z jednym i z drugim , ostatnio ryanair'em tez sama kessi tylko ze ja mam 2 dzieci i miałam 3 walizki + wozek rozkladany na 2 czesci ( quinny ) wiec spoko, obsluga itd wszystko gucio
nie ma sie co obawiac

Agus skarbie ja myslalam od poczatku ze ty wiesz ze ja to ja :-D.
 
reklama
Hey dziewczyny mam pytanie na temat szczepionki MMR? Slyszalam, ze podanie potrojnej dawki trzech chorob powodu np.autyzm w pozniejszym wieku, ze lepiej podac pojedynczo niz wszystkie trzy na raz, co o tym sadzicie?
 
Verita nie no skąd...:zawstydzona/y:jakbys miala imiona dzieci na suwaczkach na pewno bym sie kapnela :p ja sie zadko na bb ostatnio udzielam a na ten watek to wogole sporadycznie zagladam, my sie fb przenioslysmy z dziewczynami :) łatwiej ogarnac :) Buzka ;-)
 
Witajcie kobietki .

mam do Was pytanie poniewaz mam problem :
czy ktos skladal zeznanie podatkowe onlain dla samozatrudnionych ???moj angielski jest fatalny i nie wiem jak mam to zrobic a jak nie zrobie do konca stycznia to dostane kare :-(. moze jest ktos w stanie mi pomoc??

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU
 
Ostatnia edycja:
Jaki typ dzialalnosci prowadzisz?
Mysle ze mozez skozystac z biur podatkowych u polakow tylko nie u kazdych bo jest tych naciagaczy od groma. Znajomy ma fajna babke to moge spytac ale kase biora za to.
 
Vercia kochana kobietko ja prowadzilam sprzatanie przez ok 1,5msc polka mnie namowila i zaluje bo dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i niestety pocztki spedzilam w wc i tak po wizycie w advice biurze skonczylam pracowac (jak to mozna nazwac praca )a musze wypelnic zeznanie podatkowe z samymi zerami
 
reklama
Witajcie mamy!

Ponad rok temu pisalam torche w tym watku, ale mialam problemy zdrowotne z moim maluszkiem i calkiem zapomnialam o tym watku. Widze duzo nowych mam z Leicester.
Pozdrawiam Wszystkie i zycze wszystkiego naj w nowym roku.
PS. sa jakies mamy z Baounstone? :D

Do karaluszek81 wchodzilas na strone na ktorej trzeba sie rozliczac? jesli prowadzilas ta dzialalnosc tylko prze 1.5 to nie powinno byc duzo wypelniania. Pozatym mozesz przeciez skorzystac z tlumaczy online.
 
Do góry