reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Pola od piatku 20 lipca do 28 sierpnia. Takie daty są na plakatach,więc jak będzie pogoda to będzie można troche kasy stracić:-D. Nasz synuś uwielbia jeździć na wszystkim.
Może się tam spotkamy.
POZDRAWIAM
 
Może;-) jak się będę wybierać to dam znać:tak:
no ale ciekawe czy Tobie się uda czy na porodówce będziesz;-)
 
My już jesteśmy po pierwszym profesjonalnym strzyżeniu Frania:tak: bardzo się martwiłam jak mój wrażliwiec to zniesie, ale poszło super:tak: po pierwsze fryzjerka polecona przez Polę jest świetna, polecam z całego serca, jest bardzo miła i ma świetne podejście do dzieci:tak: po drugie wszystko poszło szybka i sprawnie, Młody trochę się bał ale siedział na kolanach u taty, a ja go zagadywałam, no i po trzecie kilka dni wcześniej mu opowiadaliśmy, jak to będzie wyglądało no i obiecaliśmy mu mały prezent za to jaki był dzielny:-) jestem bardzo zadowolona z fryzurki, mam teraz w domu prawdziwego chłopczyka, a nie bobasa;-)
 
sprawdzalam pogode i w ten wekeend ma byc ladnie, pewnie niektorzy z was wybiora sie z dziecmi do Abbey Parku moze i my tez tam bedziemy o ile gdzies indziej sie nie wybierzemy. Odnosnie play group spotkan ktore sie odbywaly w Manor House my tam z moja cora chodzilysmy co jakis czas,teraz jest przerwa bo sa wakacje ale od wrzesnia mamy zamiar chodzic. Bylam dzis na otwarciu nowego Tessco na Narborough i powiem Wam ze odziwo malo ludzi bylo bo chyba nie kazdy wiedzial o tym, a apropo asortymentu to moim zdaniem maja maly wybor odziezy i zabawek a reszta moze byc. Pytanie do wszystkich mam: pracyjecie na caly etat, na pol etatu czy siedzicie z dziecmi w domu??Pytam bo jestem ciekawa jak to wyglada u innych czy musialyscie wybierac??
 
Ja siedze w domku. Jakos jak bylam w 3? miesiacu firma w ktorej pracowalam zplajtowala i juz nic nie szukalam ale tez czulam sie zle na poczatku ciazy wiec na reke mi to bylo. Teraz w zasadzie tez za duzo z domu nie wychodze bo ciezko mi to idzie. Jak troche odchowam mala to chce czegos poszukac moze na pol etatu bo jednak trzeba wyjsc do ludzi.
Jak tam bylo w tym Tesco byly jakies promocje albo gratisy? Ja akurat jezdze do tego na Wingston bo mam blizej ale tam tez bym zobaczyla jak tylko obczaje jak na parking wjechac.
Prawdo podobnie tez bede w Abbey Parku na wesolym miasteczku wiec jak zobaczycie wielka kobite toczaca sie i mowiaca po polsku to zagadajcie :-D
 
Cosola super, że jestes zadowolona. My byliśmy dzisiaj:tak: Kuba obcięty, mąż też a ja kolorek zmienilam:tak:

Verita haha toczącą sie kobietę, chciałaś napisać chyba kobietę w ciąży z pięknym brzuszkiem?!:-);-)

My też się może wybierzemy ale jeszcze nie wiem. Mamy obecnie teściową u siebie, od srody, i moj Kuba nie opuszcza babci na krok:-D
Znowu mu będzie smutno jak poleci za kilka dni:-( jak moja mama byla u nas jak Wojtuś sie urodził to przezywał jej odjazd.

agula ja siedzę w domku z dziećmi:tak:
 
Ja siedze w domku. Jakos jak bylam w 3? miesiacu firma w ktorej pracowalam zplajtowala i juz nic nie szukalam ale tez czulam sie zle na poczatku ciazy wiec na reke mi to bylo. Teraz w zasadzie tez za duzo z domu nie wychodze bo ciezko mi to idzie. Jak troche odchowam mala to chce czegos poszukac moze na pol etatu bo jednak trzeba wyjsc do ludzi.
Jak tam bylo w tym Tesco byly jakies promocje albo gratisy? Ja akurat jezdze do tego na Wingston bo mam blizej ale tam tez bym zobaczyla jak tylko obczaje jak na parking wjechac.
Prawdo podobnie tez bede w Abbey Parku na wesolym miasteczku wiec jak zobaczycie wielka kobite toczaca sie i mowiaca po polsku to zagadajcie :-D
Promocji bylo nawet sporo,kupilismy troche rzeczy. Rano dawali lamke szampana, a po poludniu Re-usable shooping bag. My jednak nie bylismy w Abbey Parku, za to bylismy w Twin Lake Theme famili park w Melton. Bylo super duzo atrakcji,mozecie sobie sprawdzic w google. Polecam!
 
reklama
agula89 pisze:
bylismy w Twin Lake Theme famili park w Melton. Bylo super duzo atrakcji,mozecie sobie sprawdzic w google. Polecam!

Może stworzymy listę atrakcji w miarę blisko Leicester (tak do godziny drogi autem)? :tak:

Ja polecam:

Abbey Park,
Watermead County Park,
Bradgate Park,
Beacon Hill County Park,
Foxton Locks

oraz basen na Beaumont Leys oraz GoKidsGo

Macie jeszcze jakieś pomysły?:confused:
 
Do góry