reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Polaa wrocilas na swieta :):-)
Wlasnie tego sie boje ze mi wozek zmasakruja :szok:, i jak odbierasz na tasnie dopiero to cala ta droge musisz zrobic z dzieckiem na reku i bagazem podrecznym.. Nie bawi mnie to :no:
 
Verita to był nieplanowany wyjazd do Polski tym razem, pisałam Ci ;-) i chciałam jak najszybciej wrócić do domu. No i się udało przed świętami:tak: my święta zawsze tutaj, pierwsze 4 lata temu tylko były w Polsce. Jedyne co mnie cieszyło z ostatniego pobytu w Polsce to pogoda bo ja uwielbiam śnieg i mróz:tak:

a co do wózka to ja juz lecialam z nim kilkanaście razy bo wcześniej z Kuba i pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. A Ty kiedy się wybierasz ??
 
Polaa wiem pamietam pisalas mi.
Co do Polski to nie mam pojecia chcialabym ma wakacje bo.ostatnie lato tutaj mnie zalamalo,ale z drugiej strony wiem ze bede musiala dok wyrobic i spedzic tam ok miediaca. A mysle ze to troche dlugo dla corki nie widxiec taty. Na razie same plany. W tamtym roku bylismy na swieta i mam dosc sniegu na jakis czas....
 
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzę Wam zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.
 
hej laski dawno mnie nie było :)
widze sporo sie dzieje ...
wesołych to juz jakos pozno zyczyc ale szczesliwego nowego jeszcze zdaze :p

Verita czy ty czasem nie masz na imie Dorota? :confused:

co do lotu ja latałam i z jednym i z drugim , ostatnio ryanair'em tez sama kessi tylko ze ja mam 2 dzieci i miałam 3 walizki + wozek rozkladany na 2 czesci ( quinny ) wiec spoko, obsluga itd wszystko gucio
nie ma sie co obawiac
 
reklama
________•(▒▒▒▒)•Serdeczne
________•(▒▒▒▒▒▒)• Pozdrowienia!!!
______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)•
__•(▒)(█)______XII____(█)(▒)•
_•(▒)(█)______\_|______(█)(▒)•
•(▒)(█)________\|__ _____(█)(▒)•
•(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)•
•(▒)(█)_________________(█)(▒)•
_•(▒)(█)_______________(█)(▒)•
___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)•
_____•(▒)(█)________(█)(▒)•
_______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
________•(▒▒▒▒▒▒▒)•
_____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)•
___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)•




Płoną sztuczne ognie,
płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok,
stary już umyka
więc wznieśmy puchary,
tańczmy do rana,
niech los nam nie
szczędzi kawioru i szampana.
Rok się już kończy,
rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy
za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam
troszeczkę w głowie.
Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra i
Szczęśliwego Nowego Roku 2013!!!
 
Do góry